Forum

Wiadomości

Po raz ostatni w 2018 roku
22 grudzień 2018, godz. 12:12  |  komentarzy: 23
skomentuj
 
 
 
Pretty  |  2018-12-23 11:09:58  |  82.177.228.*
Tytuł nagłówka tego artykułu podpowiada zrobić podsumowanie całej działalności tego dzbana
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-12-23 10:14:16  |  83.31.130.*
Warto jeszcze uzupełnić kolekcję złotych komentarzy Waldka

realista_skra | 2018-12-09 20:50:53 | 31.179.122.*
No tak. Wydaje się, że mamy już pierwszą szóstkę do play off. Stocznia i Resovia szybko same się wyeliminowały przez głupotę swoich działaczy.

realista_skra | 2018-12-09 17:08:01 | 31.179.122.*
To ile Resovia ma już punktów straty do 6 miejsca ?.....11 ? Jakby powiedział Kadziewicz to tylko 4 mecze.

realista_skra | 2018-12-08 18:02:48 | 31.179.122.*
A wystarczyło ściągnąć Mihulkę ze Stoczni aby mógł grać Smith.

ostatni komentarz prawdziwe złoto Waldka, a nawet powiedziałbym platyna, ciekawe czy dziś już wie, że dzięki Kozubowi gra jednocześnie Smith i Perry...ale trzeba było Mihułkę ściągnąć, inteligencja transferów jak Kowala i Piazzy
 
 
 
 
 
 
wentsauvage  |  2018-12-22 22:07:34  |  91.228.198.*
realista_skra | 2018-12-08 17:07:22 | 31.179.122.*
Jeszcze tylko w 13 kolejce porażka w Radomiu i Resovia rundę rewanżową może grać bez nerwów.
Jak ktoś w Rzeszowie myślał, że po KMS to będzie lepsza Resovia to teraz widzi, że nic z tego.
W rundzie rewanżowej kibice Resovii mogą sobie na mecze kupić popcorn i chipsy do oglądania meczów o czapkę gruszek.

xd

6. PGE Skra Bełchatów 18 p
9. Asseco Resovia Rzeszów 14 p
 
 
 
 
 
 
kibic07  |  2018-12-22 21:55:53  |  95.49.55.*
''Jeśli chodzi o honor to ty jesteś niewiarygodny bo zmieniasz konta i avatary. To ten z Leonem już nieaktualny ?''

Tak samo nieaktualny jak te Twoje, z których piszesz na zmianę w zależności od bana...
 
 
 
 
 
 
ajsmen90  |  2018-12-22 20:50:01  |  217.153.229.*
Waldemar. Resovia nie dostała żadnych darmowych punktów.

Zawiercie: 1 pkt.
ZAKSA: 1 pkt.
Gdańsk: 3 pkt.
Indykpol: 1 pkt.
Chemik: 2 pkt.
Lubin: 3 pkt.
Radom: 3 pkt.

Razem: 14 pkt. czyli tyle ile w tabeli. Więc nie siej zamętu.
 
 
 
 
 
 
Pretty  |  2018-12-22 20:28:32  |  82.177.228.*
Ma boleć
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-12-22 20:26:31  |  83.31.124.*
no i zapomniałeś dopisać, że przez pomyłkę Resovia wygrała z Radomiem...a jak wygląda rachunek prawdopodobieństwa? kiedy pogrzeb? bo widzisz mam chryzantemy i nie wiem czy wytrzymają
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2018-12-22 20:21:35  |  31.179.122.*
Nie odrobiła tylko 14 grudnia dostała darmowe 3 pkt za przegrany na boisku mecz ze Stocznią. Potem Skra pauzowała a teraz przegrała z Zaksą. Wyjątkowy zbieg korzystnych zdarzeń ten zysk Resovii w stosunku do 6 miejsca. Teraz już tak nie będzie.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-12-22 20:10:35  |  83.31.124.*
doskonale wiesz Waldek, że mówimy tu o rachunku prawdopodobieństwa Resovii od przeszło 2 miesięcy, jeszcze 13 grudnia Resovia traciła 8pkt do szóstej Skry, w 9 dni odrobiła 50% strat...interesują mnie twoje najnowsze wyliczenia matematyczne oraz kiedy przypuszczasz kolejny termin pogrzebu Resovii?
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2018-12-22 20:06:34  |  31.179.122.*
Pytanie jest bez sensu bo treść pytania nie jest konkretna i jest zbyt obszerna
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-12-22 20:02:11  |  83.31.124.*
ja się nie pytałem jaka jest według ciebie klarowna szóstka tylko o rachunek prawdopodobieństwa
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2018-12-22 20:01:10  |  31.179.122.*
Dla mnie pierwsza szóstka do play off jest klarowna. Nic się nie zmieni. Jedynie w obrębie tej szóstki
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-12-22 19:58:07  |  83.31.124.*
tu się Waldek schował, jak tam Waldek rachunek prawdopodobieństwa?
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2018-12-22 19:52:30  |  31.179.122.*
Jeśli chodzi o honor to ty jesteś niewiarygodny bo zmieniasz konta i avatary. To ten z Leonem już nieaktualny ?
 
 
 
 
 
 
kibic07  |  2018-12-22 18:49:59  |  95.49.55.*
Co za różnica czy to onet czy cokolwiek innego? Jesteś aż takim dzbanem żeby nie wiedzieć, że chodzi o dane słowo i honor? ale w sumie co się dziwić, Ty nie wiesz co to jest. Teraz może i nie piszesz ale po zakładzie smrodziłeś tam bardzo długi czas.
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2018-12-22 15:11:43  |  31.179.122.*
A tu jest onet ? Na onecie juz dawno mnie nie ma
 
 
 
 
 
 
kibic07  |  2018-12-22 14:02:14  |  95.49.55.*
''No i nie wytrzymał. To było oczywiste, że znowu przyjdzie. Teraz kolejny raz obiecuje, że to ostatni jego komentarz. Ile już razy coś obiecywał a potem nie dotrzymywał słowa. Każdy narkoman tak ma...''

HIPOKRYZJA LEVEL HARD

Wąsaty a nie przypominasz sobie co za cholewa założyła się na onecie, że jeżeli przegra zakład to zniknie stamtąd na zawsze? Mimo tego siedziała tam cały czas i smrodziła tak jak i tu? Przypomnę Ci, to byłeś Ty! Więc zamknij dziób. Jesteś ostatnią osobą, która powinna dodawać takie opinie.
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-12-22 13:53:02  |  83.31.161.*
Tfu drugi narkoman Resovii
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-12-22 13:52:40  |  83.31.161.*
Jeden narkoman Zaksy drugi narkoman Skry. Bełchatowskie środowisko na problemy z uzależnieniami
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2018-12-22 13:42:40  |  31.179.122.*
No i nie wytrzymał. To było oczywiste, że znowu przyjdzie. Teraz kolejny raz obiecuje, że to ostatni jego komentarz. Ile już razy coś obiecywał a potem nie dotrzymywał słowa. Każdy narkoman tak ma. A on jest narkomanem Zaksy. Właściwie po co przyszedł ? Żeby zareklamować mecz Skry z Zaksą ? Jestem w stanie uwierzyć że to ostatni komentarz Pasjonata w tym roku....ale pod warunkiem, że Zaksa wygra. Bo jak Zaksa przegra to Pasjonat znowu tu przyjdzie. Znam jego adresy IP więc nie ukryje się pod innym nickiem.
 
 
 
 
1 2

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.