Forum

Wiadomości

Sobota z ORLEN Ligą: Polski Cukier Muszynianka - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2
11 luty 2017, godz. 16:02  |  komentarzy: 11
skomentuj
 
 
 
Pszczygielski9  |  2017-02-12 10:21:41  |  37.47.0.*
No niestety,brak Lis i Grejman zabiera przynajmniej 60% potencjału tego zespołu.JAk dla mnie obecne 7 miejsce to i tak dobry wynik jak na tak okrojony zespół
 
 
 
 
 
 
muszynaaa14  |  2017-02-11 23:47:46  |  83.10.232.*
A bardzo dobrze przebiega leczenie Gosi, już trenuje
 
 
 
 
 
 
muszynaaa14  |  2017-02-11 23:47:15  |  83.10.232.*
Kola ma skręcony staw skokowy, nie jest źle, już robi ćwiczenia na stopę, przerwa nie powinna długo potrwać
 
 
 
 
 
 
muszynaaa14  |  2017-02-11 23:46:07  |  83.10.232.*
Ania z tydzień miała już być na pełnych obrotach w treningu, niestety kolano zaczęło puchnąć i boleć, pojawił się obrzęk łękotki i jak na razie gra jest niemożliwa
 
 
 
 
 
 
Sacrebleu  |  2017-02-11 23:27:12  |  94.254.227.*
wie ktoś jak z Grejman? :/
 
 
 
 
 
 
seba196  |  2017-02-11 20:19:17  |  83.26.130.*
Koleta ma kontuzje i siedziała za bandami razem z Grejman i Lis. W trakcie 3 albo 4 seta z boiska zeszła też Agnieszka Rabka(utykała i robiła okłady na kolano). Muszyna ma strasznego pecha do kontuzji w tym sezonie...w piątym secie wydawało się że wgl zostaną bez rozgrywających bo Wilk po obronie przez chwile nie mogła ruszyć nadgarstkiem ale na szczęście nie było to nic poważnego...
 
 
 
 
 
 
Rejczel  |  2017-02-11 19:24:59  |  94.254.144.*
22:20! Ale byly emocje! Brawo Muszyna!!!
 
 
 
 
 
 
Rejczel  |  2017-02-11 18:57:34  |  94.254.144.*
Ale wyciagnely! Od 3:10, a pozniej 19:21!
 
 
 
 
 
 
Rejczel  |  2017-02-11 18:33:17  |  83.30.43.*
Ale niewiele zabraklo... blok i 2 asy Sredic w koncowce... Wyciagnela do 23. Ech szkoda teraz moga juz miec zalamke
 
 
 
 
 
 
Sawickaa  |  2017-02-11 18:17:40  |  37.47.206.*
co z Koletą?
 
 
 
 
 
 
Pszczygielski9  |  2017-02-11 17:10:45  |  37.47.5.*
Muszyna musicie wygrać !
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.