Forum

Wiadomości

Liga Narodów: Australia - Polska 0:3
24 czerwiec 2018, godz. 06:06  |  komentarzy: 81
skomentuj
 
 
 
antyskra  |  2018-06-24 17:44:59  |  91.240.130.*
Jeżeli Schulz to wynalazek to co napisac o Kochanowskim, Łomaczu czy Piechockim. Jedyne co mi przychodzi na myśl to WYKOPKI
 
 
 
 
 
 
ZagranicznyPasjonat  |  2018-06-24 16:16:07  |  46.77.149.*
A jeżeli ktos się dziwi dlaczego niektórzy chcą testować nadal Kurka to już odpowiadam.

Bo niestety bez atakującego grającego na miarę potencjału jaki ma Kurek na MŚ...
... NIC NIE UGRAMY.
 
 
 
 
 
 
ZagranicznyPasjonat  |  2018-06-24 16:13:55  |  46.77.149.*
Schulz? Serio?
Jaką on ma niby przewagę nad Kurkiem? Nawet gdy ten drugi jest w słabej formie to grają na podobnym poziomie.

Dla mnie Schulz to podobny wynalazek do Muzaja. Pewniejszy ale bez potencjału.

Jeżeli jest choć cień szansy, że Kurek się obudzi i wróci do takiej gry jak z 2015 to warto go brać, na początek nawet na podwójne zmiany. Na co nam Schulz, zwykły ligowiec, który jest tym samym czym Kaczmarek i Konarski tylko w gorszej wersji? A Kurek już teraz potrafi pojedyncze sety grać bardzo dobrze, brakuje mu powtarzalności.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2018-06-24 14:18:31  |  95.49.55.*
Niestety 5 atakujących i żaden nie był znacząco lepszy od pozostałych. Niby wszyscy dostali szansę gry w LN a tak naprawdę tych meczów wydaje się być wciąż za mało. Bo nasi zawodnicy dopiero zaczęli się rozkręcać. Problem jest taki, że wiemy na co stać Kurka na arenie międzynarodowej. Nie wiemy na co stać Konarskiego, Schulza, Kaczmarka i Muzaja. Żaden z nich nigdy nie był pierwszą armatą. Konarski był na ME, ale to był nieudany turniej dla naszej drużyny. Skupiliśmy się na ataku a na przyjęciu wcale nie jest lepiej. Śliwka, Bednorz, Kwolek Szalpuk i Mika. Mateusz już podobno utyka po meczu z Brazylią. Śliwka w decydujących akcjach popełniał straszne błędy. Bednorz ciągle odsyłany do kwadratu a Kwolek jak początek miał dobry tak końcówkę cieniuje. Jedynie Szalpuk się wyróżniał. Ale to nie było wyróżnienie na zasadzie, pokazał coś kosmicznego... Zagrał po prostu lepiej od całej reszty średniaków.
 
 
 
 
 
 
Bhoy67  |  2018-06-24 13:57:31  |  79.163.200.*
No i tu jest problem. Mamy tak wielu przeciętniaków, że bardzo nie w porządku do reszty byłoby stawianie ciągłe na Kurka, bo "Bartuś potrzebuje regularnej gry i wtedy dojdzie do formy". Więc wiadomo, że takie coś odpada.
Jeśli chodzi o Muzaja- jak dla mnie też odpada i jeden mecz z Brazylią tego nie zmienia. Poza tym brak zagrywki u gościa. A Konarski-Kaczmarek-Schulz jak są w formie to potrafią odpalić.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2018-06-24 13:27:06  |  95.49.55.*
I to nie chodzi o to, że jestem wielkim fanem Kurka. Po prostu szkoda, żeby taki talent z takimi możliwościami odstawić na dalszy tor. Póki co żaden z naszych pozostałych atakujących znacząco się nie wyróżnia.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2018-06-24 13:25:50  |  95.49.55.*
Według mnie Muzaj to kompletnie nie. Chłopak z lewą ręką powinien straszyć a jego ciągle podbijają, ataki miękkie bez mocy. Co do Kurka to wciąż wierzę. Wciąż w pamięci jest zgrupowanie w 2015 roku kiedy Antiga przestawiał go na atak. Zwracał uwagę na powtarzalność. Kurek atakował setki piłek z prawego skrzydła z podestu żeby nie przemęczać nóg i wypaliło. Teraz tego zgrupowania dużo nie było. Poza tym Bartek potrzebuje ciągłego grania a w LN wciąż roszady.
 
 
 
 
 
 
Bhoy67  |  2018-06-24 12:04:12  |  79.163.200.*
Jak dla mnie nr 3 na ataku zdecydowanie Schulz, a jeśli się w ogóle zastanawiać to nad Muzajem xD Kurek..... ileż można czekać do jasnej chol.ery aż on "odpali"? Czekamy trzeci rok i nic, nie zagrał dobrego sezonu w klubie, powołanie ma za nazwisko... Tych szans już trochę dostał i no nie idzie... Kiedy my mamy innych testować? Kaczmarka i Schulza na przykład? Też muszą szanse swoje dostać, a w przeciwieństwie do Kurka są po lepszych sezonach.
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2018-06-24 10:38:19  |  5.172.234.*
Ona i on, niebo i grom, losów ciągła zmienność ona i on, morze i ląd, jedność i odmienność... Miłość sama przyjdzie nieproszona, wtedy każde szybko, bardzo szybko się przekona Od kiedy świat tylko trwa, Adam wciąż z Ewą gra ludziom na złość, piekłu wbrew, bieguny dwa łączą się. Ona i on, miejsce i czas, i historia cała, ona i on, Wenus i Mars, dwa krążące ciała... Miłość ich odnajdzie, choć nie szuka, do każdego serca, chcesz czy nie chcesz, wnet zapuka Od kiedy świat tylko trwa, Adam wciąż z Ewą gra ludziom na złość, piekłu wbrew, bieguny dwa łączą się. (2x) Ona i on, niebo i grom, koniec i początek, ona i on, morze i ląd, nieskończony wątek. Miłość sama przyjdzie nieproszona, wtedy każde szybko, bardzo szybko się przekona... Od kiedy świat tylko trwa, Adam wciąż z Ewą gra ludziom na złość, piekłu wbrew, bieguny dwa łączą się. (2x)
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2018-06-24 10:27:18  |  5.172.234.*
Mimo wszystko cieszę się, że mamy takie problemy z wyborem optymalnego składu.
To pokazuje, że na wszystkich pozycjach mamy wielu ciekawych siatkarzy z wielkim potencjałem.
Myślę, że Brazylijczycy zazdroszczą nam takich "problemów"
 
 
 
 
 
 
ZagranicznyPasjonat  |  2018-06-24 10:25:51  |  77.114.4.*
Tak jak pisałem - najrozsądniejszy wybór na ataku - Kaczmarek, Konarski, Kurek.

Kaczmarek jako podstawowy powinien zacząć w Lille. Ewentalnie Konarski ale jego widzę bardziej na zadaniowych zmianach.
Z kolei Kurek na razie na podwójne, a jeżeli się na nich dobrze będzie spisywał i wróci do dobrej formy to jego bierzemy na podatawowego na MŚ.

Tak ja to widzę i mam nadzieję, że tak też to widzi trener.
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-06-24 10:24:54  |  89.70.133.*
Szkoda mi Janusza i Komendy bo dobrze grali w swoich meczach a moim zdaniem pozycja Łomacza i Drzyzgi na dziś jest nie do ruszenia.
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-06-24 10:21:34  |  89.70.133.*
No właśnie
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2018-06-24 10:20:09  |  5.172.234.*
Ja nawet nie wiem, kto jest naszym pierwszym atakujacym
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-06-24 10:19:35  |  89.70.133.*
Natomiast zupełnie nie wiem kto na ataku bo nawet Kurek i Muzaj zyskali na tym turnieju
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2018-06-24 10:19:03  |  5.172.234.*
Kochani posłuchajcie sobie- adam i ewa budka suflera- Youtube
Piękna piosenka, tak samo jak moja Magda.
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2018-06-24 10:16:20  |  5.172.234.*
realista zgadzam się z Tobą.
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-06-24 10:14:44  |  89.70.133.*
Stawiam, że do Lille że środkowych pojadą Bieniek, Kochanowski i P Nowakowski. Lemański się nie załapie.
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2018-06-24 10:08:03  |  91.240.130.*
No on zwłaszcza dobrych przyjmuje do zespołu na Radzia Wnuka, albo wynalazek Boninfante
 
 
 
 
 
 
SASHA GREY  |  2018-06-24 09:53:30  |  5.172.234.*
Gdyby kochan nie był dobry, to prezes Piechocki by go nie przyjął do Skry
 
 
 
 
1 2 3 4 5

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.