Forum

Wiadomości

Skład reprezentacji Polski mężczyzn na Siatkarską Ligę Narodów 2018
15 maj 2018, godz. 18:05  |  komentarzy: 14
skomentuj
 
 
 
bialy_azs_olsztyn  |  2018-05-16 10:32:49  |  77.112.56.*
Ehhhhhh a do Olsztyna przychodzą same conajwyżej średniaki w tym oknie... Słowak Marcel Lux, Paweł Pietraszko, Sergiej Kapelus, Radek Gil, Jakub Urbanowicz, M. Poręba. Może jedynie ten Lux coś nam da bo Kapelus to już się pokazał w tym sezonie jaki z niego dobry zawodnik... Pietrzaszko za Kochana, Gil na zmiane dla Woickiego, Urbanowicz za Sheerhorna a Poręba chyba jakiś drugi Kańczok będzie...
 
 
 
 
 
 
bełchatowski wieprz  |  2018-05-16 09:34:28  |  91.240.130.*
Nahpierw Leona eksploatują Rasjanie teraz Włosi a jak już będzie zajechany to wspaniałomyślnie oddadzą go to reprezentacji Polski.
 
 
 
 
 
 
bhoy_2  |  2018-05-15 22:06:03  |  79.163.185.*
No nie wiem czy każdy jest przeciw.
Ja jestem, ale ktoś może uważać inaczej i ma do tego prawo. Może niektórzy nie widzą nic złego w tym.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2018-05-15 21:56:47  |  95.49.50.*
Domyślam się, że każdy jest przeciwko naturalizacji zawodników. Kadra powinna składać się z zawodników Polskich i całego sztabu bez wyjątku. Regulamin jest jaki jest. Ja wolę mieć Leona w swojej drużynie. Jeżeli takowa możliwość istnieje to tylko id*ota by nie skorzystał.
 
 
 
 
 
 
bhoy_2  |  2018-05-15 21:46:30  |  79.163.185.*
No na jego szczęście, chociaż dobrze gra w siatkówkę.

Pozdrawiam hipokrytów, którzy kiedykolwiek się sprzeciwiali naturalizacji, ale Leonkaaa w kadrze PL- to taaak.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2018-05-15 21:30:28  |  95.49.50.*
Na szczęście Leon Tobą nie jest.
 
 
 
 
 
 
bhoy_2  |  2018-05-15 21:28:09  |  79.163.185.*
"Będzie reprezentował Polskę i to jest już największy możliwy zaszczyt."

A to już mnie rozśmieszyło najbardziej. Dla kogo zaszczyt? Dla niego? Jakbym ja miał reprezentować w czymkolwiek inny kraj, to żadnym zaszczytem by to dla mnie nie było. Bo nie miałbym nic wspólnego z innym krajem niż PL.
 
 
 
 
 
 
bhoy_2  |  2018-05-15 21:26:57  |  79.163.185.*
Chciał, aha. Każdy może tak powiedzieć.
Z tym promowaniem to może faktycznie lepiej zastąpić to chęcią dodatkowego zarobku. Bo po co reprezentować nie swój kraj?
Pewnie jakby to był przyjmujący klasy powiedzmy... Conte... To jako kompletnego obcokrajowca pewnie w reprezentacji POLSKI i tak nikt z kibiców by go nie chciał. Bo jest to jednak klasę niższy poziom od Leona, a takiemu to wyjątek można zrobić ^^ Jako, że z krajem naszym nie ma nic wspólnego i sam mówi, że jego pierwsza ojczyzna to nie jest Polska ;)
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2018-05-15 21:19:58  |  95.49.50.*
Człowieku co Ty bredzisz? Leon chce się promować w reprezentacji Polski? Jego zna cały świat. Promować to się mogą Kwolek, Bednorz, Szalpuk i inni młodzi zawodnicy. Poza tym chciał grać w Resovii. Nie w Skrze, nie w innym klubie tylko w Resovii za połowę tego co oferowali Rosjanie. Mało zszedł? To, że go Reska nie chciała to też wina Leona? Dla Ciebie to najlepiej byłoby jakby grał w Polskim klubie i to za darmo. Puknij się w łeb. Będzie reprezentował Polskę i to jest już największy możliwy zaszczyt. Klub to praca i w du*ie mam, że nie gra w Lidze Polskiej.
 
 
 
 
 
 
bhoy_2  |  2018-05-15 20:58:47  |  79.163.185.*
Teraz byłoby to lekko śmieszne i ani trochę nie dziwie się gościowi, że kosi kasę w klubach jak Zenit czy Perugie. Wyrażam przekonanie, że NIGDY nie zagra w Polsce, a na koniec kariery chociaż mógłby, rok nawet. Jeśli Polska to taki "jego" kraj ^^ Ale to nie jest jego kraj, wypromować się trzeba w reprezentacji, bo nudno bez gry między sezonami chyba.
Czekam na kolejne minusy, bo wiem, że opinia to niepopularna.
 
 
 
 
 
 
Joker_  |  2018-05-15 20:06:48  |  37.7.65.*
Tylko nie Azja, ten kierunek zabija poziom sportowy zawodników.
Popatrzcie na Kubiaka w sezonach 14/15 i 15/16 kiedy grał w mocnym Halkbanku a na tego z sezonu 16/17, po przejściu do Japonii.

Jeżeli już nie Skierka (hehe) to niech lepiej zostanie we Włoszech.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2018-05-15 19:58:56  |  95.49.50.*
A czego Ty oczekujesz? Że najlepszy siatkarz na świecie nie dość, że w reprezentacji będzie grał za marne grosze to i jeszcze w klubie? Taka jego praca. Ciekawe czy Ty byś zrezygnował z takiego zarobku.
 
 
 
 
 
 
bhoy_2  |  2018-05-15 19:40:36  |  79.163.185.*
Z niego po prostu taki "Polak". Że do naszej ligi, do żadnego klubu, nigdy nie przyjdzie. Ani trochę nie dziwią mnie ploty o Azji. Może Katar? Tego się spodziewam.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2018-05-15 18:44:49  |  95.49.50.*
Wszystko ok. Gdyby nie kontuzja Wojtaszka można było się tego spodziewać. Z innych ciekawostek - niestety Leon nie będzie mógł brać udziały w przygotowaniach drużyny ani do Ligi Narodów ani do Mistrzostw świata. Nie godzą się na to włodarze Perugii. Poza tym sam zawodnik nie jest nigdzie ubezpieczony a PZPS nie może tego zrobić. Grzyb wspomina też, że po 2 latach we Włoszech planują z Leonem kierunek Azjatycki. Tak więc Joker, Wąsaty proponuję wam przenieść Skrę do Azji xD
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.