Forum

Wiadomości

Środa z PlusLigą: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
7 listopad 2018, godz. 17:11  |  komentarzy: 120
skomentuj
 
 
 
Pretty  |  2018-11-09 14:00:46  |  94.254.168.*
Ja się w psychologa nie będę bawił bo to nie moja działka, ale ile sytuacji w życiu człowiek potrafił mieć, że stres i różnego rodzaju presja potrafiła zrobić swoje nawet w najłatwiejszych sytuacjach w życiu. Ja jestem w stanie uwierzyć że to siedzi im ogromnie na psychice każda porażka, a czasem same chęci nie wystarczą
 
 
 
 
 
 
Riorwar  |  2018-11-08 18:03:42  |  155.133.56.*
No Możdżonek na zbyt podłamanego nie wygląda. Raczej jakby niezbyt go wyniki obchodziły.
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-11-08 15:33:19  |  37.247.228.*
Co ten Możdżonek gada, że chodzą podłamani. Tacy podłamani, że aż wesolutcy. Oni nie powinni być podłamani, tylko wkur.wie.ni i powinni się przez to jeszcze bardziej zmobilizować by w kolejnym meczu walczyć za wszelką cenę o wygraną i po prostu...roz.je.bać przeciwnika. A tu jak panienki, o czym tu w ogóle gadamy.
 
 
 
 
 
 
ZagranicznyPasjonat  |  2018-11-08 13:26:33  |  95.40.110.*
A kto miałby Skrze zagrozić? Katowice? Zawiercie? Proszę cię.

Moim zdaniem szóstka już jest znana i jest to:
• Z miejsc 1-2: Zaksa i Stocznia
• Z miejsc 3-6: Radom, Skra, Warszawa i Jastrzębie
 
 
 
 
 
 
Kibic98  |  2018-11-08 12:15:26  |  46.134.31.*
Lepiej się módl żeby Skra się załapała do 6.
 
 
 
 
 
 
ZagranicznyPasjonat  |  2018-11-08 12:06:43  |  95.40.110.*
Na razie gra lepiej. Podobnie jak rok temu, bo tylko Zaksa szykuje formę na fazę zasadniczą.

Zaksa zapewne będzie pierwsza w tabeli, może Radom i Stocznia jeszcze powalczą. Ale w play-offach jak trafi na Skrę to się skończy jak rok temu bo przeciwnik już nie będzie w kiepskiej formie tak jak teraz.
 
 
 
 
 
 
Riorwar  |  2018-11-08 11:33:34  |  155.133.56.*
Z tym że Zaksa jak na razie gra znacznie lepiej niż Skra i tu sama wola walki może nie wystarczyć.
 
 
 
 
 
 
Tak myślę.  |  2018-11-08 09:15:04  |  188.146.105.*
Coś ruszyło,równie dobrze mogło być w drugą stronę..Zaksiarze na Podpromiu łatwo mieć nie będą.Łatwo to już było!Wraca Resovia do walki.
 
 
 
 
 
 
leon77  |  2018-11-08 06:02:20  |  91.196.10.*
Gra lepsza ale też cudów nie było ,Zawiódł Mika .Rzeczywiście trudno posprzątać po kowalu bo morale siadło ale tez ten skład wbrew pozorom nie jest zbyt mocny.
Sezon już jest stracony bo za chwilę będzie 7 porazka i straty są ogromne nie do odrobienia.
 
 
 
 
 
 
ZagranicznyPasjonat  |  2018-11-07 23:51:28  |  37.248.44.*
Waldek szykuj się. Gonię cię w menago. 150 pkt. w tej kolejce już jest a jeszcze Kurek i Vigrass w drodze.
A także Kurek i Żygadło z pierwszej kolejki.
 
 
 
 
 
 
antyreska  |  2018-11-07 22:47:44  |  5.173.16.*
Gratulacje dla Resovii za umocnienie się na swojej pozycji. Oby tak dalej kochani!
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-11-07 21:59:20  |  62.93.41.*
Hahaha, jest i 6 ''zwycięstwo''. Meczu nie oglądałem, ale widzę że jako tako walka była, że nie zawiesili głowy jak w poprzednim meczu. No i co dalej Panie Góral? W niedziele 7 porażka się szykuje, a łysy dalej na stanowisku. Ciekawe jak ludzie dopiszą frekwencją.
Kiedyś pewnie się odkują, ale już chyba będzie za pózno na cokolwiek, jedynie to może o wejście do 10-tki.
Przed meczem Cretu mówił o pewności siebie i dołku psychicznym. Faktycznie po Kowalu to jest dno w jakim stanie zostawił zespół i do czego doprowadził, więc nie szybko to się wszystko naprawi. No ale mimo wszystko, żeby zawodnicy zapomnieli jak się gra w siatkówkę jak to było wcześniej, może trzeba ich inaczej zmotywować...i w końcu wyje.bać łysego dziada.
Wszystko teraz pięknie się mści za poprzedni sezon, jednak jest jeszcze jakaś sprawiedliwość. Szkoda tylko że cierpią na tym kibice i sami zawodnicy, a łysy dalej chodzi i już przygotowuje....darmowe treningi dla kibiców.
 
 
 
 
 
 
Riorwar  |  2018-11-07 21:00:03  |  155.133.56.*
Gra lepsza niż w poprzednich meczach. Kowalowe bagno nie jest łatwe do sprzątnięcia, ale Cretu jakoś sobie radzi. No i w ogóle karma faktycznie wraca. Mszczą się na Resovii zeszłoroczne ustawki.
 
 
 
 
 
 
leon77  |  2018-11-07 20:56:41  |  91.196.10.*
Szerszen chyba wystepuje jako Polak…..
 
 
 
 
 
 
ajsmen90  |  2018-11-07 20:50:13  |  217.153.229.*
To nie jest wieprz tylko towarzysz prosiaczek.
 
 
 
 
 
 
ajsmen90  |  2018-11-07 20:49:34  |  217.153.229.*
czyli kolejny komentarz z cyklu: nie interesuje mnie resovia
 
 
 
 
 
 
rzeszowski_kaleka  |  2018-11-07 20:49:04  |  213.136.241.*
Wieprz daj głos zakwicz
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-11-07 20:47:06  |  31.179.122.*
Po następnej kolejce z Zaksą Resovia będzie już blisko przekroczy czerwonej linii za którą nie ma już możliwości powrotu do 6.
 
 
 
 
 
 
ajsmen90  |  2018-11-07 20:42:50  |  217.153.229.*
No tak Szerszeń za Mikę i mamy 4 obcokrajowców. Gratulacje.
 
 
 
 
 
 
leon77  |  2018-11-07 20:41:32  |  91.196.10.*
Tak czy siak szósty mecz przegrany.Najbardziej zawodzi Mika i powinien być zmieniony przez Szerszenia.Sezon dla resovii już stracony.
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.