Forum

Wiadomości

Kwalifikacje olimpijskie w Gdańsku: Polska - Słowenia 3:1. Biało-czerwoni z biletem do Tokio!
11 sierpnia 2019, godz. 14:08  |  komentarzy: 37
skomentuj
 
 
 
LokalnyPasjonat  |  2019-08-12 10:21:02  |  77.114.21.*
Najlepiej to jest jak podczas śpiewania hymnu pokażą Drzyzgę...
 
 
 
 
 
 
realista_skra  |  2019-08-12 06:13:15  |  37.47.224.*
Dramat Bułgarów w Warnie. Stracili wielką szansę awansu na Igrzyska. Prowadzili z Brazylią 2:0 i mieli w trzecim secie kilka piłek meczowych. Przegrali 2:3
 
 
 
 
 
 
Oskejt  |  2019-08-12 00:08:14  |  185.15.81.*
Według mnie wyrzucenie heinena z kadry tl byłby błąd. Jest specyficsny ale jest dobrym trenerem. Co do śliwki to we wcześniejszym meczu 75% w ataki. Moim zdaniem powinien być bednorz za szalpuka.Co do kwolkq to mam nadzieję że wejdzie nq swój poziom z meczów np z Brazylią w lidze światowej
 
 
 
 
 
 
kibichr  |  2019-08-11 20:44:34  |  91.146.252.*
Ten Kas to pewnie kolejne wcielenie pewnego osobnika a jeśli nawet nie to i tak pitoli w podobny sposób.
 
 
 
 
 
 
bhoy_2  |  2019-08-11 20:20:10  |  79.163.209.*
Ach, kas :) Dawaj dalej, zabawnie się to czyta. Mów dalej jacy to słabi są nasi zawodnicy i jak po znajomości są brani do kadry :D
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2019-08-11 20:06:48  |  91.240.130.*
Do Tokio nie powinni lecieć Łomacz Szalpuk i Kłos
 
 
 
 
 
 
kas195  |  2019-08-11 19:55:05  |  83.29.5.*
Gratulacje za awans i wczorajszy mecz z Francją . Dzis była tragedia .Tak grajacej, ospałej reprezentacji nie chciałbym nigdy ogladać. Leon jak nie Leon.Kubiak to tylko kapitan bo sportowo słabiutko. Muzaj ...lepiej nie komentować. Nieskuteczny a zagrywki mam gorsze od bab. Drzyzga to vhya za zasługi ...medialne tatusia tam gra.,No i na deser Śliwka...węgierka. Za jakie grzechy on w tej reprezentacji jest ? Może coś go łaczy z ...Heynenem ? Niech mi ktos to wytłumaczy. Nie ma Bednorza a jest taka Śliwka...robaczywka. Zresztą Kwolek nie wiele lepszy.
 
 
 
 
 
 
Przygraniczny  |  2019-08-11 17:42:30  |  91.192.58.*
Z wielką przyjemnością oglądałem dzisiaj radosną, rozpromienioną minę wiceprezesa Ryszarda. To zupełnie co innego niż jego wyraz twarzy po przegranym meczu siatkarek z Serbią. Na jego twarzy widać było wtedy ogromne cierpienie i rozpacz. Cierpienie i rozpacz były takie, że obawiałem się (a niektórzy mieli nadzieję), że się powiesi na szaliku z napisem z jednej strony ''POLSKA BIAŁO-CZERWONI'' a z drugiej ''NIEPODLEGŁA''. Na szczęście do tego nie doszło gdyż byłaby to wielka strata dla polskiej siatkówki żeńskiej i męskiej. Ten wybitny działacz siatkarski jeszcze wiele dobrego zrobi dla polskiej siatkówki.
 
 
 
 
 
 
Qwertyuiop2  |  2019-08-11 17:24:48  |  89.69.135.*
Myślę, że jakimś nic nieznaczącym anonimem.
 
 
 
 
 
 
kibichr  |  2019-08-11 17:07:56  |  91.146.252.*
Śliwka jest reprezentantem Polski,Mistrzem Świata i Mistrzem Polski a kim ty jesteś Pasjonacie.
 
 
 
 
 
 
Zartan  |  2019-08-11 16:56:36  |  37.30.16.*
To co Słowenia gra z sytuacyjnych to jest poezja. Urnaut gdyby nie miał tak pokracznego serwisu byłby prze kotem.
 
 
 
 
 
 
LokalnyPasjonat  |  2019-08-11 16:49:45  |  95.40.124.*
Śliwka 22% w ataku, norma.
 
 
 
 
 
 
humanbody  |  2019-08-11 16:36:37  |  45.82.144.*
Czyli Wojtaszek i Kwolek nie pojadą na igrzyska, Śliweczka musi bo on jest strażakiem jak to nazwał Heynen
 
 
 
 
 
 
humanbody  |  2019-08-11 16:27:34  |  45.82.144.*
O boże nie pokazujcie więcej tej pokrzywdzonej przez los na trybunach bo będę mieć koszmary
 
 
 
 
 
 
humanbody  |  2019-08-11 16:24:45  |  45.82.144.*
Też jestem antyŚliwka. Teraz minusiki poproszę <3
 
 
 
 
 
 
pedros89  |  2019-08-11 16:21:33  |  178.37.200.*
ktoś możne wie gdzie w necie można zobaczyć w miarę rozsądniej jakości Rosja Iran i Serbia Włochy z góry dzięki
 
 
 
 
 
 
LokalnyPasjonat  |  2019-08-11 16:18:44  |  95.40.124.*
Nie ucałuje stóp Śliwce, bo nic nie zrobił. Ale za to skrupulatnie liczę jego statystyki. Na razie 33% w ataku, babol w przyjęciu, 2 zepsute zagrywki.
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2019-08-11 16:13:55  |  83.31.179.*
Słoweńcy nie są dwukrotnymi Wicemistrzami Europy
 
 
 
 
 
 
Pio68  |  2019-08-11 16:12:21  |  89.64.44.*
Ale co do Leona, to oczekiwania byly wieksze...
 
 
 
 
 
 
Forhekset  |  2019-08-11 16:10:54  |  85.221.129.*
U nas wielka nerwówka, niemal jak u Francuzów wczoraj. Wystawy Drzyzgi do Leona to wciąż skandal, nasz karaibski przyjaciel zupełnie rozregulowany, cały czas broni się przed wystawami Fabiana... Słoweńcy wciąż idą do przodu, świetny postęp wykonał Kozamernik, grający w Serie A w Mediolanie, Tonček Štern doskonale zastępuje Gaspariniego, regularnie kręci znakomite procenty. To nie są leszcze, to dwukrotni wicemistrzowie Europy, dwa razy wywalczyli awans do Ligi Światowej, ale nie mogli utrzymać poziomu z pierwszego seta przez cały mecz. Zaczyna się potyczka towarzyska, ja idę oglądać lekkoatletyczny wunderteam. Wiwat złota drużyna!
 
 
 
 
1 2

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.