Forum

Wiadomości

MŚ U20 juniorek: Polska - Peru 3:0
14 lipca 2019, godz. 19:07  |  komentarzy: 14
skomentuj
 
 
 
jerzyk  |  2019-07-15 23:03:39  |  88.156.36.*
To nie było losowanie, tylko zwyczajny podział przy łączeniu grup. To nie był żaden fart, tylko świetne pierwsze miejsce w grupie dało nam taką drabinkę. Zatem jeszcze raz brawa dla dziewczyn. Ponadto czy tak naprawdę Japonki, Brazylijki, Turczynki są gorsze - ja bym nie powiedział.
Po pierwszej fazie turnieju, ja bym także wyróżnił Centkę, ale również i libero Jagłę, która naprawdę radzi sobie bardzo dobrze, zdecydowanie lepiej niż w ME w ubiegłym roku.
Co do Bałuk, to również nie spodziewałem się wielkiej formy po tej dziewczynie zważywszy na fakt kontuzji, ale zdecydowanie więcej wyobrażałem sobie po Góreckiej. Trochę mnie ta dziewczyna zawodzi. No i żeby nie skłamać, bo to było nie było moja krajanka, ale Orzoł to orłem w ataku nie jest. Trochę brak, a nawet trochę bardzo brak Stysiak.
 
 
 
 
 
 
El Santisima Trinidad  |  2019-07-15 21:48:46  |  83.20.126.*
Znowu mieliśmy farta w losowaniu. Ani Włoszek ani Rosjanek w grupie.
 
 
 
 
 
 
Krzesimira  |  2019-07-15 17:31:07  |  83.29.154.*
Polska poznała rywali w II fazie mundialu!!! JAPONIA USA TURCJA wszystkie mecze na facebooku TV4 Deportes. Mecz POLSKA-PERU dostępny na facebooku na kanale meksykańskiej telewizji TV4 Deportes. Cały mundial U20 FIVB MEXICO 2019 dostępny live! Polska awansuje do kolejnej rundy mundialu! BRAWA dla reprezentacji POLSKI! Najlepsza polska siatkarka na mundialu to WERONIKA CENTKA!
 
 
 
 
 
 
El Santisima Trinidad  |  2019-07-15 11:11:40  |  62.87.149.*
Bałuk praktycznie cały sezon nie grała z powodu kontuzji barku po ME. Zaczęła grać dopiero na finałach MP juniorek. Forma nie ta co na ME. Zdziwiłem się że Kawka wogóle zabrał ją do Meksyku.
 
 
 
 
 
 
Zablokoway18  |  2019-07-15 00:40:57  |  37.47.37.*
Nie no Górecka daje radę.
 
 
 
 
 
 
milan  |  2019-07-14 23:54:18  |  79.186.4.*
Im dalej tym Bałuk będzie ciężej. Im wyższy poziom tym warunki fizyczne odgrywają coraz większą rolę niestety.
Choć mówię zdarzają się zawodniczki takie jak Leto, która mając 184cm ma zasięg 324, Świeniewicz, Barańska, Bosetti, młoda Belgijka Herbots.
No, ale z zasięgiem 288 w seniorskiej siatkówce będzie jej strasznie ciężko. Choć nie ma co wyrokować, oby okazało się, że nie będę miał racji.

Przyjęcie tych dziewczyn, to w mojej opinii porażka, one powinny być w tym elemencie perfekcyjne. Niestety grają często przeciętnie lub źle.
 
 
 
 
 
 
Zablokoway18  |  2019-07-14 23:27:33  |  37.47.5.*
Damaske więcej daje w ataku.Bałuk na zeszłorocznych ME była dużo skuteczniejsza.
 
 
 
 
 
 
siatkarz666  |  2019-07-14 22:54:04  |  93.105.176.*
milan niespecjalnie jeśli piszesz że Bałuk blado,to Damaske jeszcze slabiej
 
 
 
 
 
 
milan  |  2019-07-14 22:29:30  |  79.186.4.*
Brawo. Dzisiaj widze, że zaczęła Damskie. Pytanie do tych co oglądali, pamiętam że Bałuk wypada blado w przyjęciu. Damaske lepsza w tym elemencie?
 
 
 
 
 
 
El Santisima Trinidad  |  2019-07-14 22:04:58  |  83.20.126.*
Gratuluje awansu do następnej fazy. Ale dziewczyny - taka ilość zepsutych zagrywek to jakiś koszmar.
 
 
 
 
 
 
Zablokoway18  |  2019-07-14 21:05:40  |  37.47.5.*
Przyjęcie Góreckiej,bardzo dobra współpraca na linii Centka-Zaborowska i solidna zagrywka dały nam dzisiaj wygraną.Jednak można mieć nieco większe oczekiwania od Zuzy jeśli chodzi o atak,to w końcu mistrzostwa świata JUNIOREK.
 
 
 
 
 
 
Krzesimira  |  2019-07-14 21:00:47  |  83.29.92.*
Mecz POLSKA-PERU dostępny na facebooku na kanale meksykańskiej telewizji TV4 Deportes. Cały mundial U20 FIVB MEXICO 2019 dostępny live! Polska awansuje do kolejnej rundy mundialu!
BRAWA dla reprezentacji POLSKI! Najlepsza polska siatkarka na mundialu to WERONIKA CENTKA!
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2019-07-14 21:00:29  |  88.156.36.*
No i polki wygrywają 3:0 z Peru i tym samym zapewniają sobie pierwsze miejsce w grupie a także miejsce w czołowej 8 na świecie. :)
Całkiem nieźle jak na tak nikczemny wzrost. Nawet te wielkie Chinki są za nami. BRAWO !!!
 
 
 
 
 
 
Krzesimira  |  2019-07-14 20:29:01  |  83.29.92.*
Tak, to już dzisiaj o godzinie 19.30! Mecz, na który czeka cały świat! POLSKA-PERU na mundialu u20 na facebooku na kanale TV4 Deportes.
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.