Forum

Wiadomości

Siatkarska Liga Narodów: Chiny - Polska 3:0
11 czerwiec, godz. 13:06  |  komentarzy: 86
skomentuj
 
 
 
slidevictory  |  2019-06-12 10:13:10  |  212.14.29.*
Tak młode i utalentowane to grają w innych zespołach ale nie u nas. U nas młode to ciągle się uczą i są na dorobku. Jak się trafi medal w młodym wieku to prawie się nie posikają i już windują cenę za swoją głowę. A ich wartość widać właśnie w takim starciu jak z Chinami. Mogą przegrać ale do 12. Co to kurna było, SMS czy reprezentacja kraju. Niczym to nie tłumaczę, puszą się na parkietach LSK a są do bani na światowych. Paczcie co robi Developres Rzeszów tak mu zależy na medalu, że za chwile będzie cała LSK grała w Rzeszowie. Oby ten apetyt nie odbił się czkawką. I zauważcie tam gdzie było najwięcej reprezentantek tam zespoły nic nie ugrały albo prawie nic.
 
 
 
 
 
 
Król Julian  |  2019-06-12 01:04:19  |  31.60.120.*
USA -TUR 0:3 hyhy a jaki skład , rezerwowe głownie z klubów , Giovanni jest kilerem , z gow.. lepi top zespół
 
 
 
 
 
 
Król Julian  |  2019-06-12 00:54:53  |  31.60.120.*
akurat prawie na koniec maja mega silny turniej :D wszystko bedzie po 0:3 . przy Jacentym one nic nie ugrają , trzeba swiezego pomysłu i impulsu. Turcja ma podobny potencjał a wymiataja i pewnie bedzie medal na ME
 
 
 
 
 
 
7UP  |  2019-06-11 20:42:49  |  5.173.168.*
Tak a po czym ty oceniasz ten postep? Po meczach w LN w tym roku i poprzednim? Pojedziemy na ME i znow odpadniemy na pierwszej sensownej druzynie. Na io nie pojedziemy w MS nie zagralismy. Jest polrawa wynikow ? Nie ma.
 
 
 
 
 
 
milan  |  2019-06-11 19:40:56  |  79.186.159.*
Dla Magdy, to była piękna lekcja. Chinki to najwyższa ekipa na świecie, tam trzeba wykorzystać pełen zasięg i wybierać się po kierunkach. Niektórzy chyba naprawdę zapominają że Magda ma dopiero 18 lat.
 
 
 
 
 
 
ksdani  |  2019-06-11 18:16:18  |  89.64.15.*
utalentowane i to BARDZO zawodniczki pojawiaja sie od lat a nie tylko teraz!
Jesli nine mam racji to ile maja Medrzyk, Kakolewska, Efimienko, Wolosz, Zaroslinska.. Smarzek, Damaske, Gorecka... Szczurowska.. Bociek ... moge tak wymieniac i wymieniac....
kto jak kto ale kibice zenskiej siatkowki powinni to wiedziec.
Nie mamy trenera repry i to od lat i skutki widzimy i w reprze i na klubowej siatce tez to sie odbija..
 
 
 
 
 
 
leos  |  2019-06-11 18:13:01  |  91.196.10.*
Z czym do ludzi ,z takim przyjeciem !!!!!!!!!!!!! To był totalny blamaż ,co mnie wcale nie dziwi skoro mamy na przyjeciu Grajber .Mecz był żałosnym widowiskiem ,jutro a zwłaszcza pojutrze będzie powtórka z rozrywki.
 
 
 
 
 
 
marekwyszosiat  |  2019-06-11 17:42:09  |  91.215.104.*
7UP bo zrobiła i trzeba być albo ślepym albo nie zbyt mądrym by tego nie zauważyć pytanie tylko czy to praca Nawrockiego czy fakt że trafiło się nam kilka bardzo utalentowanych zawodniczek. Ten sezon da odpowiedź.
 
 
 
 
 
 
ksdani  |  2019-06-11 17:28:22  |  89.64.15.*
kilka osob bedzie zaskoczonych .. nie nie bedzie
chodzi icw o Emile Muche zawana Muszka .. jak byla mala.. mloda.. ;)
 
 
 
 
 
 
pamplemousse  |  2019-06-11 16:53:30  |  82.132.214.*
Tak tylko powiem, że ta wielbiona przez wszystkich Stysiak, która ma grać za Grajber i ma być armatą bez której nic nie osiągniemy wskoczyľa na kosmiczny pułap 26% w ataku!! W O W. Strach się bać
 
 
 
 
 
 
7UP  |  2019-06-11 16:48:34  |  194.181.83.*
A jakie to ma znaczenie :D ? Przeciez wiadomo, ze Grajber jest najlepsza, ale ma slabe statystyki bo jest zmowa na nia :D
 
 
 
 
 
 
VS4  |  2019-06-11 16:42:32  |  188.147.35.*
Zgaduje że Górecka.
 
 
 
 
 
 
ksdani  |  2019-06-11 16:34:05  |  89.64.15.*
tak tylko... male pytanko: jaka zawodniczka w lsk jest sklasyfikowana w dziesiatce najlepiej: przyjmujacych, serwujacych, punktujacych, atakujacych.. blokow tez ponad 30 ... ?
 
 
 
 
 
 
7UP  |  2019-06-11 16:27:20  |  194.181.83.*
A Natalia z nami grala??????????????
 
 
 
 
 
 
7UP  |  2019-06-11 16:26:53  |  194.181.83.*
Ja sie nie ciesze, raczej jestem zalamany tym co odwala zwiazek.

A smieje sie z niektorych tu piszacych ze nasza reprezentacja sie rozwija i rosnie w sile. I jest poprawa xD
 
 
 
 
 
 
ksdani  |  2019-06-11 16:04:35  |  89.64.15.*
sie nie znam to tak tylko... co robi trener jesli jest zmuszony wstawic do skladu wyjsciowego nowa sypaczke i to mloda?
W mysl zasad: nalezy pomoc sypaczce dajac do gry dobrze przyjmujace pezetki ...
nowa sypaczka + fatalne przyjecie.. to pomysl Nawrockiego ..
ale z dychy w kazdym secie wyszly...
 
 
 
 
 
 
Macka_AZS  |  2019-06-11 16:02:23  |  77.46.100.*
Jakiś plan jest tylko nikt chyba tego nie kuma a związkowi wystarczy że coś im trener nagada.

Ciesze się że dzisiejszy mecz się odbył, mam nadzieje że trener wyciągnie wnioski - PLISSSS
 
 
 
 
 
 
pamplemousse  |  2019-06-11 15:56:54  |  109.246.71.*
Mnie //rozbawia// jak eksperci mówią że Nawrocki ma plan. Tzn. może ma, ale na razie kiepsko to wygląda
 
 
 
 
 
 
marekwyszosiat  |  2019-06-11 15:48:20  |  91.215.104.*
7UP ale powiedz mi chłopie z czego ty sie cieszysz? Że reprezentacja narodowa dostaje lanie?
 
 
 
 
 
 
oliverek  |  2019-06-11 15:43:55  |  89.64.57.*
a naprawde wczesniej liczyles ze mamy szanse z serbia w pierwszym skladzie?
 
 
 
 
1 2 3 4 5

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.