Forum

Wiadomości

Damian Schulz graczem LOTOSU Trefla
11 czerwiec 2014, godz. 10:06  |  komentarzy: 42
skomentuj
 
 
 
~Kps  |  2014-06-12 17:47:11  |  94.240.29.*
Jestem z siedlec i chodziłam na każdy z meczy Kps-u i trzeba przyznać że Schulz jest niesamowity. Nie tylko łapie piłkę bardzo wysoko ale także czesto stawał do przyjęcia. Ma napawdę potężny blok i pomaga w obronie przy takch warunkach fizycznych jest badzo dobrze skoordynowany. Jak już będzie grał w Pluslidze napewno zrobi na was wrażenie zagrywką, chociaż wyglada ona bardzo dziwnie. Piłkę podrzuca 2 rękami jak Możdżonek a potem parabolą podobna do Muserskiego wali piłkę z prędkością ok 120km.
 
 
 
 
 
 
~............  |  2014-06-12 00:40:37  |  178.219.28.*
antenka ma 320 cm wiec nie wiem czy Kurek w meczu więcej łapie niż 330cm ponieważ siatkówka stała się szybka jak rzucisz świece to jest większa szansa bloku i obrony a pomiary nie robi się w czasie ataku tylko ile zawodnik doskoczy najwyżej z nabiegu a w bloku mierzą ile najwyżej wyskoczy do punktu z miejsca najlepszy przykład Giba 325 w ataku a na filmach atakuje no max 310-320 tego nie widać w tv ale z boku na żywo wszystko ładnie widać siatka 243 antenka 80cm czyli 323
 
 
 
 
 
 
~ychu  |  2014-06-11 22:51:34  |  80.50.121.*
idz wielkie dzieki
 
 
 
 
 
 
~ychu  |  2014-06-11 22:50:49  |  80.50.121.*
Idz
 
 
 
 
 
 
~ldz  |  2014-06-11 22:29:20  |  31.182.152.*
ychu, w tym roku dla obcokrajowców zamykało się jakoś około 1.01.2014 (dla polskich zawodników ciut wcześniej - albo 1.01 dla polskich, a zagranicznych 6.01? jakoś tak), więc pewnie w tym sezonie będzie podobnie.
 
 
 
 
 
 
Simao  |  2014-06-11 20:53:14  |  31.128.8.*
Ja właśnie sprawdzałem zasięgi w ataku środkowych brazylijskich. Źródło wikipedia, tak z ciekawości. Trochę sie zdziwiłem żaden jakimś wspaniałym zasięgiem nie imponuje. To samo inni zawodnicy. Vissotto ma chyba najlepszy zasięg u nich w drużynie. U nas w Polsce jest grono zawodników którzy przekraczają lub mają te 360 w ataku. To jakby nie było jest już ponad przeciętne możliwości siatkarskie. Myślę że to powód do dumy. Nasi środkowi poprawili by zagrywkę a byliby już topowymi zawodnikami.
 
 
 
 
 
 
~ychu  |  2014-06-11 20:48:18  |  80.50.121.*
Pany chciałbym sie dowiedziec do kiedy jest otwarte okienko transferowe w pluslidze?
 
 
 
 
 
 
~misiek  |  2014-06-11 20:40:26  |  193.192.168.*
No patrząc na to w ten sposób to masz racje. Na pewno pozycja srodkowy nie jest najwazniejsza. Ale srodkowy na pewno klasa światowa. Na ataku mysle ze Pit tez niczego sobie, choć przygasł trochę ostatnio, no i zagrywka...
 
 
 
 
 
 
Simao  |  2014-06-11 20:35:43  |  31.128.8.*
NIe wiem jak ty ale ja najbardziej cenię zawodników grających na przyjęciu. Właśnie tam dopatruje się najlepszych zawodników na świecie. Z prostych przyczyn, dają oni najwięcej swoim zespołom. To znaczy odpowiadają za przyjęcie od czego w ogóle zaczyna się gra. Po za tym atak, blok, zagrywkę i przeważnie są lepsi w obronie niż środkowi. Nawet ci najlepsi. Ta więc już wiesz :) Jednak jeśli chodzi o środkowych to obecnie wraz z Muserskim to najlepsi środkowi na świecie. Według mnie.
 
 
 
 
 
 
~misiek  |  2014-06-11 20:26:51  |  193.192.168.*
Simao Simon nie jest wspaniały? To kto jeszcze jest niby od niego lepszy?
 
 
 
 
 
 
Simao  |  2014-06-11 20:19:28  |  31.128.8.*
Tak jednak myśle że gra w najlepszych klubach europejskich daje zawodnikom oprócz nie małych pieniędzy także splendor. Zawodnicy grający w Azji są często zapominani lub pomijani. Simon jest bardzo dobry. Jednak wspaniałym zawodnikiem też nie jest. Muserski jest od niego lepszy :)
 
 
 
 
 
 
~misiek  |  2014-06-11 20:17:14  |  193.192.168.*
Nie wiem skąd oni biora te zasiegi. Wielu zawodnikow maksymalnie potrafi złapać więcej w ataku niż jest to podawane w różnych źródłach. Taki Kurek to 360 w meczu to spokojnie złapie
 
 
 
 
 
 
Simao  |  2014-06-11 20:14:23  |  31.128.8.*
Leon według wikipedi ma 350 zasięgu w ataku. Coś słabiutko :)
 
 
 
 
 
 
~misiek  |  2014-06-11 20:13:22  |  193.192.168.*
Tez bym wolał żeby Simon zagrał w Europie. Szkoda ze pieniądze niszcza piękno siatkówki, ale nie twierdze ze to slaba liga. Podejrzewam ze zawodnicy nie pozwalają latwo pilce wejść w parkiet, a tacy zawodnicy jak Anderson czy Schmitt nie stracili na wartości w Korei i zarobili
 
 
 
 
 
 
~misiek  |  2014-06-11 20:11:24  |  193.192.168.*
A czy to ważne jaki ma zasięg? Choc na pewno max ponad 360 zobaczcie filmik na volleyball-movieskropkanet z jego gwoździem. Mysle ze dalby rade zlapac z 370 na pewno, ale rzadko mu się to pewnie uda. Simon łapał 389 i jest to pokazane na filmiku, ale w meczu jest to raczej mało możliwe. Nie tylko zasieg się liczy i pewnie o tym wiecie
 
 
 
 
 
 
Simao  |  2014-06-11 20:09:59  |  31.128.8.*
~misiek, naprawdę to w grę wchodzą już aż tak egzotyczne kierunki. To ja wolałbym juz aby zagrał w Turcji bądź Rosji :) Niestety teraz to popularny kierunek się robi. Paru dobrych zawodników gra także w lidze chińskiej. Np. Savani :)
 
 
 
 
 
 
Simao  |  2014-06-11 20:07:00  |  31.128.8.*
Rocket właśnie ja też próbowałem znaleźć informacje na temat zasięgu w ataku Schulza. Niestety nieudolnie. Dlatego też zapytałem. Stwierdziłem że może ktoś zna jakieś strony gdzie takich informacji można się dowiedzieć.
 
 
 
 
 
 
~misiek  |  2014-06-11 20:03:19  |  193.192.168.*
heh Simon kolejny pieniążek. Zagra w lidze koreańskiej
 
 
 
 
 
 
~ychu  |  2014-06-11 19:51:36  |  80.50.121.*
mychu jak jakbys zaczał sie leczyc to by ci pomogło???
 
 
 
 
 
 
~mychu  |  2014-06-11 19:49:20  |  79.185.10.*
mariusz wlazly podpisal kontrakt z lube banca macerata
 
 
 
 
1 2 3

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.