Forum

Wiadomości

Andrzej Kowal: rewanż na pewno będzie dla nas dużo trudniejszy
15 lutego 2018, godz. 15:02  |  komentarzy: 8
skomentuj
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-02-16 18:19:24  |  217.96.196.*
Grozer idzie do Biełgorodu, bo w kolejnej fazie Pucharu Cev przyjeździe do Rzeszowa i parafuje kontrakt z Resovią na przyszły sezon. Bardzo sprytny ruch, który powoduje, że nie będzie tracił ważnych jednostek treningowych
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-02-16 14:53:53  |  37.47.82.*
'Jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz', trzeba to zanotowac do ksiegi 'Liczb i przysłów Waldka'
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-02-16 14:49:41  |  37.47.82.*
Ok, zapamietam to sobie, jak ktoremus z twoich siatkarzy raz na miesiac powinie sie noga to zacytuję twoje slowa i z przyjemnoscia odesle twoich siatkarzy do cieniasow i cienkich bolkow
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-02-16 14:43:21  |  89.73.64.*
Ja napisałem o tym co jest teraz. A ja archeologiem nie jestem. Prehistoria mnie nie interesuje. Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. A Grozer ostatni mecz rozegrał w Bełchatowie 13 lutego. Kiedyś to też Schoeps był dobry. No i co z tego ? Dziś grzeje lawę w Resovii.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-02-16 13:55:51  |  37.47.82.*
Ten cienki bolek zrobil 40 pkt na twojej Skrze w 4 meczu finałowym robiąc ja jak chce i ośmieszajac przed calym swiatem, bo nawet zdobywal punkty sposobem dolnym kiedy bronil atakow cienkiego bolka Wlazlego i pilka wpadala w boisko
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-02-16 12:17:09  |  89.73.64.*
Grozer jest cienki Bolek. Ze Skrą utrzymał się na boisku 1 set bo Bednorz czapował go jak dziecko. Plamen zdjął go z boiska a ten obraził się jak dziecko. Nic dziwnego, że musiał zmienić klub.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-02-16 09:57:04  |  37.47.82.*
Nie martw sie Oldboy, w nastepnej rundzie bedzie Bielgorie z Grozerem, Grankinem, Muserskim itd.
 
 
 
 
 
 
oldboy  |  2018-02-16 09:08:07  |  82.160.248.*
jeśli ten przeciwnik jest za trudny, to może tak Zenit Kazań był by odpowiedni?
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.