Forum

Wiadomości

Puchar Polski: znamy półfinalistów turnieju
11 styczeń 2017, godz. 22:01  |  komentarzy: 7
skomentuj
 
 
 
Forhekset  |  2017-01-11 23:06:29  |  79.173.53.*
Ponieważ nie wyrobię się na żaden sensowny pociąg i będę musiał wracać nocnym, zamawiam gigantyczny pięciosetowiec w drugim półfinale :-D
Swoją drogą właśnie zajarzyłem, że Gdańsk wygrał ostatnie sześć meczów. Niech trzymają formę, wygrywają dalej. Po półfinale PP w lidze mają Gieksę, Resę i Zaksę. Niech się dzieje! :-D
 
 
 
 
 
 
ajsmen90  |  2017-01-11 22:46:54  |  188.146.24.*
Mój szef dziś mówił, że planuje jechać do Wrocławia. xD
 
 
 
 
 
 
Riorwar  |  2017-01-11 21:45:43  |  149.156.124.*
xDD teraz tutaj przyszedł smrodzić.
 
 
 
 
 
 
SolitaSalome  |  2017-01-11 20:59:21  |  109.197.184.*
Szkoda że Jastrzębski Węgiel i ZAKSA zagrają ze sobą już w półfinale no ale co zrobić :-)
W tym meczu będę kibicować ZAKSIE ...ale niech wygra lepszy :-)
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2017-01-11 20:51:41  |  91.240.130.*
Kibice Resovi obejrzą skoki a potem LM i Skrę
 
 
 
 
 
 
Wera_hawk zablokowana  |  2017-01-11 20:38:08  |  188.146.22.*
Nie, będą kibicować Jastrzębskiemu. :D
 
 
 
 
 
 
realistapzps  |  2017-01-11 20:37:38  |  89.73.64.*
No i pięknie. Kibice Resovii będą mogli obejrzeć sobie w tym czasie skoki narciarskie w Wiśle.
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.