Forum

Wiadomości

Grzegorz Bociek: z każdym zespołem możemy wygrać w PlusLidze
29 styczeń, godz. 13:01  |  komentarzy: 8
skomentuj
 
 
 
Michauowski  |  2019-01-29 17:13:52  |  77.111.245.*
Grzegorz czasami za mocno odlatuje ;)
 
 
 
 
 
 
donkeykong  |  2019-01-29 15:24:00  |  95.40.36.*
Wsadz se chooya edzia w doope :)
 
 
 
 
 
 
LokalnyPasjonat  |  2019-01-29 15:21:42  |  31.1.182.*
Poproszę o zacytowanie mojej wypowiedzi, w której stwierdzam, że Skra w pierwszej połowie obecnego sezonu była najlepszym klubem.
Jeśli nie znajdziesz, to zamilcz i nie kompromituj się.
 
 
 
 
 
 
donkeykong  |  2019-01-29 15:19:37  |  95.40.36.*
Słabe Zawiercie wpier.doliło najlepszemu klubikowi 3:1 24.11.2018
 
 
 
 
 
 
LokalnyPasjonat  |  2019-01-29 14:58:48  |  31.1.182.*
No właśnie było widać w sobotę jak z każdym potraficie wygrywać. Zawiercie ograło przeciętny Radom oraz Warszawkę bez formy i już zaczynają bujać w obłokach.

Tymczasem poziom gry w Pucharze Polski Zawiercia był zwyczajnie słaby.
 
 
 
 
 
 
donkeykong  |  2019-01-29 14:44:40  |  95.40.36.*
Chooy ci w doope psi pomiotku
 
 
 
 
 
 
EL Mariano  |  2019-01-29 14:39:29  |  89.200.228.*
Już ta Łajza kędzierzyńska , wypełzła spod kamienia, do budy !
 
 
 
 
 
 
donkeykong  |  2019-01-29 14:18:00  |  95.40.36.*
Uważaj bociuś bo ci żyłka pęknie...
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.