Forum

Wiadomości

Piątek z PlusLigą: Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1
20 grudnia 2019, godz. 16:12  |  komentarzy: 26
skomentuj
 
 
 
Eduardo  |  2019-12-22 00:48:29  |  188.146.231.*
Mati, i wtedy żadne wyp.. ep.. nie poszczególnych zawodników nic nie da. Do wyp... eprz... nia jest cały sztab Resovii.
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-12-22 00:42:51  |  188.146.231.*
Mati, jeżeli ty przyczyn słabej gry upatrujesz w składzie zespolu a nie w managmencie klubu to nic tylko pogratulować Ci fachowości. Wiedz, że jeżeli klub jest źle prowadzony przez szefostwo, to chociażby zespół składał się z zawodników klasy Leona na każdej pozycji to gra będzie wyglądała właśnie rąk, jak teraz wygląda gra Resovii.
 
 
 
 
 
 
Eduardo  |  2019-12-21 23:13:07  |  188.146.231.*
Gratulacje dla Resovii. Ten zasłużony klub nareszcie 'odpalil', przez coPlus Liga stanie się jeszcze ciekawsza.
 
 
 
 
 
 
marczydło  |  2019-12-21 14:46:40  |  37.248.212.*
W składzie Radomia trzech chłopaków z AKS Resovia i to na boisku. Masłowski, Kędzierski i Filip. Sam nie wiem w jakich kategoriach to rozpatrywać. Chyba jako ciekawostka. Mnie zastanawia co jest z Kanadyjczykiem nie tak, że za Buszka wchodzi Ruso, co powoduje zmianę na pozycji libero.
 
 
 
 
 
 
JurekUSA  |  2019-12-21 00:26:40  |  173.70.115.*
A MI SIE BARDZO PODOBA JAK SOVIA WYGRYWA
 
 
 
 
 
 
waha-daha  |  2019-12-20 22:41:16  |  71.234.104.*
@ PolskiPasjonat , oczywiscie ze nie wierze w brednie o Leonie w Wawie:)
Co do meczu to moze slabo to wyglondalo ale Leman i Bartman idà z formá w gôre. Co mnie baaardzo cieszy:) Bravo Sovia!!!
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2019-12-20 21:19:10  |  62.93.41.*
A Masłowski tylko potwierdza dlaczego poszedł do Radomia, niech mu tam nawet dożywotni kontrakt wykupią, tak samo jak ich trenerowi.
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2019-12-20 21:01:12  |  62.93.41.*
3 pkt. tak, ale sama gra...to jest tragedia, brak potencjału. Wszystko szarpane i może się uda. Brak zagrywki, nie wiem że nikt w klubie tego nie widzi, nawet Igła z góry, 5 chłopa zza band, nikt tego nie widzi...tylko koślawe baloniki albo psucie zagrywki. Butryn się pomylił dopiero pod koniec 2 seta. Przyjeżdża kolejna drużyna i pruje aż miło, a Ci miejscowi tragedia, Shoji z najlepszą zagrywką, to jakieś nieporozumienie.
Wypie.prz.yć takich Marechal'ów i takich Sanderów szukać.
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2019-12-20 20:54:44  |  62.93.41.*
Pikniki radomskie jak zwykle w swojej bajce...oni nawet jakby utknęli w terminalu na lotnisku w Radomiu to by powiedzieli że przekrzyczeli całe Podpromie. Wyjazd zorganizowany na dwa samochody, można teraz chłopcy iść zapić w pałę.
 
 
 
 
 
 
oldboy  |  2019-12-20 20:27:42  |  188.146.104.*
Po co zmieniać trenera skoro nie ma zawodników. Środkowi to nieporozumieniem!!! Chyba zemsta trenera. Brak bloku, zagrywki ataku, zero! Zresztą nawet nie warto się wysilać na jakiś komentarz. Tylko trener ma zatrudnienie więc trzyma się posady!!!
 
 
 
 
 
 
PolskiPasjonat  |  2019-12-20 20:06:04  |  77.115.60.*
Waha-daha widzę uwierzył w walkowe kłamstwa i manipulacje, przykre.

Chociaż avek zacny, jeszcze z czasów silnej Resovii. Niedawno oglądałem półfinał PP 2016 Resovia - Skra. Przepaść w porównaniu do obecnego poziomu ligi. Resovia dzisiaj wygrała, ale Radom to akurat jedna ze śmieszniejszych i słabszych drużyn w lidze.
 
 
 
 
 
 
dziq  |  2019-12-20 19:55:12  |  82.139.1.*
Radom wygrał z Bydgoszczą, Lubinem, Będzinem, Katowicami czyli cały dół plus jedna niespodzianka z Zawierciem czyli nie zasługują nawet na 10. Swoją drogą mają cierpliwość w Radomiu do trenera. WIdać sponsorom na niczym nie zależy
 
 
 
 
 
 
ANTYPIKNIK WKS!  |  2019-12-20 19:43:17  |  37.30.35.*
10 kibicow Czarnych roznioslo dopingiem hale w Rzeszowie
 
 
 
 
 
 
WaRc  |  2019-12-20 19:33:00  |  91.195.159.*
Do czerwonej kartki w drugim secie Radom grał przyzwoicie, ale teraz to Resovia ich miażdży
 
 
 
 
 
 
dziq  |  2019-12-20 19:13:24  |  82.139.1.*
Radom zbudował skład według zasady : 3 przyjmujących nie umiejących przyjmować, 1 środkowy co kuma o co kaman i libero w obronie co nie umie nic bronić. Do tego ze 2 umie serwować. Brawo trener.
 
 
 
 
 
 
oldboy  |  2019-12-20 18:55:46  |  37.248.153.*
chyba w całym tym bajzlu tylko pan Prygiel ma zabawę.!
 
 
 
 
 
 
leos  |  2019-12-20 18:52:58  |  91.196.10.*
Tęczowa warszawa wypie.......
 
 
 
 
 
 
oldboy  |  2019-12-20 18:47:44  |  37.248.153.*
tragedia!!! przebić piłkę! nie ma takiej możliwości!!!
 
 
 
 
 
 
waha-daha  |  2019-12-20 18:46:07  |  71.234.104.*
Za rok w waszawce bedzie Leon:) to sobiebpooglondasz super sklad:)
 
 
 
 
 
 
leos  |  2019-12-20 18:43:09  |  91.196.10.*
Wreście Buszek out.
 
 
 
 
1 2

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.