Forum

Wiadomości

Liga Mistrzów: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Azimut Leo Shoes Modena 3:1
31 styczeń, godz. 17:01  |  komentarzy: 176
skomentuj
 
 
 
antyskra  |  2019-02-01 16:55:33  |  91.240.130.*
kibolia bełchacka , ku......wa i złodziej na jednym jada wozie
 
 
 
 
 
 
NoworocznyPasjonat  |  2019-02-01 16:17:53  |  46.76.72.*
Mam nadzieję, że Resovia w następnym sezonie zagra w meczu o 1 miejsce a nie 11.
A Skra niech sobie tam gra, może wreszcie da im to coś do myślenia.
 
 
 
 
 
 
EL Mariano  |  2019-02-01 15:49:07  |  77.247.181.*
Dzień Dobry, ale jazda, poco kibolia Skry tak się napina, Pasjonat, to taki widze pasożyt , co żeruje głównie na Zaksie i nie może pogodzić się z jej zwycięstwami. Nie dziwie się że Konrado dostał zawału.
 
 
 
 
 
 
Collins  |  2019-02-01 15:39:18  |  89.69.157.*
Świnie to ty masz w domu pasjonat, a największą z nich w tym chlewie jesteś ty i twoja stara :-)
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2019-02-01 15:37:35  |  83.31.29.*
Pamiętasz Pasjonat co pisałem na tygodniu o finansach Skry na następny sezon? Uprzedzałem. W następnym sezonie widzimy się w dwumeczu o 11 miejsce w tabeli.
 
 
 
 
 
 
TomaszD  |  2019-02-01 15:31:37  |  89.234.157.*
K-K.. Niby miasto ,a świnie luzem chodzą. Dlaczego nie lubicie kibiców zaksy? rozumiem, że można nie lubić kobolii ze Skry Resovii, radomia, ale żeby na Zakse pluć, nieładnie...żegnam ...
 
 
 
 
 
 
Pretty  |  2019-02-01 15:29:42  |  82.177.228.*
Przede wszystkim Skra musi sie pozbyć ''bełchatowskiego Filipeckiego'' a zatrudnić jakiegoś fachowca, a nie atrape
 
 
 
 
 
 
NoworocznyPasjonat  |  2019-02-01 14:38:16  |  46.76.72.*
I teraz niech ktoś znajdzie jakikolwiek argument na to, że polska liga nie jest coraz słabsze.

We włoskim słabuszu ze Sieny mają Maroufa (!!!!), rozgrywającego co najmniej o klasę lepszego od wystawiacza Mistrzów Polski. Swoją drogą polskie kluby powinni się o tego Maroufa postarać, bo nie wierzę, że nie przebiją oferty finansowej słabiutkiej Sieny. Myślałem, że zrobi to Skra, ale jak widać prezesowi nie zależy na utrzymaniu marki klubu.
 
 
 
 
 
 
NoworocznyPasjonat  |  2019-02-01 14:35:49  |  46.76.72.*
Łomacz w Skrze na kolejne 2 lata?

No to pozamiatane, nie ma klubu. Piechocki widzę wzroruje się na Świderskim w kwestii utrzymania trzonu zespołu, tyle tylko, że tam mają rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia a w Skrze jest... Łomacz. Dalsza ocena zbędna.


Przykra wiadomość dla ligi, bo mocna Skra jest potrzebna tej lidze tak jak i mocna Resovia. A wątpie żeby udało im się tak jak przed sezonem zrobić na tyle dobre skrzydła i środek żeby przykryć Łomacza.
Jeszcze niech Wlazły przedłuży umowę i jest pozamiatane dla Skry. Szkoda.
 
 
 
 
 
 
Wera_hawk  |  2019-02-01 14:34:47  |  188.146.227.*
Ogólnie to Piechocki powinien ustąpić miejsca, bo RR upadała 2 sezony minimum... a Skra z MP, do... właśnie. Niewiadomo czego
 
 
 
 
 
 
Bhoy67  |  2019-02-01 14:15:48  |  79.163.173.*
Zgadza się i w Skrze chyba musi stać się to samo. Musi być kompletny upadek (jak to co wyprawiała Resovia na początku tego sezonu), może wtedy z korzyścią dla klubu ktoś tam u góry przejrzy na oczy.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2019-02-01 14:13:09  |  83.28.53.*
My na takie roszady czekaliśmy 3 lata. W końcu się doczekaliśmy, dlatego to co wyprawia Resovia aż tak bardzo nie boli. Wiara jest, czas czekać co zrobi Ignaczak.
 
 
 
 
 
 
Bhoy67  |  2019-02-01 14:10:43  |  79.163.173.*
Ehh, no to jest tragiczna informacja dla wszystkich kibiców tego klubu... Trzyamm kciuki za kompromitację i brak top6, może to otworzy oczy co niektórym jak bardzo źle się dzieje w tym klubie. No ale za kolesiostwo (Wlazły) i nepotyzm (synek) się słono płaci, w końcu stary Piechocki tego pożałował.
 
 
 
 
 
 
Artem  |  2019-02-01 14:09:24  |  83.28.53.*
Tak z innej beczki, Pasjonat się ucieszy, Skra przedłużyła kontrakt z Łomaczem o 2 lata :D
 
 
 
 
 
 
Bhoy67  |  2019-02-01 14:06:22  |  79.163.173.*
Luz Collins, nikt się jeszcze nie kłóci :D Poza kozą, która od wczorajszego meczu ma kija w du.pie, musi go boleć.
Artem, wiem, że te słowa były bezpośrednio do takich ame.b kierowane. To, że ''pochwalasz'' kibicowanie rywalom Skry w LM to nie z tego posta wnioskowałem, ale z wielkiej radości na tym forum, już nie odzywałem się w tamtym temacie, żeby się nie kłócić, bo jest to dla mnie żenada. Jak tak nie jest w Twoim przypadku to sorry :D A ludziom, którzy w meczach międzypaństwowych są wrogo nastawieni do Skry czy jakiegokolwiek innego klubu tylko dlatego, że na jakimś forum jakiś idi.ota pisze i podaje się za kibica tego klubu... to ja tego nie rozumiem i tyle tylko mogę napisać. Jak już wspomniałem- anty.mózg i reszta podobnych ce.pów, co podaje się za kibiców Resovii nie powoduje, żebym źle jej życzył ^^
A odnośnie tego, że Skra przyciąga takich dzb.anów… sam to kiedyś napisałem, niemal tych samych słów używając :D Na tym forum akurat tak jest, ale co z tym poradzić, trudno. Chodzi mi o Waldka, Ankha, była też jakaś hotka Kacperka i parę innych oryginałów. Tylko akurat tej jeb.anej kozy ja nie zaliczam do kibiców Skry, bo z jakiej racji? Z całej masy jego wpisów w ostatnich dniach z jednym tylko mogę się z tym śmie.ciem zgodzić ^^ Jak odpisał Wam, że po co Wy mu Skrę wyrzyg.ujecie? No bo właśnie, po co? Co on ma wspólnego ze Skrą? On się cieszył po ostatnim finale dlatego, że Skra wygrała? Nie, dlatego że ZAKSA przegrała, porażki ZAKSY to sens jego marnego życia.
 
 
 
 
 
 
sztajn43  |  2019-02-01 13:59:18  |  91.228.95.*
Czy ktoś wie jak z zdrowiem Bieńka Saharewicza Jungiewicza bo Ferro niedługo wznowi treningi
 
 
 
 
 
 
niepokorny  |  2019-02-01 13:43:52  |  77.21.249.*
El Mariano - ślicznie dziękuję, miło mi jest być baranem i tępakiem, widać kultura osobista wśród kiboli jest na wysokim poziomie. Jeśli przed wojną Śląsk opolski był niemiecki to znaczy ze teraz tez jest ???- super . Jednak masz chyba troszkę racji - jesli kiedyś byłeś plemnikiem to fakt teraz wciąż masz inteligencję na poziomie plemnika. Cieszę się ze niemiecki klub z Kędzierzyna nie ma takich mądrych inaczej i super inteligentnych kibiców, lepiej być takim klubem niż debilem. Dyskusję z debilem uważam za skończoną, szkoda jezyka dla takiej sztuki .
 
 
 
 
 
 
ELMariano  |  2019-02-01 13:30:17  |  199.249.230.*
Tępaku niepokorny, Katowice były Polskie przed wojną, a opolszczyna fo fatherlad, niemieckie ziemie, większość nazw miejscowości podwójna pisownia , na domach flagi niemieckie, to co to jest baranie, najwiecej mniejszości niemieckiej mieszka na opolszczyźnie , nie mylić ze ślązakami. Nie chcemy w Polskiej lidze Niemieckich klubików.
 
 
 
 
 
 
niepokorny  |  2019-02-01 13:20:43  |  77.21.249.*
Jestem tu nowy. Myślałem ze tu piszemy o meczach, o grze zespołow , a widzę ze niektórzy to chyba z kopanej się kibole pourywali .Nie rozumiem tego czegośDonPasjonato- co ma Merkel do ZAKSY?? Zaden niemiec nie gra w naszym klubie to po pierwsze - jeśli bierzemy pod uwagę zawodników to SKRE powinni tacy " normalni inaczej" jak pasjonat nazywać - muzułmańskim klubem i pytać czy Allach już złożył kondolencje z racji przegranej?? Ale myślę ze nie ma takich idiotów na tym forum. Jeśli jednak pasjonat myśli o położeniu to też pudło bardziej niemiecki powinien być GKS Katowice bo na Śląsku , Kędzierzyn to Sląsk opolski i z Niemcami ma tyle wspólnego co DonPasjonato z normlanym kibicem - czyli nic!
 
 
 
 
 
 
Funio  |  2019-02-01 12:36:03  |  66.249.93.*
Co do pasjonata i jego klonów to chyba nie powinniśmy mieć wątpliwości- to K.S. bądź ktoś przez niego opłacany. Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy on nie pojawił się na forum niedługo po tym jak część bardziej aktywnych forumowiczów przeniosła się na FB? Diametralnie spadły wtedy komentarzea on je nabija prowokując innych. Gratulacje dla Zaksy
 
 
 
 
1 2 3 ... 7 8 9

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.