Forum

Wiadomości

Wielki finał PlusLigi: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO Warszawa 3:1
4 maj, godz. 16:05  |  komentarzy: 127
skomentuj
 
 
 
kibichr  |  2019-05-05 21:49:38  |  91.146.252.*
Eduardo vel Pasjonat vel kimkolwiek tam jesteś - o miny Zatora to ty się nie martw i nie zapominaj ,że chłop nie tylko dla Zaksy ale i dla kadry zasuwa w pocie czoła i jakiś szacunek mu się należy. Skra od momentu jego odejścia zdobyła tylko raz tytuł a Zator ma już 3 złota i dwa PP w barwach Zaksy -do dziś jesteśmy wdzięczni prezesowi Piechockiemu za puszczenie takiego zawodnika.
 
 
 
 
 
 
Qwertyuiop2  |  2019-05-05 21:27:43  |  89.69.132.*
Popłacz sobie jeszcze, popłacz. ;)))
 
 
 
 
 
 
PrawdziwySympatyk  |  2019-05-05 21:02:38  |  77.247.181.*
Większej żenady niż występ zaksiuniu, w LM, nie widziałem, zenada powinni oddac kase za tą patologię w Gliwicach omyłkowo nazywna grą , ogranie osłabionej warszafki z pomocą sedziego chwały nie przynosi leje na wa. Żegnam definitywnie do zobaczenia za pól roku,
 
 
 
 
 
 
demo91  |  2019-05-05 19:57:30  |  88.156.133.*
I jako osoba mieszkająca w Gliwicach cieszę się że Zaksa coraz częściej odwiedza j chyba będzie chciała odwiedzać to miejsce ze względu na hale a wiadomo dzięki temu można zdobyć nowych sponsorów i nie wiadomo czy teraz czy za parę lat nie przyniesie to dodatkowych korzyści dla klubu.
 
 
 
 
 
 
demo91  |  2019-05-05 19:53:31  |  88.156.133.*
Bardzo fajnie to podsumował Sebastian Świderski mówiąc że w 4 lata zdobyli 3 razy Mistrza Polski, Puchar Polski i myślę jak na polską ekipę bardzo dobrze prezentowali się w LM to już moje zdanie gdzie inni pewnie będą myśleć inaczej ale patrząc na Finał Ligi Włoskiej mając takie nazwiska w drużynie to trzeba przyznać najwyższa liga aktualnie. Dlatego nawet osoby które krytykują Zakse myślę dobrze krytykujcie ale to ta drużyna przez 4 lata cały czas walczy i jest na tronie nie spada poniżej pewnego poziomu i jest dobrze zarządzana i tylko podziękować Zatoskiemu czy Deroo czy Toniuttiemu że dalej zostają w Kędzierzynie bo dobrze się w nim czują.
 
 
 
 
 
 
Qwertyuiop2  |  2019-05-05 19:32:19  |  89.69.132.*
Popłacz sobie jeszcze, popłacz. ;)))
 
 
 
 
 
 
KrajowyPasjonat  |  2019-05-05 19:15:45  |  188.137.88.*
Dziękuje kożlarze za przelew zaległej pensji za kwiecień, a skruni dziękujemy za 3 miejsce w świecie i możliwość gry w LM w przyszłym sezonie! :)
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2019-05-05 19:06:35  |  83.31.20.*
Lube-Perugia to jest finał na klasowym poziomie, aż przyjemnie obejrzeć
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2019-05-05 16:22:07  |  91.240.130.*
miało byc po Rajskiej Nocy
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2019-05-05 16:20:31  |  91.240.130.*
Edzia nic nie piecze na razie, piec a następnie swędzieć to będzie, po tej ich nocy świętojańskiej
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-05-05 16:00:48  |  66.102.9.*
Patrol, skoro jesteś w patrolu, to powiem Ci, że się do żadnego patrolu nie nadajesz, ponieważ członek patrolu musi mieć dobry wzrok. Natomiast mnie nie piecze tylko swędzi pewna cześć ciała. Mianowicie ręką. Mam ochotę rozpir, gnac taki Kędzierzyn ski, ślepy patrol. Powtarzam raz jes, cze:szkoda, że w tym roku niemoglismy być świadkami rejterady Kędzierzyn kich kibiców z hali a także ze nie widzieliśmy nadzwyczaj interesującej miny Zatora.
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-05-05 16:00:42  |  66.102.9.*
Patrol, skoro jesteś w patrolu, to powiem Ci, że się do żadnego patrolu nie nadajesz, ponieważ członek patrolu musi mieć dobry wzrok. Natomiast mnie nie piecze tylko swędzi pewna cześć ciała. Mianowicie ręką. Mam ochotę rozpir, gnac taki Kędzierzyn ski, ślepy patrol. Powtarzam raz jes, cze:szkoda, że w tym roku niemoglismy być świadkami rejterady Kędzierzyn kich kibiców z hali a także ze nie widzieliśmy nadzwyczaj interesującej miny Zatora.
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2019-05-05 16:00:28  |  91.240.130.*
Jak to z niczym, a medal LM ?
 
 
 
 
 
 
PatroL[ZAKSA]  |  2019-05-05 15:32:55  |  5.173.55.*
Eduardo, pewna część ciała chyba ostro piecze, co?
ZAKSA w tamtym sezonie chociaż z tytułem vice skończyła. Skra ten kończy z niczym ;)
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2019-05-05 15:17:34  |  91.240.130.*
Edziu szkoda że( NIE MIELIŚMY) okazji zobaczyć jak ci znów przytrzasnęli paluchy w furtce, podczas nachodzenia sąsiadów
 
 
 
 
 
 
Natsidk  |  2019-05-05 15:07:52  |  89.76.90.*
było
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-05-05 14:49:46  |  66.102.9.*
Gratulacje dla Zaksy, pod, iekowania dla Onico.
Szkoda.ze niemielismy w tym roku okazji zobaczyć kibiców z Ked, ierzyna wiejacych w pośpiechu z wlasnej hali oraz bezcenne miny Zatora.
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-05-05 14:49:05  |  66.102.9.*
Gratulacje dla Zaksy, pod, iekowania dla Onico.
Szkoda.ze niemielismy w tym roku okazji zobaczyć kibiców z Ked, ierzyna wiejacych w pośpiechu z wlasnej hali oraz bezcenne miny Zatora.
 
 
 
 
 
 
Tande  |  2019-05-05 10:20:27  |  89.64.9.*
Gratulacje dla ONICO vel Politechniki ! Pierwszy od 23 lat medal Mistrzostw Polski dla Warszawy !

Jednocześnie oświadczam, że nie nazywam się Składowski.
 
 
 
 
 
 
sogood  |  2019-05-05 07:58:24  |  89.64.47.*
GRATULACJE !!!!! 14ty medal Mistrzostw Polski .
 
 
 
 
1 2 3 5 6 7

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.