Forum

Wiadomości

LM: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VfB Friedrichshafen 3:2
4 kwietnia 2018, godz. 20:04  |  komentarzy: 138
skomentuj
 
 
 
Pretty  |  2018-04-05 14:25:34  |  82.177.228.*
Nie zgodze się, że Torres zagrał bardzo dobre KMŚ, uważam że przeciętne
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-04-05 14:04:41  |  82.177.8.*
No widzisz. To tak jak ja.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-04-05 13:53:16  |  46.134.102.*
Nie Waldek, mogłem to napisać po obu meczach z Lube, ale mam zwyczaj, że w Pucharach Europejskich reprezentantów Polski nie kopię
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-04-05 13:40:25  |  82.177.8.*
A długo już czekasz ? Poczekasz jeszcze trochę....może nawet do przyszłego sezonu. Natomiast Resovii można o tym przypominać co tydzień.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-04-05 12:56:39  |  46.134.102.*
Czorny, ja pamiętam te słowa i pamiętam i obietnicę złożoną Waldkowi, jak tylko Skrze się noga powinie to mu zacytuję jego słowa
 
 
 
 
 
 
UpiornyWładca  |  2018-04-05 12:52:08  |  94.254.255.*
Bzdury napisałeś, Reallista. Dobrze o Torresie świadczy nie kilka dobrych meczów, tylko prawie wszystkie mecze jakie rozegrał. W KMŚ grała bardzo dobrze, w LM grał bardzo dobrze, w +l grał bardzo dobrze. Ostateczne oceny każdy mu wystawi na koniec sezonu ale puki co, Torres gra na lepszym % niż rok temu Konar.
A mówienie, że Torres to gorszy Muzaj to jakaś straszna kałabania. Muzaj jak już nawet nie popełni błędu i ominie blok to jest notorycznie podbijany.
 
 
 
 
 
 
Czorny  |  2018-04-05 12:35:37  |  66.102.9.*
Zgadnijcie ktory troll twierdzil niedawno ze jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz xD poczatki alzhaimera?
 
 
 
 
 
 
wera_hawk2  |  2018-04-05 11:21:27  |  188.146.105.*
No widzisz. Wiara w ludzi nigdy nie umiera. Każdego trzeba próbować wyciągnąć na ludzi. A Ty siebie nie uważaj za kogoś lepszego bo sam jesteś trollem. Zniżanie się do Twojego poziomu to juz za wiele. Pozdro Waldi. Wyczesz wąsa. ;)
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-04-05 11:10:58  |  82.177.8.*
Dobrze, że rozumiesz iż ze mną nie pogadasz na argumenty. Zostaje Ci Joker. Z nim potrafisz dyskutoać całą noc jak ostatnio, bo jest cienki i prymitywny.
 
 
 
 
 
 
wera_hawk2  |  2018-04-05 11:01:59  |  188.146.105.*
XD Tak jak sądziłam, dalsza dyskusja jest zbędna.
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-04-05 10:50:38  |  82.177.8.*
Ze Skrą w 18 kolejce Muzaj zagrał dobrze ale nie rewelacyjnie. Na Skrę każdy się spręża. Poza tym to był mecz na pełnym dystansie - pięciosetowy więc Muzaj musiał dobrze punktować. Bo kto jak nie atakujący ? Wtedy też Wlazły dobrze zapunktował....a jest od Muzaja 10 lat starszy.
 
 
 
 
 
 
wera_hawk2  |  2018-04-05 10:32:32  |  188.146.105.*
A no tak, bo dobre mecze Muzaja to tylko z dołem tabeli.... to ciekawe od kiedy Skra jest w dole tabeli. No ale słwo się rzekło.
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-04-05 10:14:47  |  82.177.8.*
Ja mam stały avatar i jeden team w menagerze o nazwie Hegemon. Zgodnie z regulaminem mój team składa się z 5 zawodników. Do mety już blisko. Jak Chris Froome wygrywał Tour de France to też miał kilku pomocników.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-04-05 10:05:43  |  83.31.180.*
jeśli jeździec bez głowy zwany Muzajem wyprowadza Waldka na 1 miejsce to tylko dobrze o nim świadczy, doczekał się Muzaj przydatności produktu u Waldka
 
 
 
 
 
 
Naaat  |  2018-04-05 10:03:09  |  89.64.13.*
"podstawą wiarygodności jest stały awatar i jeden team", ah jak to się wszystko zmienia
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-04-05 09:52:14  |  82.177.8.*
Powiem więc. Torres to nawet gorsza wersja Muzaja. Maciek czasami potrafi zagrać z głową a Torres to siła x ramię.
Muzaja można wyczuć kiedy dobrze zagra. W meczach z dołem tabeli. Biorę go wtedy do mojego Hegemona1. I dzięki temu mam już 2 drużyny na czele menagera. Natomiast Torresa nigdy nie wziąłem do ręki. I dobrze na tym wychodzę.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2018-04-05 09:40:37  |  83.31.180.*
mówisz Waldek, że Torres = Muzaj? no nieźle, czyli Muzaj awansował i może spokojnie grać o MP
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_skra  |  2018-04-05 07:32:38  |  82.177.8.*
No to wreście piszesz w kontekscie udanych graczy Zaksy o Toniuttim, Deroo i Zatorze czy o Torresie ?
Bo moim zdaniem kilka dobrych meczów Torresa na cały sezon dobrze o nim nie świadczy. Jak byłby taki dobry to Zaksa przedłużyłaby z nim kontrakt na nastepny sezon. A tak chyba nie jest więc się tak nie podniecaj pojedynczym meczem. Bo to taki sam jeździec bez głowy jak Muzaj. Mocno i na oślep. Czasami wyjdzie a czasami nie.
 
 
 
 
 
 
Forhekset  |  2018-04-05 07:17:00  |  37.47.157.*
Czy jest tu jakiś cwaniak... który jeszcze ma czelność uważać, że Torres to niewypał transferowy? 70% w pięciosetowym meczu 1/3 finału LM. Powtarzam, ściągnięcie tego grajka to sukces pana menedżera Świdra, który sam będąc trenerem musiał męczyć bułę Nimirem, Kooy'em i van Dijkiem, a teraz trzyma skład z Toniuttim, Deroo i Zatorem :-)
 
 
 
 
 
 
bełchatowski wieprz  |  2018-04-05 06:27:22  |  91.240.130.*
Genialny prezes ,znakomity trener, gwiazdy siatkówki i wspaniały klup, to raj na ziemi a nawet podwójny. Jest jeszcze pewien jełop warszawski, który skroił syrenę w swojej remizie i wyje.
 
 
 
 
1 2 3 5 6 7

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.