Forum

Wiadomości

Wytze Kooistra w Cerrad Czarnych Radom
8 wrzesień 2013, godz. 19:09  |  komentarzy: 15
skomentuj
 
 
 
~Ave Ja!  |  2013-09-09 22:37:43  |  83.30.20.*
tata - patrząc po nicku wygląda na to, że to TY do niego przyjdziesz nocą :D żartuję oczywiście :D

Czarni mnie zaskoczyli - nie tylko umocnili skrzydło, ale zabezpieczyli się na wypadek kontuzji któregoś ze środkowych. Bardzo fajny transfer, to na pewno jeden z ostatnich w naszej lidze. Ogólnie podsumowując rynek transferowy każdy klub zakontraktował przynajmniej 2 bardzo ciekawych zawodników, którzy powinni podnieść nasz poziom ligowy. antyskra się jak zwykle nie zna, ale wiadomo, co z nim pies
 
 
 
 
 
 
~tata  |  2013-09-09 22:19:02  |  31.0.181.*
antyskra ...dzisiaj tata znowu przyjdzie do Twojego łóżka...:)
 
 
 
 
 
 
~antyskra  |  2013-09-09 20:53:44  |  78.131.143.*
A ja się zastanawiam czy Czarni dadzą radę wskoczyć na piąte miejsce, i zepchnąć skrę niżej,czego i jednej i drugiej drużynie gorąco życzę
 
 
 
 
 
 
~gość  |  2013-09-09 18:28:45  |  78.8.43.*
To tylko gdybanie, ale wydaje mi się że to dlatego że przedłużał się czas w którym był bez klubu, składy już dawno powinny być skompletowane i w większości są, zainteresowania z lepszych klubów lub lig nie było, więc jego szczęście w nieszczęściu Moreau, który był zakontraktowany przez Czarnych Radom ale doznał kontuzji barku. Otworzyła się furtka do grania, więc mimo że Wytze nie chciał i najpewniej nie chce grać jako atakujący to postanowił skorzystać z oferty. Mała nadzieja na "środek" jest.
 
 
 
 
 
 
Cz@rnyFAN  |  2013-09-09 16:51:50  |  164.126.19.*
Masz racje odrzucił propozycje Częstochowy.Robert Prygiel albo ma znajomości albo ma podejście do zawodnika albo po prostu chciał spróbować sił w Radomiu a po za tym to będzie najbardziej doświadczony zawodnik w Czarnych więc wiesz to też może być pokusą dla kooistry.Będzie dużym wzmocnieniem dla Czarnych.Nadszedł czas WKS
 
 
 
 
 
 
~gość  |  2013-09-09 16:28:37  |  78.8.43.*
Mnie także podoba się ten transfer, bo to dobry zawodnik i z pewnością będzie realnym wzmocnieniem. Tylko jest jedno co mnie dziwi. Kiedyś na łamach jednego portalu przeczytałem, że Wytze odrzucił propozycję AZSu Częstochowa, ponieważ oni byli zainteresowani nim jako atakującym. Z tego co wiem to w Radomiu również zaproponowano mu grę na tej pozycji. Jest możliwość gry na środku, jeżeli młodzi atakujący będą spisywać się dobrze na tyle by udźwignąć, ale jednak to głównie po to sprowadzili Wytze.
 
 
 
 
 
 
~dr Satan  |  2013-09-09 12:18:17  |  31.6.165.*
Czarni dopiero co weszli do PlusLigi i już przychodzi znany zawodnik więc chyba ta nasza liga daje rady a mam nadzieje że z roku na rok będzie coraz mocniejsza. Spoko że do Radomia wróciła +Liga
 
 
 
 
 
 
~YCHU ~~  |  2013-09-09 06:01:07  |  80.50.121.*
Wytze nadal jest 10 razy lepszy od Kłosa tylko ze pozegnano go z powodu limitu obcokajowcow bo tak to by KŁOS POFRUNAŁ
 
 
 
 
 
 
~glut  |  2013-09-08 22:11:43  |  87.116.254.*
Bardzo dobry transfer ;)
 
 
 
 
 
 
~M...  |  2013-09-08 21:58:03  |  178.36.242.*
podziwiam Jego holenderską cierpliwość. bardzo sympatyczny człowiek i dobry siatkarz! fajnie, że zostaje u nas w lidze :)
 
 
 
 
 
 
~Skra  |  2013-09-08 21:45:38  |  95.178.11.*
Fajnie że Wytze sobie pogra, bo to świetny zawodnik i jaki uniwersalny! U nas nawrotinho go zmarnował a był z 10 razy lepszy od Karola z całym szacunkiem.
 
 
 
 
 
 
~Przemek  |  2013-09-08 20:26:58  |  46.205.1.*
Bardzo pozytywny transfer.
 
 
 
 
 
 
~&  |  2013-09-08 20:08:00  |  89.204.138.*
Czarni sie zbroja, zarty sie skonczyly
 
 
 
 
 
 
Cz@rnyFAN  |  2013-09-08 19:49:38  |  164.127.197.*
Super ciekawe co pokaże w ataku.Czarni atakują góre tabeli.POWODZENIA
 
 
 
 
 
 
~pls  |  2013-09-08 19:45:30  |  178.42.193.*
Czarni ,, czarnym koniem '' :D 5-6 miejsce.
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.