Forum

Wiadomości

AZS PW wprowadza Kartę Kibica
25 sierpień 2011, godz. 14:08  |  komentarzy: 15
skomentuj
 
 
 
~mm  |  2011-09-01 00:25:00  |  178.73.49.*
jako nieobowiązkowe, dodatkowe udogodnienie to fajny pomysł, ale na stronie PW jest napisane że w tym sezonie 'jeszcze' nie będzie obowiązku wyrobienia karty - to znaczy że w kolejnym sezonie już być może będzie, a to uważam za bezsensowne :(
 
 
 
 
 
 
~Maugrim  |  2011-08-29 14:38:53  |  94.240.17.*
- Wydałem w tej sprawie oświadczenie, z którego jasno wynika, że nic nie łączy mnie już z Politechniką i jestem zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla. Więcej na ten temat nie będę rozmawiał - wyjaśnia sam zainteresowany.
 
 
 
 
 
 
~Maugrim  |  2011-08-29 14:38:32  |  94.240.17.*
Do siwego Wracam do sprawy Kubiaka jednak pan Grzyb nie miał racji że tego oświadczenia Kubiaka nie napisał sam Kubiak. Cytuje z siatki.org:Z punktu widzenia informacji, jakie pojawiają się co jakiś czas, nadal nie wiadomo, gdzie Michał Kubiak zagra w nadchodzącym sezonie ligowym. Zarówno Jastrzębski Węgiel, jak i Politechnika Warszawska opublikowały swoje składy z zawodnikiem w swoich kadrach. Warszawska Politechnika poinformowała nawet, że Kubiak będzie występować na parkiecie z numerem 13.
 
 
 
 
 
 
madziulka23.k_1988@wp.pl  |  2011-08-26 17:45:47  |  89.191.147.*
Ciekawy pomysł ciekawy!Brawo Warszawa!
 
 
 
 
 
 
~a  |  2011-08-26 13:07:49  |  193.59.153.*
taaaaa Bratman wroci skruszony i na kolankach do klubu o tak nikim potencjale przestancie sie ludzic Kubiaka NIE macie Bartman NIE wroci aha mam jeszcze dobra wiadomisc dla kibicow PW kupcie karte kibica i macie w przyszlym sezonie 50zl znizki na karnety ;)
 
 
 
 
 
 
~pawel  |  2011-08-26 08:44:25  |  213.77.56.*
Ktoś coś tu ściemnia - W Resovii Karty Kibica wymyślono i wprowadzono już wcześniej :)
 
 
 
 
 
 
~Siwobrody AZS/PW  |  2011-08-25 20:54:53  |  89.68.171.*
Brawo Zarządzie Miły! BRAWO
 
 
 
 
 
 
~Gość  |  2011-08-25 18:31:49  |  95.49.139.*
Politechnika nie jest pierwszym klubem, co za bullshit.
 
 
 
 
 
 
~Emilia Z.  |  2011-08-25 16:43:30  |  95.41.246.*
Sprzedam dwa bilety na niedzielne mecze rozgrywane w ramach Memoriału H. J. Wagnera. Miejsca znajdują się w dobrym punkcie hali. Zainteresowanych proszę o kontakt na mój e-mail: emiza1980@interia.pl
 
 
 
 
 
 
~fanka azs pw  |  2011-08-25 16:29:07  |  77.252.155.*
ja wierze ze politechnika zajmie dobre miejsce szkoda ze nie gra tam zibi ale i tak politechnika jest super, ale mam nadzieje ze bartman wrócI
 
 
 
 
 
 
~azs pw  |  2011-08-25 16:26:28  |  77.252.155.*
ja chce isc tylko na 1 mecz wiec nie musze miec tej karty kibica?
 
 
 
 
 
 
~Graph  |  2011-08-25 16:00:36  |  95.49.14.*
Karnet - a jak niby Twoim zdaniem mają spaść do I ligi, skoro zapadła już ponoć decyzja, że od tego roku liga będzie zamknięta ?

Swoją drogą to PLS mógłby wreszcie ujawnić i zamieścić na swojej stronie przyjęty regulamin rozgrywek na sezon 2011/12. Bo w tej chwili kibic takiej drużyny jak Politechnika, która może po rundzie zasadniczej zająć miejsce 9, czy 10, kupuje kota w worku. I nie wie ile meczów będzie mógł za niemałą przecież cenę takiego karnetu obejrzeć. 9 ? 10 ? 11 ?
 
 
 
 
 
 
~dino  |  2011-08-25 15:20:00  |  87.239.74.*
Buhaha ,ale kary za niewywiązanie się z ,,umowy,,szalik ,lub udział w treningu.Ja myślę ,że bardzo kiepsko u nich z kasą i szukają jej na wszelkie sposoby.Podajcie numer konta to Wam prześlę z dychacza,nawet Waszego szalika nie będę chciał,bo na pewno nie zajmiecie szóstego miejsca.
 
 
 
 
 
 
~Karnet  |  2011-08-25 15:15:17  |  89.68.181.*
Bardzo ciekawe.Jak spadną z Plusligi to 50 zł znizki na karnet w Ib. Ludzie !!! Okazja!!!
 
 
 
 
 
 
oolcia118  |  2011-08-25 15:04:31  |  84.173.112.*
Ciekawie, to wymiślili. ;) Gratulacje pomysłu.
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.