Forum

Wiadomości

LM: Chemik Police - Dynamo Moskwa 2:3
24 stycznia 2019, godz. 17:01  |  komentarzy: 8
skomentuj
 
 
 
jerzyk  |  2019-01-25 11:18:37  |  88.156.28.*
A ja tam gratuluję Chemikowi pierwszego punktu w LM. Wprawdzie był to mecz przegrany, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że Chemiczki nie przegrały z byle kim tylko z mistrzem Rosji.
Był to niewątpliwie również mecz walki, w którym Chemiczki pokazały charakter, szkoda trochę, że to był jak na razie jedyny mecz walki w LM jaki pokazały, ale fajnie że chociaż jeden.
 
 
 
 
 
 
Karlssonn  |  2019-01-24 21:04:36  |  89.64.0.*
Wchodzi Martyna Grajber na zagrywkę i żarcik spikera na hali:
- Martyna Grajber! - Wcześniej piła teraz police...
 
 
 
 
 
 
El Santisima Trinidad  |  2019-01-24 20:07:07  |  83.20.44.*
Za to w 5 secie szaleje Dynamo :-) A dokładniej Szczerban.
 
 
 
 
 
 
Maka_Paka  |  2019-01-24 19:58:17  |  83.9.10.*
Canal+ Sport, Матч! Игра
 
 
 
 
 
 
El Santisima Trinidad  |  2019-01-24 19:57:33  |  83.20.44.*
Popović poszalała w 4 secie.
 
 
 
 
 
 
Patrycjakibic  |  2019-01-24 19:55:52  |  5.173.32.*
Gdzie w telewizji leci jakas transmisja?
 
 
 
 
 
 
Macka_AZS  |  2019-01-24 19:02:43  |  77.46.100.*
No i wydawało mi się że Gamma znalzla się w Policach po odejściu Grejman a nie że to ratunek po Stysiak ...
 
 
 
 
 
 
Macka_AZS  |  2019-01-24 19:01:40  |  77.46.100.*
Kiedyś bardzo ceniłam sobie pana Bałe ale chyba wypadł z wprawy komentowania na żywo. Nie mówie że jest tragedi ale bywało lepiej. Mam chyba za duże wymagania
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.