Forum

Wiadomości

Sobota z PlusLigą: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 3:1
2 luty, godz. 13:02  |  komentarzy: 118
skomentuj
 
 
 
antyskra  |  2019-02-03 13:21:06  |  91.240.130.*
Zaraz się wytłumaczy że ma grube paluchy i nie trafia w klawiaturę.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2019-02-03 13:00:16  |  83.31.20.*
Edek, znalazłem w twoim tekście 4 błędy, które dyskwalifikują Ciebie jako Polaka, o Janie Kochanowskim nie wspomnę, bo to wstyd twoja polszczyzna...ale nie martw się, ja rozumiem, że osoby starsze wchodzą w etap dziwaczenia, alzheimera itp. i nie jest to twoja wina tylko natury człowieka
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2019-02-03 12:03:44  |  91.240.130.*
Edzio przestań bredzić .Skra to już padlina
 
 
 
 
 
 
Natsidk  |  2019-02-03 11:59:08  |  89.76.90.*
Nadsidk? Nie znam, a powinnam?
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-02-03 11:41:42  |  66.102.9.*
Upiorny....., to znaczy która 'inna druzyna' jest obecnie Mistrzem Polski, bo nie słyszałem, by ten tytuł został Skrze odebrany?
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-02-03 11:32:04  |  66.102.9.*
Podobnie Nadsidk.... Realisto, zacznij wobec tych biedaków używać bardziej zrozumiałe go języka albo zacznij pisać na przykład po angielsku.
 
 
 
 
 
 
sztajn43  |  2019-02-03 11:30:37  |  91.228.94.*
Zaksa ma nowego atakującego
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-02-03 11:29:01  |  66.102.9.*
Grozer znowu udajesz, że zrozumiał czyjąś wypowiedź....
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-02-03 11:27:19  |  66.102.9.*
Collins, w takim razie teraz inny gontelman mówi Ci, że zachlysnales się Zaksa i że kadzisz jej niemiłosiernie. GDZIE TWÓJ OBIEKTYWIZM? Czy wiesz, co to takiego, z czym się to je?
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2019-02-02 18:17:11  |  83.31.130.*
Waldek skrytykował transfery prezesa tysiąclecia i postawił Skrę na poziomie Będzina i Resovii....coś tu poszło nie tak
 
 
 
 
 
 
Natsidk  |  2019-02-02 18:16:32  |  89.76.90.*
Niesamowite, Waldek właśnie skrytykował transfery prezesa tysiąclecia
 
 
 
 
 
 
Collins  |  2019-02-02 18:14:24  |  89.69.157.*
Tak w ogóle to gratuluje AZS Olsztyn pięknej postawy na parkiecie.
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2019-02-02 18:13:59  |  31.179.122.*
Bez Ebadipoora, Szalpuka i Wlazłego to Skra może sobie w tej chwili grać z Będzinem albo z Resovią.
Bo Teppan, Orczyk czy Katic to nie jest poziom Plus Ligi. Na szczęście system rozgrywek w tym roku jest taki, że wystarczy załapać się do 6 aby potem grać o mistrzostwo praktycznie z równymi szansami.
W siatkówce szczęście siedzi na siatce okrakiem i jak komuś teraz przytrafia się plaga kontuzji to w play offach limit pecha już będzie miał wykorzystany.
 
 
 
 
 
 
Collins  |  2019-02-02 18:13:39  |  89.69.157.*
Aby być precyzyjnym to ZAKSA 4 razy grała w Final Four Ligi Mistrzów, ale za każdym razem dochodziła do finału w drodze rywalizacji sportowej - nawet wówczas gdy była gospodarzem imprezy w Opolu. Mało kto o tym pamięta, ale takie są fakty. W temacie innych zespołów się nie wypowiadam, bo zaraz pewien dżentelmen napisze, że się czepiam.
 
 
 
 
 
 
WeFellInLove3  |  2019-02-02 18:06:07  |  188.147.98.*
Sezon gorszy od 12/13
 
 
 
 
 
 
NoworocznyPasjonat  |  2019-02-02 17:55:57  |  95.40.55.*
Chyba, że napisanie, że medale są warte więcej od czwartych miejsc to umniejszanie. Jeśli tak, to nie mam pytań odnośnie rozumowania niektórych z was.
 
 
 
 
 
 
Pretty  |  2019-02-02 17:55:56  |  82.177.228.*
Tak jak pisze, nikt nikomu nie bronił kupować tych turniejów, Piechockiego było stać, bo byli najbogatszym klubem wtedy w Polsce wizerunkowo i biznesowo, to kupił. Zyskał na tym sporo i to są fakty
 
 
 
 
 
 
NoworocznyPasjonat  |  2019-02-02 17:54:40  |  95.40.55.*
Przecież tutaj się dzieje dokładnie odwrotnie. To kibice Zaksy umniejszają sukcesy Skry.
 
 
 
 
 
 
kibichr  |  2019-02-02 17:53:50  |  83.10.218.*
Piszesz Pasjonat tak lekceważąco o tym Maseik ,który dwa razy w tym sezonie ograł Mistrza Polski-pozwolisz,że jednak mimo wszystko tak będę tytułował Skrę.
 
 
 
 
 
 
Pretty  |  2019-02-02 17:53:34  |  82.177.228.*
Nikt nie umniejsza sukcesów ZAKSY oprócz pasjonata, ale takie czepianie sie na siłe że hurr durr Skra kupiła sobie F4 to jest gorsza i w ogóle.
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.