Forum

Wiadomości

Siedmiu zawodników odchodzi z Asseco Resovii
7 maja 2018, godz. 14:05  |  komentarzy: 41
skomentuj
 
 
 
Pretty  |  2018-05-08 16:10:58  |  94.254.165.*
Strata kontroli
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-05-08 16:10:23  |  194.29.140.*
Napisz jeszcze raz, ale tym razem tak by można było to zrozumieć
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 16:05:50  |  37.247.228.*
widzę że już totalnie coś Ci się popie..r.dolyło, coś Ci chyba zwoje mózgowe źle tykają, dlatego daj sobie też czas na odpoczynek czasami od nauki.
I nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy wcześniej, ale ja już w zasadzie zakończyłem z Tobą dalszą polemike, gdyż ponieważ albowiem....taka sytuacja. Miłego dnia i owocnej nauki.
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-05-08 15:50:41  |  194.29.140.*
Dobra kłamczuszku. Widzę że nie masz nic ciekawego do napisania i próbujesz na siłę zmienić fakty. Rób tak dalej. Świetnie na tym wyjdziesz
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 15:40:37  |  37.247.228.*
aaa i chyba coś Ci się pomylyło, bo z babusiem....to chyba piszesz to z własnej autopsji.
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-05-08 15:40:02  |  194.29.140.*
Myślałem że to 13 w nicku matiego to wiem, jednak z każdym kolejnym wpisem uświadamiam sobie, że to jego IQ
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 15:37:05  |  37.247.228.*
jeszcze powiedz pionku że było to wczoraj? haha. Nie wysilaj się bo naprawdę Ci nie wychodzi. No, i dalej to już baw się sam.
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-05-08 15:25:38  |  194.29.140.*
O polemice z Waldkiem mówi typ, który całymi dniami bawił się w dyskusję godną najtęższych umysłów z Babusiem
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 15:13:18  |  37.247.228.*
Także znów chciałeś zabłysnąć (tak samo jak gnojek 1,5 w kapeluszu), a tu się okazało że znów trafiłeś jak kulą w płot, no cóż, bywa.
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 14:33:14  |  37.247.228.*
Tylko, że ja w tym ''czymś'' o czym mowa nie uczestniczę, ale widocznie brak zwrócenia na to uwagi jest zapewne efektem tej nauki czytania ze zrozumieniem na polskim lub może trzeba zadbać o lepsze gadżety mające wpływ na wzrok, dobre i wygodne w użytkowaniu.
Dlatego koniec końców, trzeba już zakończyć dalszą ''polemike'' bo śmietana się rozlała...
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-05-08 13:44:09  |  194.29.140.*
Bo traktuję Cię na ich poziomie. Powinieneś się chyba cieszyć
 
 
 
 
 
 
Wera_hawk  |  2018-05-08 13:40:20  |  188.146.130.*
Mówi ten, który z Waldziem i Jokerem nigdy w polemikę nie wchodził...
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 13:39:13  |  37.247.228.*
Dlatego Ty w nagrodę że na polskim nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem, na matematyce i informatyce bawić tabelami i ich formatowaniem, teraz na mechanice czy wydy.mce bawisz się w polemike z Waldkiem, pasjonatami czy inną bliską sobie śmietaną. Każdy lubi to co lubi.

Jak się wchodzi w statystyki to łatwo zauważyć, kiedy ktoś wchodzi zadaniowo. Wystarczy popatrzeć na ilość setów w meczu, ilość ataków i zagrywek chociażby. No ale najpierw się naucz czytać ze zrozumieniem, później na matematyce i informatyce zacznij się bawić tabelami i ich formatowaniem
 
 
 
 
 
 
Sadło Borsuka 2  |  2018-05-08 13:14:39  |  194.29.140.*
Jak się wchodzi w statystyki to łatwo zauważyć, kiedy ktoś wchodzi zadaniowo. Wystarczy popatrzeć na ilość setów w meczu, ilość ataków i zagrywek chociażby. No ale najpierw się naucz czytać ze zrozumieniem, później na matematyce i informatyce zacznij się bawić tabelami i ich formatowaniem
 
 
 
 
 
 
Pretty  |  2018-05-08 12:50:16  |  82.177.228.*
Sądząc po wpisach, które przytoczył Grozer czy Sa.dło, ciężko cie takim nie nazwać
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 12:47:47  |  37.247.228.*
Szkoda klawiatury na jakiegoś gówniarza.
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 12:46:44  |  37.247.228.*
''W minionych rozgrywkach PlusLigi zawodnik rozegrał 75 setów i zdobył 156 punktów, w tym 15 zagrywką, 38 blokiem.'' :D
to jest przynajmniej konkretna statystyka w porównaniu do tej wczorajszej gdzie Dawid Dry.ja rozegrał...5 (meczy?) typowo zadaniowo, haha :D
 
 
 
 
 
 
Pretty  |  2018-05-08 12:45:52  |  82.177.228.*
Komuś tu wyszła słoma z butów
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 12:39:28  |  37.247.228.*
a Dry.ja dalej będzie grał w Resovii, tak się dogadali, coś wspaniałego. Brawo Andrzej, jeden z twoich wynalazków zostaje. Ból oczu przez kolejny sezon.
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2018-05-08 10:42:38  |  37.247.228.*
Twojej głupoty i tak nic nie przebije Tichaczkowy (nie)wypale.
 
 
 
 
1 2 3

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.