Forum

Wiadomości

Sobota z LSK: Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź 2:3
2 listopada 2019, godz. 17:11  |  komentarzy: 28
skomentuj
 
 
 
piokol  |  2019-11-04 17:54:32  |  46.186.20.*
Łódzkiego skomlenia ciąg dalszy, nie okazujecie szacunku innym to nie dziwcie się że inni mają w du... że jesteście jeszcze chwilowo mistrzami.
 
 
 
 
 
 
Grumpy_Squirrel  |  2019-11-04 11:49:49  |  194.110.116.*
@marekwyszosiat

Długi weekend był i rysie jeszcze nie zdążyli do wczoraj wytrzeźwieć i to szambo które widziałeś to ich wpisy popełnione w pijackim widzie..
 
 
 
 
 
 
marekwyszosiat  |  2019-11-03 22:58:49  |  91.215.104.*
Tornado no trudno żeby jakikolwiek klub zdobył cokolwiek po 4 kolrjkach sezonu :D
 
 
 
 
 
 
simon2  |  2019-11-03 22:58:35  |  178.43.146.*
Ja może się odniosę do kilku spraw

po pierwsze - z uporem maniaka mieliśmy przyszytą przez Was łatkę kibiców piłkarskich - donoszę, że przy pierwszej nadarzającej się okazji to kibice całkiem siatkarscy z siatkarskich rejonów i experckiego szlifu wytoczyli tematy piłkarskie, i zakłócili nimi merytoryczną rozmowę o siatkówce

po drugie - sport amatorski z trzeciego poziomu rozgrywkowego w piłkę nożną nie jest przedmiotem naszych zainteresowań

po trzecie - absolutna większość z nas darzy o ile nie sympatią to jakimś szacunkiem naszą niedawną zgodę, która na własne życzenie i własny żal już nią nie jest - w każdym razie o ile by nie liczyć, to wyjdzie, że szacunkiem o 100% większym niż jego dzisiejszego rywala

po czwarte - uciszenie 17 tysięcy mieszkańców okolic Łodzi nas nie martwi, wręcz przeciwnie

po piąte - niczego się nie uczycie - a ŁKS po prostu JEST AKTUALNYM MISTRZEM POLSKI i żadne zaklinanie internetu tego nie zmieni :) , a jeśli znów są tacy, co triumfują na początku listopada w - to wspaniale, cieszymy się, kochamy Was że się nie zmieniacie :) brawo za głupotę :) i oby zawsze, cieszcie się, piszcie bzury w necie o dziórach w Łodzi, że już w zeszłym roku były, o wyznawcach KŻP czy innego gówna wymyślonego z *****, wspaniale - pewnie znów będziemy się z Was śmiać, ale na końcu rozgrywek... ;)
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2019-11-03 18:15:16  |  31.0.21.*
Kramer zgasiłbym cię , ale gówno się nie pali :)
 
 
 
 
 
 
Kramer  |  2019-11-03 17:56:51  |  31.0.45.*
Próbujesz być śmieszny ale średnio wychodzi, pewnie całe popołudnie nad tym myślałeś? Haha co za prymityw
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2019-11-03 17:55:35  |  31.0.21.*
Kramer - ucho od śledzia :)
 
 
 
 
 
 
lupy  |  2019-11-03 17:47:32  |  83.31.254.*
wsiada łódzki kibic do taxi i mówi : na Stadion Narodowy ,a taksówkarz nieśmiało ; panie ale my jesteśmy w Łodzi ,na to kibic : no to wiosłuj - to dla śmiesznego Kramera
 
 
 
 
 
 
Kramer  |  2019-11-03 17:19:39  |  31.11.130.*
Prosze Was, śmieszni ludzie z Rzeszowa, nie porównujcie prawdziwych klubów z Łodzi, czy to Widzewa czy ŁKSu, klubów z historia, osiągnięciami, wielopokoleniową społecznością, do tworu bez historii, dziękuję
 
 
 
 
 
 
Siata_team  |  2019-11-03 15:33:26  |  89.228.188.*
Skoro ta Łódź taka fajna to czemu w LM nic nie osiągnęła ? Bo może tylko aspiracje w lidze ma, dopóki jeszcze na to starcza grosza hahaha
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2019-11-03 15:28:34  |  31.0.21.*
Takie duże miasto a na mistrza chodzi ledwo tysiąc osób. Słabe to niemiłosiernie. A dzisiaj fajnie było uciszyć kibiców Widzewa, notabene jedynych prawdziwych w Łodzi :)
 
 
 
 
 
 
Tornado  |  2019-11-03 15:21:53  |  89.228.188.*
To może w drodze wyjaśnień dla Kramera i Zuzi_OK wytłumaczę, że KS DevelopRes powstał 2012roku, a w najwyższej lidze jest od 2014r. i już w swoim dorobku ma dwa brązowe medale, co jak dla klubu ( jak wy uważanie - bez historii) ma znaczenie. Oczekiwania i aspiracje z roku na rok są duże, bo i klub rozwija się w szybkim tempie, o czym świadczy z roku na rok rosnąca liczba kibiców oraz sponsorów. Nie chcę tutaj podsumowywać i porównywać klubu wielosekcyjnego, bo nie w tym rzecz, chce żebyście zauważyli w jakim kierunku one idą. Z roku na rok coraz to lepsze pomysły, akcje związane z przeróżnymi wydarzeniami , czy chociażby sama promocja. Może i macie klub z Mistrzostwem, ale jak na razie to nic więcej w tym sezonie ...
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2019-11-03 15:13:45  |  83.31.185.*
A Rzeszów się cieszy, że uciszył 17 tysięcy na stadionie Widzewa.
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2019-11-03 14:02:37  |  88.156.36.*
@Zuzia
No pewnie że się cieszę wygraną Indyków! Tym nie mniej Zuziu nie łudzę się za bardzo, bo tak naprawdę i Resovia i Indyki w tym sezonie nie zachwycają. Obie drużyny siebie godne i obie niestety w tym sezonie raczej nie będą się liczyć w rozgrywkach +L.
Natomiast bardzo mnie martwi to co dzieje się z ŁKS-em. To przecież aktualny mistrz Polski, który reprezentuje nasz kraj w rozgrywkach LM. Dodatkowo - mają najfajniejszych kibiców w lidze. Szkoda, że trochę cieniują w tym sezonie i w obliczu kontuzji Kowalińskiej, naprawdę końca nieszczęść nie widać.
Jednak trzymam za nich kciuki i życzę im, aby pokazały jeszcze swoją moc !!!
 
 
 
 
 
 
Kramer  |  2019-11-03 13:53:28  |  31.11.130.*
Simon2 dobrze gadasz.

Siggi777 boli to Cię to, ze nadal złota nie macie

Lupy nie powtórzy to się złoto dla Rzeszowa, a nie, zaraz, Rzeszów, a nie ten klub nigdy w historii nie zdobył złota hahaha, to jest klub bez żadnej historii
 
 
 
 
 
 
lupy  |  2019-11-03 12:52:01  |  83.31.254.*
Simon2 ale rok temu to był wypadek przy pracy LSK i nie łódź się w tym się nie powtórzy
 
 
 
 
 
 
Siggi777  |  2019-11-03 12:03:31  |  31.0.127.*
Zuzia-OK (także do innych kibiców z miasta Łajba)
BARDZO BOLI JAK SIĘ PATRZY NA TABELĘ?
 
 
 
 
 
 
1908Seweryn1984  |  2019-11-03 00:25:00  |  195.26.22.*
ŁKS Brawo za walkę bardzo ciężki mecz na ciężkim terenie , ciekawe co z Izą czy jej uraz jest poważny niedługo czekają nas ciężkie mecze Legionovia Radomka Stuttgart Chimik
 
 
 
 
 
 
simon2  |  2019-11-02 22:43:46  |  178.43.146.*
Jasne, jasne - Mori, Pacak, Solarewicz... wszyscy "to nie to samo" co rok temu, ale... a co było rok temu? chce Wam się sobie przypomnieć? - ano rok temu to Developres był faworytem nad faworyty, Chemik miał ponoć trenera, który to "miał wszystkich czegoś uczyć" i mega skład a Budowlane silny zespół z mega gwiazdą, który być może był w stanie włączyć się w walkę między tymi potentatami... ŁKS? - to był w podobnej sytuacji jak teraz, zespół który miał potworny zjazd formy i miał go odprawić z kwitkiem BKS. Także swoje eksperckie opinie możecie snuć sobie do woli - a na podsumowanie sezonu to radziłbym parę miesięcy poczekać...
 
 
 
 
 
 
zuzia_OK  |  2019-11-02 22:07:09  |  176.105.139.*
Jerzyk się ucieszy, że jego Indyki wygrały z Resovią.
 
 
 
 
1 2

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.