Forum

Wiadomości

Niedziela z PlusLigą: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 3:0
20 styczeń, godz. 15:01  |  komentarzy: 57
skomentuj
 
 
 
Eduardo  |  2019-01-22 18:25:13  |  66.102.9.*
STCMZ, czy Plus Liga, to polska liga? Mnie się wydaje, że tak. Jednym z zadań POLSKICH zespołów w POLSKIEJ lidze jest szkolenie zawodników do POLSKIEJ reprezentacji, zgadzasz się?
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-01-22 18:24:50  |  66.102.9.*
STCMZ, czy Plus Liga, to polska liga? Mnie się wydaje, że tak. Jednym z zadań POLSKICH zespołów w POLSKIEJ lidze jest szkolenie zawodników do POLSKIEJ reprezentacji, zgadzasz się?
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-01-22 18:15:02  |  66.102.9.*
Wentasauwage, o jakości zespołu świadczą jej wyniki. WYNIKI, a nie cokolwiek innego. Jeżeli chodzi o zakupy, są one czynione różnie. Są managerowie myślący o zespole perspektywicznie, są też tacy, którzy myślą tylko o 'tu i teraz'. Z pewnością managerowie myślący perspektywicznie nie kupują zawodników po to, by za rok - dwa zastępować ich innymi. Mariusz Wlazly gra prawdopodobnie ostatni sezon w Plus Lidze. Trzeba zespół zmontować tak, by mógł znowu stabilnie funkcjonować w Plus Lidze przez wiele, wiele lat. Stąd Teppan i Orczyk w zespole. A może 'na teraz' zostanie w przyszłym sezonie zostanie zakupiony któryś z wartościowych atakujących, kto wie...
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-01-22 18:01:59  |  66.102.9.*
Z przykrością muszę stwierdzić, że Resovii po prostu nie ma. Czy w przyszłym sezonie Resovia znowu będzie rownorzednym zespołem dla każdego w Plus Lidze?
 
 
 
 
 
 
Arturo1986  |  2019-01-21 18:45:36  |  178.165.131.*
Wentsauwage A skąd zespoły i ich sponsorzy mają brać kasę na te super transfery których oczekujesz ?
 
 
 
 
 
 
mati133  |  2019-01-21 14:31:17  |  37.247.228.*
Resovia, podobnie jak inne zespoły, miała tyle czasu w okresie świąteczno-noworocznym...na treningi, ok 3 tygodni i nic...nie poprawili gry, wręcz przeciwnie...było jeszcze gorzej. Kowalenko na samą myśl spokojnego treningu ucieszyłby się, a tu nic a nic. Teraz pauzują w najbliższej kolejce, też jest trochę czasu i znowu będzie pewnie to samo, znowu ta żenada. Cretu faktycznie nie ma z czego co ugrać, skoro nie ma potencjału i nikomu nie zależy. Obejmując stanowisko patrzył chyba tylko na nazwiska, a ochoty do gry i umiejętności...brak. Nawet sama reakcja zespołu na zmianę była słaba, bo nieudana. Ta drużyna jest żałosna, słaba, brak jej wiary, chęci...wyglądają na zrezygnowanych i chcieliby już pewnie końca sezonu, robiąc przy tym tylko dobrą minę do złej gry. Najlepiej to połóżcie się już do końca sezonu i nie zapomnijcie tylko pobierać za to kasy.
 
 
 
 
 
 
wentsauvage  |  2019-01-21 14:04:54  |  91.228.198.*
Z włoskimi nawet 0:5.
 
 
 
 
 
 
wentsauvage  |  2019-01-21 14:02:55  |  91.228.198.*
No to ta przydatność zawodników do drużyny sprawia, że w samym tym sezonie mamy bilans z włoskimi drużynami 0:4, z rosyjskimi 0:3.
Nikogo nie interesuje dopasowanie do drużyny jak zawodnik jest słaby.
 
 
 
 
 
 
Arturo1986  |  2019-01-21 12:22:59  |  178.165.131.*
O wielkosci transferów świadczy przydatność zawodnika do drużyny i dobre dopasowanie A nie zawsze duże nazwisko i duży kontrakt i w tym sezonie jest parę przykladow
 
 
 
 
 
 
leos  |  2019-01-21 11:19:56  |  91.196.10.*
Może wrescie ktoś napisze ile Resovia wydała na kompromitowanie siebie baniek ? 10.12, a może 15 baniek? A co nie wolno mi !!
 
 
 
 
 
 
wentsauvage  |  2019-01-21 10:49:51  |  91.228.198.*
Pomyłka, Katić z Orczykiem to by sobie mogli w Będzinie popykać a nie w drużynie ze środka tabeli.
 
 
 
 
 
 
wentsauvage  |  2019-01-21 10:44:00  |  91.228.198.*
O wielkości drużyny świadczy przede wszystkim jakość transferów a jakość transferów Zaksy i Skry jest adekwatna do jakośli Śliwki, Orczyka, Teppana, Kaczmarka czy innego Katicia, a to zawodnicy na środek tabeli a nie mistrza i wicemistrza kraju.
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2019-01-21 10:33:51  |  82.177.8.*
O wielkości drużyny nie świadczy ilość transferów. Jest to wręcz odwrotnie proporcjonalne., Resovia co roku robi najwięcej transferów. Najmniej Zaksa i Skra.
 
 
 
 
 
 
wentsauvage  |  2019-01-21 10:27:13  |  91.228.198.*
Oby się Resovia pozbierała i poskładała mocny skład bo na pozostałe drużyny to chyba nie ma co liczyć pod kątem dobrych transferów. No może jeszcze Warszawa czymś zaskoczy, albo JW.
Największe "potęgi" ostatnich 3 lat czyli Skra i Zaksa robią transfery na poziomie ligowego średniaka.
 
 
 
 
 
 
Paluchh  |  2019-01-21 06:41:47  |  5.173.144.*
Jaeschke to niech sie powoli rehabilituje i odbudowuje forme po zerwaniu wiezadel.
 
 
 
 
 
 
Maka_Paka  |  2019-01-21 01:13:11  |  83.9.178.*
Cretu out!
 
 
 
 
 
 
STCMZ_LOL  |  2019-01-20 23:19:51  |  188.147.3.*
Resovia poza przyjmującym obok Rossarda to ma skład dobry,tylko potrzebuje polskiego rozgrywającego nie umniejsząc Shojiemu,i wtedy zatrudnić zagranicznego przyjmującego z topu np.Urnaut,Jaeschke spróbować bo atak nie jest taki zły,Jarosz dzisiaj z dobrej strony się pokazał A Schulz pewnie odejdzie bo przychodził jako szóstkowy gracz z medalowymi aspiracjami A wyszło jak wyszło.
 
 
 
 
 
 
ANTYPIKNIK WKS!  |  2019-01-20 22:44:36  |  83.28.230.*
No mamy sie czego wstydzic bo patrzac na te najgorsze druzyny bez zadnych perspektyw w sezonie to tylko z asseco nam sie noga podwinela .
 
 
 
 
 
 
mati133  |  2019-01-20 22:29:03  |  62.93.41.*
A frajer z Radomia, ma teraz po zwycięstwie Gieksy powody do zadowolenia, bo kiedy jego własny kluPik grał i dostał w du.pkę, to frajera nie było. Niechajże szczytuje z tejże okazji.
 
 
 
 
 
 
mati133  |  2019-01-20 22:25:24  |  62.93.41.*
Hahaha, coś pięknego! Jak to dobrze zrobiłem, że zdecydowałem się by nie oglądać tego meczu, przynajmniej człowiek nie musiał widzieć zapewne tej żenady. Drugi mecz z Gieksą, i drugi do 0, pięknie haha.
Brawo le.bio.dy, położyliście się po raz kolejny. Kasę brać, a chu...ja grać, WSTYD !!!
Panie Krzysiu, czas może lepiej pomyśleć nad grą zespołu, a nie nad spotkaniami z kibicami, bo to chyba ważniejsze. Na te spotkania to tylko chyba hotki będą chodzić. W tym sezonie to już po ptokach, to już 3 sezon bęcki, ale pora zbudować skład na nowo. Wypie... wszystkich po kolei jak leci, te Miki i Buszki z Masłowskimi, zostawić raptem może 2-3, a pozostałych wypie.... i zatrudniać tych co się im przede wszystkim chce, co walczą i co jakiś wysoki poziom reprezentują, a nie te miernoty co jeszcze trzeba im za to płacić. Nie wiem jak, ale rozwiązać te dwuletnie kontrakty, i ich wypier... na zbity py.sk.
Żenada, szkoda coś w ogóle komentować więcej. Po sezonie, możecie iść na stypę cia.ma.jdy.
 
 
 
 
1 2 3

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.