Sobota z PlusLigą: Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
19 styczeń, godz. 19:01  |  komentarzy: 12
skomentuj

sztajn43  |  2019-01-20 12:09:58  |  91.228.93.*
Kolejny mecz w którym Kaczmarek nie umie dobić się do pomarańczowego pole ogólnie to nie był wybitny mecz Zaksy ta przerwa chyba im zaszkodziła

Forhekset  |  2019-01-20 09:01:49  |  85.221.131.*
Czym ta pierwsza szóstka miała się zmęczyć przed 1/4 PP? Dla nich to umiarkowanie intensywny trening...

Pio68  |  2019-01-19 22:15:39  |  89.64.46.*
Niektorzy nie rozumieja, ze ZAKSA miala dosyć długa przerwę i chcac wrócić do rytmu meczowego Gardini musi grać pierwsza szóstka, bo inaczej tego sie nie da zrobic...

UpiornyWładca  |  2019-01-19 21:47:41  |  82.177.136.*
Następny mecz z nieźle wyglądającym Bełchatowem o wyjazd do Wrocławia na puchar, więc może lepiej niech '6' zagra cały mecz.

STCMZ_LOL  |  2019-01-19 21:46:43  |  188.147.3.*
Dalej nie rozumiem,czemu Gardini nie zmienia składu dla mnie po tym sezonie chyba go zwolnią.

Paluchh  |  2019-01-19 21:18:21  |  5.172.235.*
Ale gdy jest wynik 14:21 warto też wpuścić zmienników. Warto ich też ogrywać, jeszcze dużo grania przed Zaksą.

STCMZ_LOL  |  2019-01-19 21:11:36  |  188.147.3.*
W sumie prawda,ale jeśli będzie 2:0 dla ZAKSY to powinien na 3 set trochę odciążyć zawodników z szóstki.

kibichr  |  2019-01-19 21:08:53  |  91.146.252.*
Przy okazji meczu z Lube wielu podkreślało ,że Zaksie brakowało czucia gry-mieli prawie miesiąc przerwy. Trudno więc oczekiwać by trener nie grał podstawowym składem-zwłaszcza w kontekście czekającego meczu ze Skrą.

STCMZ_LOL  |  2019-01-19 20:58:37  |  188.147.3.*
Komentatorzy,mówili że być może chce ich odbudować po meczu z Cucine,być może jakby wygrali jakimś cudem z Lube,to by trochę skład przetasował ale to dziwne że daje podstawowy skład na osłabiony Chemik jak za chwilę PP ze Skrą którą będzie wypoczęta.

Paluchh  |  2019-01-19 20:55:12  |  5.172.235.*
Zastanawiam się po co Gardinii katuje dalej ten sam skład? Nie lepiej wpuścić zmienników?

STCMZ_LOL  |  2019-01-19 20:53:30  |  188.147.3.*
Jezus Maria,pierwszy raz widzę Śliwkę z mocnym serwisem

STCMZ_LOL  |  2019-01-19 20:46:53  |  188.147.3.*
Już widać na początku u Chemika problemy z przyjęciem,oraz niedokładne rozegranie ale jestem w stanie to zrozumieć,młody chłopak zestresowany pierwszy mecz i to z liderem tabeli,ale trzeba przyznać że te piłki do Filipiaka to kryminał.