Forum

Wiadomości

Ekipa z Warszawy zwycięska przed Superpucharem Polski
20 październik, godz. 18:10  |  komentarzy: 11
skomentuj
 
 
 
Oskejt  |  2019-10-21 21:57:39  |  185.15.81.*
Tak szkoda że ten van den dries odszedł. Ciekaw byłem jego gry. Raczej nikogo nie znajdą bo po pierwsze, nie wiadomo co z sponsorem itd ( chodzi mi o bałagan bo sponsorzy już są raczej), a po drugie to ciężko będzie kogoś znaleźć na rynku
 
 
 
 
 
 
PolskiPasjonat  |  2019-10-21 20:42:19  |  95.41.65.*
Udrys nie może grać, kontuzja barku. Prawdopodobnie opuści pierwsze kilka kolejek ligi i klub musi znaleść jakieś tymczasowe zastępstwo.
 
 
 
 
 
 
kas195  |  2019-10-21 13:03:39  |  83.29.121.*
Gratki dla Warszawki. A Skra , co jest najsmutniejsze.w bieżacym sezonie będzie w ogonie stawki.
 
 
 
 
 
 
Oskejt  |  2019-10-21 12:40:05  |  31.0.71.*
Realisto a co z Udrysem?
 
 
 
 
 
 
Arturo1986  |  2019-10-21 09:16:09  |  31.0.32.*
No Ja to widziałem Kwolka w Japonii!!
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2019-10-21 08:49:13  |  91.240.130.*
Dokladnie , przyjdzie czas wyplaty to skonczą sie sentymenty i miłośc do warszafki
 
 
 
 
 
 
PrawdziwySympatyk  |  2019-10-21 08:20:28  |  89.200.228.*
Rok temu Stocznia też była zwarta i gotowa, grając na kredyt większość meczy wygrywali i byli znakomicie przygotowani do sezonu, aż wszystko jeb..ło... zapału starczy , tak długo jak kasy...,
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2019-10-21 07:29:58  |  82.177.8.*
Nazwa będzie w swoim czasie i to bardzo konkretna. Zresztą nazwy nie grają tylko zawodnicy. A ci są z wysokiej półki + najlepszy trener w Plus Lidze. I gdzie są teraz ci ujadacze którzy widzieli Kwolka w Japonii a Tille w Zaksie albo Resovvi ? I przepowiadacze którzy mówili, że Warszawa podzieli losy Stoczni ? Odszedł tylko Van den Dries który połaszczył się na koreańskie wony i Łukasik który nie wytrwał i będzie teraz tego żałował. Ale wzmocnili zespół Piotr Nowakowski i Patryk Niemiec oraz Tille i trener Anastasi.
 
 
 
 
 
 
babuś  |  2019-10-20 23:04:29  |  37.30.31.*
Aktualizacja: Projekt uzyskał nazwę Czajka-Czasko, co antycypuje już brązowiejący kolor koszulek w miejscu, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2019-10-20 21:33:38  |  91.240.130.*
Projekt to ta nowa nazwa sponsora strategicznego?
A licencji jak nie było tak nie ma
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2019-10-20 20:31:37  |  31.179.122.*
No i proszę. Chcieli Warszawę wyrzucić z Memoriału...a oni go wygrywają. Teraz po Superpuchar Polski.
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.