Forum

Wiadomości

Polska - Czechy 3:1
17 sierpień 2017, godz. 21:08  |  komentarzy: 7
skomentuj
 
 
 
marekwyszosiat  |  2017-08-18 18:13:29  |  91.215.104.*
Mam wrażenie że Nawrocki się miota pół biedy jeśli różne roszady są reakcją na np wydarzenia boiskowe ( tutaj zawsze loteria zadziała albo nie ) problem w tym że tak majtając dziewczynami pozbawiamy się jakiegoś porządnego zgrania ( tak żeby dziewczyny nie były jak dzieci we mgle nie obijały się albo patrzyły jedna na drugą w obronie co nam się często zdarza ) i stabilizacji.... Tej drużynie potrzebny jest pomysł niestety wątpię czy JN ten pomysł na no ale może będę odwoływał po ME
 
 
 
 
 
 
Wojtek13  |  2017-08-17 23:47:22  |  94.251.248.*
W sumie nie chcę nic negatywnego powiedzieć dopóki nie zobacze jak to wygląda itp ale wydaje mi sie ze trener do tej pory nie ma pomysłu jak to w całość poukładać.
 
 
 
 
 
 
bobaas  |  2017-08-17 23:37:14  |  85.247.38.*
Pod nieobecność Tomsi to może tak wyglądać. Wydaje mi się, że pod siatką mieliśmy Wołosz, Efimienko i Bociek. A Malwina szła do ataku z 1 strefy, więc była w drugiej linii. Jak nic Bociek była ustawiona po przekątnej z Grajber. Zresztą to żadna nowość dla niej. To wariant z Legionowa, gdzie mieliśmy Bociek na lewym bez przyjęcia a na prawym Bączyńską, która w niektórych ustawieniach przyjmowała. Wg mnie w tej konfiguracji to jest najrozsądniejsze rozwiązanie, bo Malwina atakuje dużo lepiej z prawego a Bociek znowu z lewego i mając głównie atak z pierwszej linii też wypada korzystniej.
 
 
 
 
 
 
Wojtek13  |  2017-08-17 23:30:07  |  94.251.248.*
Mam nadzieje ze to tylko akurat pojedyncze ustawienie z Malwiną po przekątnej, bo jeżeli znowu Nawrocki jakies zmiany, tym razem z Bociek na lewym a ze Smarzek na prawym to ja już jego koncepcji wgl nie kapuje...
 
 
 
 
 
 
bobaas  |  2017-08-17 22:07:14  |  85.247.38.*
Tomsia nie pojechała do Brna. Tak jak i Brzóska, Twardowska i Jasek.
 
 
 
 
 
 
bobaas  |  2017-08-17 22:06:19  |  85.247.38.*
Z akcji wrzuconej przez Wołosz wnioskuję, że graliśmy z Malwiną po przekątnej a Bociek na lewym skrzydle.
No i u Czeszek grała Havelkova, której tu nie podano.
 
 
 
 
 
 
Wojtek13  |  2017-08-17 22:03:53  |  94.251.248.*
Dziewczyny widać bardzo równo punktowały. Czyli jednak z Tomsią jest cos nie halo skoro Monika grała cały mecz ...
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.