Forum

Wiadomości

Ruszyła sprzedaż biletów na #GramyweWrocławiu!
10 styczeń, godz. 17:01  |  komentarzy: 22
skomentuj
 
 
 
UpiornyWładca  |  2019-01-12 14:37:28  |  94.254.240.*
Na Zaksie widzę - presja na wyrzucenie z rozgrywek hegemona z Bełchatowa. Trzymam kciuki, chciałbym zobaczyć Zaksę we Wrocku.
 
 
 
 
 
 
Collins  |  2019-01-11 23:13:37  |  89.69.157.*
Miód na moje serce :-) :-) :-)
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2019-01-11 22:08:55  |  89.64.27.*
Koźlarze luzujcie majty
 
 
 
 
 
 
Collins  |  2019-01-11 21:53:14  |  89.69.157.*
Ooooo zaczynają się inwektywy. Dziękuję za już, proszę o jeszcze :-) :-) :-)
 
 
 
 
 
 
DonPasjonato  |  2019-01-11 19:44:25  |  18.85.22.*
Uwaga: Nie wolno używać słowa Koźlarze, bo od razu sie jest Pasjonatem, albo Jokerem , niezła paranoja, a tak prywatnie to mam w gebokim poważaniu Zakse , collinsa , którego mam tak głeboko w d. , że mam zaparcie no i żóltych trąbiących cwe..i tez nie lubie . Pozdrowienia dla waldka :)
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2019-01-11 18:16:07  |  5.173.192.*
No nieźle. Koźlarze nadal mają ból d.u.p.y o Pensjonata
 
 
 
 
 
 
Collins  |  2019-01-11 15:42:33  |  89.69.157.*
Drogi El Marino, akurat określenie - Koźlarze - nagminnie stosuje tu na forum nie kto inny jak Pasjonat vel Joker. Ale wtopa :-) Na co liczyłeś? Na mój szacunek? Najpierw kradniesz cudzą tożsamość na forum, a potem mówisz o wojence? Nie trzeba było zaczynać. Ja nie wojuję, tylko demaskuję złodziejstwo i kibolstwo. Bo twoje metody są kibolskie i wszyscy o tym dobrze wiedzą i już zapamiętają trutniu jeden.
 
 
 
 
 
 
EL Mariano  |  2019-01-11 14:00:16  |  95.48.52.*
Faktycznie teraz, każdy może być posądzony o bycie Pasjonatem, lub Jokerem , straszne zamieszanie się zrobiło. Mi tak po ludzku szkoda jest Skry, strasznie falują z formą, do szóstki powinni wejść, ale tylko dlatego, że nie ma Stoczni, inaczej klops. A tak poważnie to podziwiam Koźlarzy, teraz to Zaksa rządzi i dzieli , nie liczcie na jej słabszy dzień , Puchar musi wrócić na Opolszczyznę. Oświadczam, że nie jestem Pasjonatem ani tym bardziej Collinsem, oni maja widać jakąś prywatną wojenkę.
 
 
 
 
 
 
Collins  |  2019-01-11 13:41:29  |  89.69.157.*
Pasjonat znów nas odwiedził ze swym nowym wcieleniem. To rzekomo mieszkaniec Olesna na Opolszczyźnie, który w opisie zaznacza: - Najbardziej kocham Skrę i Zaksę potem Resovię i Jastrzębie, ONICO tez bo jest Kuraś , i lubię Collinsa - koniec opisu. Szczególnie jednak potrafi kłamać, drwić i korzystać z cudzych nicków, do czego oficjalnie się przyznał i za co przepraszał. Generalnie pisze pod kilkunastoma nickami udając kogoś kim nie jest, myśląc, że wszyscy są ślepi. Stanowi najlepszą z możliwych reklam Skry, która mając w swoich szeregach takie wybitne kibolskie jednostki, pewnym krokiem zmierza po kolejne MP ;-) To taki żarcik, żeby Joker vel Pasjonat myślał, że jego działalność jest pożyteczna dla klubu i całego siatkarskiego środowiska. Niech dalej żyje w tym przeświadczeniu :-)
 
 
 
 
 
 
DonPasjonato  |  2019-01-11 13:15:13  |  193.169.145.*
Kochani kibice i sympatycy Skry, śmiało prosze rezerować bilety, bo potem może zabraknąć pamiętajcie , że hala Orbita to nie Ludowa, mało miejsc. osobiście licze na Skrę. Za rok proponuje organizację PP w Katowicach lub w Nowej hali w Gliwicach, tam dopiero jest moc sympatyków talentu Mariusza W. i Konrada P. Tak poważnie to macie duże szanse wygrać ćwierćfinał . Do zobaczenia wieczorem po meczu z Będzinem, tylko zwycięstwo ....lalala, tylko zwyciestwo. Nie zapomnijcie zabrać syreny strażackiej.
 
 
 
 
 
 
EL Mariano  |  2019-01-11 10:41:29  |  95.48.52.*
Słyszałem też plotki, ze niby Skra, 2 krotnie kupiła sobie udział w F4 ligi Mistrzów , ale to pewnie nieprawda. Ale wracając do Wrocławia, szkoda ze nie będzie drużyny z Bełchatowa. Game Over, pozostała walka o szóste miejsce , ale za rok zobaczycie!
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2019-01-11 10:18:49  |  31.179.122.*
To już nawet tak krytykowana kwalifikacja do FF Ligi Mistrzów jako gospodarz była trudniejsza. Trzeba było najpierw zakwalifikować się sportową drogą z rozgrywek krajowych a potem wyjść z grupy Ligi Mistrzów do 12.
A w KMS po prostu nic nie trzeba zrobić tylko wpłacić gdzie trzeba i komu trzeba.
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2019-01-11 10:06:43  |  31.179.122.*
KMS to osobny temat. Po prostu ta forma rozgrywek się nie przyjęła. W Polsce też. Zresztą trudno się dziwić skoro kryteria kwalifikacji do turnieju są nieczytelne a udział można sobie kupić. Nawet z 6 miejsca w Plus Lidze można zagrać w KMS... to jak można na serio traktować takie mistrzostwa ?
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2019-01-11 09:53:19  |  46.134.66.*
Wentsauvage, będą sie bić o bilety jak podczas KMŚ 2017 w Łodzi i KMŚ 2018 w Płocku, będą się bić jak Janusze i Grażyny o świeżaki w Biedronce.
 
 
 
 
 
 
wentsauvage  |  2019-01-11 08:59:40  |  91.228.198.*
Czyli jak Skra wygra to kibice będą kupować bilety jak szaleni?
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2019-01-11 08:21:18  |  31.179.122.*
Wszedłem sobie teraz na stronę z biletami. Sprzedano kilkanaście sztuk wiec po co zaklinać rzeczywistość. Zwykle jak rusza sprzedaż biletów to w pierwszym dniu sprzedaje się ok 20-30%
 
 
 
 
 
 
Collins  |  2019-01-11 07:43:53  |  89.69.157.*
We Wrocku będą emocje bez względu na wynik ćwierćfinałów. Zatem warto kupić bilety, a jeszcze wcześniej zobaczyć ćwierćfinał w Kędzierzynie-Koźlu na który się wybieram :-)
 
 
 
 
 
 
EL Mariano  |  2019-01-10 21:17:38  |  65.19.167.*
to super, bo już sie bałem, ze bedzie histeria i kazdy bedzie chciał klęknąć do miecza mariuszkowi, wyru..amy Pszczołę wygramy mecz, puchar Polski będziemy mieć! w ramach przeposin kupimy wam pampersy na drogę powrotną...Dobrego wieczoru,
 
 
 
 
 
 
Kibic98  |  2019-01-10 20:32:34  |  46.134.183.*
U Nas we Wroclawiu kibicuje się Zaksie, Jastrzębskiemu i Resovii. Skry nikt nie lubi, żadna to strata.
 
 
 
 
 
 
DonPasjonato  |  2019-01-10 20:21:07  |  66.102.9.*
Szkoda faktycznie straci widowisko, Skra to jednak Dobro nasze wspolne, i kibice piękni, fotogeniczni, młodzi z ładymi fryzurami i nakryciami glowy, ale z drugiej strony hmm, przyjadą piekne panie z Ķedzierzyna z grupa kulturalnych kibicow , bedzie dobrze...A co na to Pasjonat?
 
 
 
 
1 2

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.