Forum

Wiadomości

Marian Kardas: to nie był łatwy mecz
28 listopad 2014, godz. 22:11  |  komentarzy: 8
skomentuj
 
 
 
(MARCEL)  |  2014-11-29 21:16:17  |  37.152.18.*
rozszyfrował ktoś notatki Heynena?? chodzi mi o jeden wpis a mianowicie: "Das ist Batman"
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2014-11-29 14:42:55  |  82.197.33.*
pisz sobie dalej jak Cie to tak uszczęśliwia ja nie zamierzam więcej się zniżać do twojego poziomu czyli poziomu szamba.

Nie bój się już tu długo nie zabawisz zły admin znów pousuwa twoje posty jak to zawsze się kończy
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2014-11-29 14:03:17  |  213.158.219.*
Jak Cie nie stać na ksiązki z empiku to nie nasza wina. Ja tam nie narzekam. Moze kiedys pojdziesz do pracy i uniezależnisz sie od kieszonkowego od tatusiów. A teraz pewnie dla pustaków empik to zło bo nergal xD
 
 
 
 
 
 
transferbdg  |  2014-11-29 00:35:14  |  83.23.28.*
"Bardzo trudno gra nam się w Bydgoszczy." to smutne dla kibiców Transferu... Chcemy jak najlepiej... Jestem bardzo ciekawa co jest powodem, że Transferowi gra się gorzej w domu niż na wyjazdach, oby było z tym lepiej.
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2014-11-29 00:08:21  |  82.197.33.*
Riorwar - jako,że jego nick ma zawsze element ,,kresovia" to tak go chyba trzeba nazywać. Więc normalne jest, że kresovia to szambo.

Wasz klub to Resovia więc nie widzę tu nic obraźliwego
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2014-11-29 00:03:52  |  82.197.33.*
cieszę się, że się martwisz o moje czytelnictwo właśnie skończyłem kolejną lekturę jutro się wybieram do empiku po kolejną (jakbyś nie wiedział to taki duuuży sklep z książkami i multimediami). Widać po Twoim poziomie, że Ty przeczytałeś książki! 3! W tym dwa komiksy xD

dobranoc szambo (a może żegnaj? długo pod tym nickiem już tu nie zabawisz)
 
 
 
 
 
 
Riorwar  |  2014-11-29 00:01:33  |  195.88.144.*
Powoli ci się nicki kończą dzieciaku. Ciekawe jaki znowu wymyślisz po następnym banie, który niedługo zapewne dostaniesz. Tylko tym razem się wysil bo każdy kolejny jest coraz słabszy. No ale w sumie czego się spodziewać po gimnazjaliście który cały dzień ogląda por.nole (przynajmniej tak wynika z twoich postów).
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2014-11-28 23:35:14  |  82.197.33.*
,,to nie był łatwy mecz"! Wystarczyło zaczekać aż Czarni sami się pokonają co nastąpiło
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.