Forum

Wiadomości

Bartosz Kurek w Dynamie Moskwa
6 maj 2012, godz. 13:05  |  komentarzy: 279
skomentuj
 
 
 
~`ja  |  2012-06-16 08:49:31  |  164.126.125.*
Bez Bartosza Kurka to nie to samo co w poprzednich sezonach.Życzę Ci jak najlepszego grania,trzymam kciuki.Powodzenia:)
 
 
 
 
 
 
~kibic  |  2012-05-29 17:32:04  |  93.154.247.*
Bardzo dobry ruch ze strony Kurka że przejdzie do dynama Moskwa liga rosyjskiej grają najlepsi zawodnicy na świecie a liga włoska oprócz teretino to już nie jest to co kiedyś niech gra z najlepszymi i niesz zdobywa doświadczenie
 
 
 
 
 
 
~Ucho  |  2012-05-13 21:12:16  |  83.11.10.*
Plusliga bez Kurka i Grozera to już nie ta sama liga ale chociaż został u nas w lidze Wlazły
 
 
 
 
 
 
~`Amfa.  |  2012-05-09 21:20:03  |  195.238.171.*
Straciłyśmy już dużo dobrych zawodników nie tylko SKRy, ale również Resovii m.in Grozera. Dziękujemy za to co zrobiliście dla Polskiej siatkówki. Kurek < 3
 
 
 
 
 
 
~`Amfa.  |  2012-05-09 21:14:44  |  195.238.171.*
Osobiście cieszę się z tego, że chce spróbować czegoś nowego. Podjął w końcu następny krok, aby stać się sławnym sportowcem. Mi by było trudno rozstać się z klubę z którym dużo osiągnęłam, oraz z tymi ludźmi. Ale czemu Rosja. Zgadzam się z " morgan " we Włoszech zdobył by lepszy rozgłos i wgl Włoska liga jest bardziej doświadczona. Mógłby wtedy zdobyć wiele osiągnięć.
 
 
 
 
 
 
~morgan  |  2012-05-09 10:58:34  |  89.234.219.*
Czemu Rosja ? Czemu nie Włochy ? Niebo a ziemia
 
 
 
 
 
 
~gonta  |  2012-05-09 06:34:05  |  31.42.21.*
obwies to Ty kłamiesz w sztafecie nowej nawet pisało że od 3 lat resovia ma większy budżet niż skra więc poczytaj troszkę zanim coś powiesz , wole grać Wlazłym na przyjęciu niż kupywać graczy z za granicy i dawać im polskie paszporty że by byli tylko w 6 żenada , !
 
 
 
 
 
 
~Szybki  |  2012-05-08 20:20:06  |  77.237.14.*
Obwieś, takie gdybanie to wiesz... gdyby nie federacja kubańska to w Skrze w zakończonym sezonie byliby Leal i Simon, a... i jeszcze gdyby nie kontr- oferta z Brazylii to grałby Murillo Endes ;) tyle w temacie gdybań
 
 
 
 
 
 
~Obwieś  |  2012-05-08 18:35:08  |  195.128.30.*
~Szybki drużyna była gotowa już 2 lata temu, ale prezesi dali się oszukać Zagumnemu. Pozbyto się Rafy, skład ustawiono pod Gumę i trzeba było grać Baranowiczem. Gdyby nie, to Skrę rozjechalibyśmy już rok temu. Teraz koncepcja przebudowy drużyny jest prosta. Przez najbliższe lata stopniowo drużynę zasilać będą młodzi z AKSu. A co do przyszłego sezonu, to jestem dziwnie spokojny, że nawet jeśli nie obronimy tytułu, to i tak będziemy przed Skrą z Wlazłym na przyjęciu i Woickim na rozegraniu!!!
 
 
 
 
 
 
madziulka23.k_1988@wp.pl  |  2012-05-08 18:04:46  |  89.191.147.*
Bardzo fajna decyzja Kurka o przejściu do Rosji(ochłonie od Plusligi,odpocznie od "fanatycznych fanek" i tych ich pisków;D,pozna inny świt,ludzi,ligę,klub,nabierze nowych umiejętności także to mu wyjdzie na dobre napewno).Powodzonka Kurku!W sumie jestem dumna,że taki rasowy siatkarz jak Kurek będzie reprezentował "Polskę" w Rosji,niech pokaże tam na miejscu Rosjanom,że Polacy tez są siatkarską potęgą.I Kurkowe hasło:"Tego Kurka nikt nam nie zakręci";D POWODZONKA!!!
 
 
 
 
 
 
~Szybki  |  2012-05-08 15:52:06  |  91.213.193.*
Obwieś a jaka była wizja budowania w Resovii za czasów Travicy ? Co sezon 50% drużyny wymienione i same klęski, co mecz ze Skrą to było lanie 3-0, obrońcie mistrza to wtedy porozmawiamy
 
 
 
 
 
 
~martyna090  |  2012-05-08 11:57:17  |  91.189.220.*
Gonta teraz to mnie rozbawiłeś...

Resovia największy budżet, ehe, ta, jasne!!! Chyba po tym, jak zdobyli Mistrzostwo, bo za to też się dostaje kasę... A kto powiedział, że zagraniczni zawodnicy są drożsi niż polscy?

Laleczka on będzie zarabiał 500 tys. euro ;)

Mimo, iż nie jestem kibicem (r. żeński?) Skry tylko Resovii (♥♥♥♥♥♥♥) to będę tęsknić za atakami, serwami, błędami a zwłaszcza za ZABAWNYMI MINAMI Kurka :) szczęścia Bartek :)
 
 
 
 
 
 
~Obwieś  |  2012-05-08 11:32:07  |  195.128.30.*
~gonta gdzie ta wizja przyszłości Skry? Nawrocki z piechockim nie mają żadnego pomysłu na drużynę. Skład się rozłazi, dlatego jak zbawienia oczekuje się przyjścia argentyńskiego sypacza, który zresztą chce przed sezonem przejść operację dłoni, tak że do gry może być zdolny w grudniu. I nie kłam o wysokości budżetu, bo Skra miała w tym sezonie o 3mln więcej, niż Resovia, ale na co to wydał Kondziu, to już jego tajemnica. Kupowanie finałów, usłużne pismaki i fanty dla kolesi z PZPS kosztują!!!
 
 
 
 
 
 
~JONY  |  2012-05-08 09:56:09  |  178.42.214.*
GIBA MA 37 LAT DO CZEGO ON SIĘ NADAJE I TO JESZCZE PO KONTUZJI DLA SKRY NAJLEPSI BY BYLI , 2 ARGENTYŃCZYKÓW ROZGRYWAJĄCY I PRZYJMUJĄCY
 
 
 
 
 
 
~gonta  |  2012-05-08 06:27:21  |  31.42.21.*
dokładnie w bełchatowie się tworzy drużynę na przyszłość a nie na jeden raz z grupa najemników z innych krajów na siłę wciskać im paszporty !!
 
 
 
 
 
 
OleSzka123456  |  2012-05-07 22:27:04  |  94.40.24.*
niech się rozwija chłopak :D życzę mu wszystkiego dobrego :)
 
 
 
 
 
 
~antzskra  |  2012-05-07 21:35:48  |  78.131.143.*
gonta rozbawiłeś mnie o sezonowych kibicach Resovi. GDZIE byli kibice skry 10,20,30.50

lat temu? odp. w d....
 
 
 
 
 
 
~Szybki  |  2012-05-07 20:58:14  |  77.237.14.*
:celtic: brak mi słów do takich jak ty człowieku, po co ta napinka ? w Bełchatowie zawsze stawiano na zawodników perspektywicznych, ambitnych a nie na gwiazdorów z wielkimi nazwiskami i jeszcze większymi kontraktami, tak się tworzy drużynę a nie grupę najemników !
 
 
 
 
 
 
~gonta  |  2012-05-07 20:55:08  |  31.42.21.*
w skrze nie ma takich dużych pieniędzy jak w resovi podawali ostatnio że resovia ma największy budżet w plus lidze a jednak to skra wygrywała mistrza 7 lat z rzędu prawie Polskim składem , resovia się zawsze wzmacniała zagranicznymi graczami , zawszę bede za skrą nawet jak będzie pośrodku ligi ! najgorsi są sezonowi kibice resovi !!
 
 
 
 
 
 
~nutella  |  2012-05-07 20:44:22  |  89.76.221.*
@ Gosi@k

Niestety jeszcze rok temu można było oglądać mecz Superligi na sportbox[.] ru ale zakodowali i od teraz można albo w bardzo kiepskiej jakości oglądać na stronach klubu (Novosibirsk i Kazań prowadzą własne transmisje na swoich stronach internetowych) albo możesz ściągnąć sobie z rosyjskiej stronki po zarejestrowaniu (rutracker [.] org- tam zawsze ktoś wrzuca, nawet bardzo stare mecze) :)
 
 
 
 
1 2 3 ... 12 13 14

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.