Forum

Wiadomości

Poniedziałek z PlusLigą: MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn 0:3
21 styczeń, godz. 20:01  |  komentarzy: 10
skomentuj
 
 
 
EL Mariano  |  2019-01-22 08:43:28  |  95.48.52.*
ten Będzin, to jest bardzo dobra drużyna, tak słyszałem, tylko nie chce im się grać , bo niema spadków z ligi, to po co się wysilać , następny mecz z Jastrzębiem, może się przełamią :)
 
 
 
 
 
 
Zagłębiak z Będzinia  |  2019-01-21 22:43:40  |  66.102.9.*
Nic dodać nic ująć.
Wszyscy wypowiadajacy sie poniżej niestety macie racje.
Jeden Williams coś gra i rozgrywajacy grają na niego.
Ten sezon to jakaś masakra.
Nigdy odkąd jesteśmy w pluslidze nie było takiego dna.
Mogę tylko dodać że z taką grą to żałuje że nie ma baraży.
Udowodniliby sportowo czy zasługują na pluslige czy nie a tak to w zamian mamy mądrości Potery.
Jeżeli tak powiedział to faktycznie bez ambicji
 
 
 
 
 
 
pjukotje  |  2019-01-21 22:38:04  |  83.6.80.*
To był słaby mecz, o Będzinie nie wspomnę ale Olsztyn myśląc o 7-8. lokacie też musi poprawić parę elementów: dokładność piłek Woickiego (czasami wołają o pomstę do nieba i to seriami!) i skuteczność przyjmujących. I dodatkowo pilnie wystrzegać się serii straconych punktów szczególnie w końcówkach setów (p. 2.). Ciekawi mnie czy to że Hadrava w 1. secie dostał 3 piłki w sumie, z czego w 1. akcji chyba jedną to czy to wskazówka trenera, czy myśl Woickiego.
 
 
 
 
 
 
Aron999999  |  2019-01-21 22:28:40  |  109.173.210.*
Tak poważnie mówiąc to plusliga powinna być zredukowana do przynajmniej 12 drużyn. Obecnie za dużo jest spotkań do "jednej bramki"
 
 
 
 
 
 
Forhekset  |  2019-01-21 22:28:16  |  37.47.149.*
I co w tym meczu zagrał Olsztyn? Nic nie zagrał, a wywozi 3:0. Wystarczyło nie strzelać sobie w kolano własnymi błędami. Popełnili ich 16, Będzino 29. Na własnej hali 2 asy przy 10 zepsutych zagrywkach to jest upokorzenie.
 
 
 
 
 
 
sztajn43  |  2019-01-21 22:10:18  |  91.228.92.*
Tak słabo grają jedynie szkoda kasy na zagranicznego trenera odziw że co jeszcze niezwolnili ini e wzięli Polaka za trenera
 
 
 
 
 
 
Aron999999  |  2019-01-21 21:39:49  |  109.173.210.*
A czy celem Będzina na ten sezon nie było utrzymanie się w pluslidze? No to co wy chcecie? Cel osiągnęli, he he
 
 
 
 
 
 
ANTYPIKNIK WKS!  |  2019-01-21 21:09:27  |  89.230.195.*
Szkoda ze nie ma spadkow w tym sezonie bo to co bedzin wyprawia to chyba dawno nie bylo tak fatalnie grajacej druzyny w lidze . Jakby byly spadki to moze nawet asseco by sie wzielo do roboty w obawie przed nim :)
 
 
 
 
 
 
UpiornyWładca  |  2019-01-21 21:05:33  |  82.177.136.*
Będzin gra najgorszą siatkówkę w lidze, a jacy byli buńczuczni na początku sezonu!
 
 
 
 
 
 
Forhekset  |  2019-01-21 21:00:16  |  37.47.149.*
Gdy czytam wywiad z Poterą o tytule 'Motywacja byłaby większa, gdybyśmy walczyli o utrzymanie', to żółć mnie zalewa. Takie słowa to wyraz całkowitego braku ambicji, oni mają niedaleko do położenia się na parkiecie, bo i tak nie spadną. Na samym Lincolnie nigdzie nie zajadą, bo on oprócz zdobywania wiele punktów popełnia multum błędów (na dwa zdobyte punkty statystycznie nieco ponad jeden błąd).
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.