Forum

Wiadomości

Paweł Mikołajczak w LOTOS-ie Treflu Gdańsk
19 czerwiec 2012, godz. 15:06  |  komentarzy: 11
skomentuj
 
 
 
~resovia  |  2012-06-23 07:56:03  |  89.230.79.*
mika do trefla na wypożyczenie
 
 
 
 
 
 
~jkb  |  2012-06-21 21:20:50  |  83.11.177.*
a co z Miką?
 
 
 
 
 
 
Inżynier PW  |  2012-06-21 09:11:19  |  79.187.207.*
Czarny Kolego :)

A gdzieś Ty to wyczytał o Januszu Gałązce? On też :(

Choć jego to w ostatnim sezonie nie zauważyłem na parkiecie :)
 
 
 
 
 
 
~aaaaaaaaaaaaaaaaaaa  |  2012-06-20 16:03:19  |  46.29.146.*
był lepszy Mikki w zeszłym sezonie ...........
 
 
 
 
 
 
~czarny  |  2012-06-20 14:59:22  |  193.111.166.*
A Janusz Gałązka w Czarnych radom
 
 
 
 
 
 
~mode  |  2012-06-20 00:48:44  |  83.7.12.*
dopóki informacja nie zostaje oficjalnie potwierdzona, to zawsze będzie nazywana spekulacją :) tak samo jak kilka tygodni temu pożegnano z Trefla Hietanena i co? Fin zostaje w Gdańsku na kolejny rok :)
 
 
 
 
 
 
~asd  |  2012-06-20 00:38:45  |  95.49.144.*
Ale to nie były spekulacje, info o przejściu Mikołajczaka pojawiło się razem z przejściem Wojtaszka do JW.
 
 
 
 
 
 
~a  |  2012-06-19 22:15:20  |  193.59.152.*
a Kurek dużo lepszy o Miki ale nie do wyciągnięcia z Dynama. Widzisz analogie pisania bezsensownych postów??
 
 
 
 
 
 
~mode  |  2012-06-19 16:50:21  |  83.7.12.*
@kinic a wiesz co to jest informacja oficjalna? taka właśnie pojawiła się dzisiaj na stronie Trefla, wcześniej były to spekulacje. Jakby dzisiaj podali nazwisko innego atakującego to co byś powiedział? "Nie, miał być Mikołajczak, macie błąd" ?? jakby na stronie +Ligi miały się pojawiać wszystkie artykuły, w których się spekuluje to miałbyś śmietnik jak na forum
 
 
 
 
 
 
~kinic  |  2012-06-19 16:26:18  |  89.72.21.*
szybcy jestecie juz to bylo wiadomo z 2 tygodnie temu ;/
 
 
 
 
 
 
~Ferens  |  2012-06-19 16:24:18  |  89.68.70.*
Krzysiek dużo lepszy, ale nie do wyciągnięcia z Olsztyna...
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.