Forum

Wiadomości

Superpuchar: pierwsze trofeum w tym sezonie dla PGE Skry Bełchatów
23 wrzesień 2017, godz. 18:09  |  komentarzy: 120
skomentuj
 
 
 
Funio  |  2017-09-24 15:27:51  |  109.77.91.*
Ciekaw jestem co zaprezentuje Resovia i Onico i czy Jastrzębie utrzyma zeszłoroczny poziom
 
 
 
 
 
 
Funio  |  2017-09-24 15:25:31  |  109.77.91.*
Tak czy inaczej Skra ma czym straszyć w ataku, z ZAKSA może być różnie. Ja twierdzę że ostatnie mistrzostwa to wynik kiepskiej postawy pozostałych drużyn a teraz już nie będzie kolorowo bez francuza i z niepewnycm atakującym, no ale zobaczymy.
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2017-09-24 14:24:20  |  188.146.41.*
Jest wiele miast które rzadko goszczą siatkówkę i gdzie można było ten mecz zorganizować Ale to trzeba było myśleć wcześniej a nie miesiąc temu pomysł,, o ch... Jeszcze superpuchar''. Tak czy siak mecz mało istotny, istotne zaczynają się za tydzień. A troll internetowy już wybrał mistrza Polski
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2017-09-24 14:14:56  |  188.146.41.*
Nasz niewiarygodny użytkownik Cholewa znowu nie zrozumiał o czym mowa :(
 
 
 
 
 
 
Mieszko_I  |  2017-09-24 11:54:44  |  109.241.188.*
Ogólnie to uważam że miejsce tego meczu powinno być gdzie indziej tym bardziej że Skra była jednym z uczestników... ale to wina związku po prostu nie miał kto się tym zająć... trzeba by było sięgnąć do kieszeni a to juz boli(zaoszczędzili na tym to kasa dla fefe i jego odprawę nie będzie tak boleć) no i trzeba by było zająć się marketingiem i promocją spotkania z czym od czasów Przedpełskiego związek ma ogromny kłopot a tak to Skra się wszystkim zajęła a pseudo prezes Kasprzyk jest zadowolony bo nie musiał palcem kiwnąć....
 
 
 
 
 
 
UpiornyWładca  |  2017-09-24 10:30:23  |  82.177.136.*
Jak rzucisz cztery razy monetą i za każdym razem będzie orzeł to znaczy, że moneta jest przeklęta? Dejta spokój.
 
 
 
 
 
 
Mieszko_I  |  2017-09-24 09:41:08  |  109.241.188.*
nie wiem kto Ci wmówił że PP to przekleństwo przecież sama Skra chyba jeśli się nie mylę dwukrotnie zdobywała MP i PP w tym samym sezonie a ten kto zdobył SP jeszcze nie zdołał wywalczyć MP... dodaj to sobie... oczywiscie nie twierdzę że tak będzie w tym sezonie i mam nadzieję że Skra złamie klątwę SP ale statystyki oraz historia jak narazie mówią co innego...
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2017-09-24 09:29:43  |  31.0.124.*
realista szukasz dziewczyny?
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2017-09-24 09:29:02  |  31.0.124.*
Çağla Akın 3- Yutube

Śliczna Cagla, brakuje mi takich dziewczyn
 
 
 
 
 
 
realista_pzps tymczasowy  |  2017-09-24 09:26:45  |  37.47.10.*
Raptem były 4 edycje Superpucharu Polski. O fatum można mówić przy większej powtarzalności. Zresztą to jakiś zabobon.
Do poprzedniego sezonu to samo pisano o Pucharze Polski. A jak Zaksa wygrała Puchar i Ligę to wszyscy się zamknęli.
 
 
 
 
 
 
Mieszko_I  |  2017-09-24 08:53:26  |  109.241.188.*
Z jednej strony fajnie że wygraliśmy ten Superpuchar (fajny pucharwk do gabloty) z drugiej jednak ten puchar to przekleństwo jakieś fatum nad nim wisi bo ten co zdobywa go nie zdobywa później MP... zresztą nie tylko SP jest fatum jest taki jeden co zwiastuje że Skra jest najlepsza i już... obawiam się że jego przepowiedznie nie sprawdzą się tak jak te poprzednie czyli Łomacz 1 rozgrywającym kadry, Fefe wybitny fachowiec nie zostanie zwolniony, wieścił również o triumfie w LŚ jak i o triumfie w ME naszych siatkarzy....
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2017-09-24 08:44:57  |  31.0.124.*
Widzielisćie ostatnio u Wojewódzkiego Natalie Szroeder, ale z niej du.. się zrobiła. Bardzo se.owna, jej piękny biust mnie zaskoczył, a ja chciałem ja chajtność z prettym. Wyszło by na lepsze, bo Natalka jest ładniejsza od Resovianki.
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2017-09-24 08:37:22  |  31.0.124.*
Rannavalve KLIPP: Jäi Kinni (2017) Kelly Rohrbach, Jon Bass, Dwayne Johnson HD Eesti Suptiitrid- YUTUBE

Ta scenka jest genialna, na widok Kelly pewnemu chłopakowi stanął ptak i zaczęły się problemy



 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2017-09-24 08:35:36  |  31.0.124.*
Co ja czytam, Drzyzga komentował ten mecz, to już wiem, dlaczego nie komentuje mecze Polek.
Z drugiej strony dla polsatu superpuchar jest ważniejszy od ME kobiet.
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2017-09-24 08:33:45  |  31.0.124.*
Skra ma pierwsze trofeum na koncie i nie ostatnie w tym sezonie.
Mam nadzieję, że Wlazły utrzyma wysoki poziom do końca ligi.
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2017-09-24 08:32:24  |  31.0.124.*
No nie znowu to samo, oglądam na zalukaj Słoneczny patrol / Baywatch (2017) i grają w tym filmie 2 piekne dziewczyny, ratowniczki w tych czerwonych strojach wyglądają obłędnie, własnie z takimi dziewczynami chciałbym sie kochać codziennie, dotykać ich piersi i lizać pulaki od nich.Tego mi brakuje, takiego chce życia.
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2017-09-24 08:31:27  |  31.0.124.*
Nigdy wcześniej o tej dziewczynie nie słyszałem, co za piekność, zazdroszczę jej chłopakowi

Kelly Rohrbach
Modelka
Data i miejsce urodzenia: 21 stycznia 1990 (27 lat), Greenwich, Connecticut, Stany Zjednoczone
Wzrost: 1,75 m
Filmy: Baywatch. Słoneczny patrol, Śmietanka towarzyska, Untitled Woody Allen Project
Rodzice: Anne Rohrbach, Clay Rohrbach
Wykształcenie: Georgetown University (2012), London Academy of Music and Dramatic Art
Rodzeństwo: John Rohrbach, Brooke Rohrbach, Robert Rohrbach
 
 
 
 
 
 
realista_pzps tymczasowy  |  2017-09-24 08:20:33  |  37.47.10.*
A ja sobie teraz spokojnie popijam poranną kawę i czytam wczorajsze wypociny tych, których drużyny mogły tylko pooglądać sobie jak grają najlepsze drużyny w Polsce. Zazdrość ich zżera ale niech się przyzwyczajają bo w tym sezonie tak będzie jeszcze wiele razy. A w grudniu znowu posmrodzą jak w Atlas Arenie Skra będzie grała w Klubowych Mistrzostwach Świata.
 
 
 
 
 
 
kas195  |  2017-09-24 07:31:22  |  83.29.91.*
Brawo Skra. Tak trzymać w lidze. Jak już się wszyscy zgrają z nowym rozgrywajacym to powinno byc dobrze i znow walka o pudlo. Wierzę w potencjał tej druzyny i cos czuję,że Milad i Bartek mogą być najlepszą parą przyjmujacych w lidze.
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2017-09-23 22:40:29  |  79.110.206.*
ciekawe dlaczego cholewe denerwują jego własne teksty, skoro tak zaciekle wciska te minusiki?
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.