Forum

Wiadomości

Środa z PlusLigą: Asseco Resovia Rzeszów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1:3
26 lutego, godz. 18:02  |  komentarzy: 23
skomentuj
 
 
 
Fugazi  |  2020-02-27 20:37:41  |  82.33.196.*
Realista widac , ze zdobywanie wiedzy idzie ci marnie. Wysmiewasz nazwe miasta i klubu nie czyniac zadnego wysilku by poznac jego historie. Ciesze sie ,ze twoja buta zostala skarcona w sobote 3:0 a przyszla pelna hala by podziwiac Jastrzebski Wegiel. Nie smieje sie ze Skry poniewaz szanuje kazdy siatkarski klub, zwlaszcza kiedy zawodnicy maja problemy ze zdrowiem i wypadaja ze skladu , Wiec zrozum Ja sie smieje z tego co ty w wiekszosci komentarzy wypisujesz na forum.
 
 
 
 
 
 
Fugazi  |  2020-02-27 15:27:14  |  82.33.196.*
Realista buhaha , powiem ci ze jestes smieszniejszy od kabaretow. Czytajac twoje bucowate madrosci zrywam boki ze smiechu. Niezly z ciebie komediant haha
 
 
 
 
 
 
realista_skra_verva  |  2020-02-27 08:26:15  |  82.177.8.*
Widać, że nie znasz biografii Anastasiego skoro to Cię smieszy. Polecam książkę Anastasiego - Licencja na trenowanie - tam wszystkiego się dowiesz.
 
 
 
 
 
 
WaRc  |  2020-02-27 07:35:21  |  31.0.66.*
Srebrny lis xD Waldek przestań, bo nie umiem przestac się śmiać
 
 
 
 
 
 
realista_skra_verva  |  2020-02-27 05:14:30  |  31.179.122.*
Srebrny Lis Anastasi dobrze wiedział co robi odpuszczając Ligę Mistrzów. Verva może teraz spokojnie skupić się na przygotowaniach do F4 Pucharu Polski i do play off.
Po Warszawie widać, że nie są teraz w najwyższej formie bo są w ciężkim treningu. Oczywiście na słabiutką Resovię to wystarczyło.
Dwa lata temu takie zwycięstwo na Podpromiu byłoby cenne dla każdego ale teraz Resovia jest tylko workiem treningowym nawet dla Bydgoszczy i Będzina.
 
 
 
 
 
 
mati13  |  2020-02-26 23:01:59  |  62.93.41.*
Chłopaki, nic się nie stało. Była walka, determinacja i zaangażowanie, taką Resovie chcemy oglądać. Teraz zespołem lepszym okazały się Paliwa, a my przygotowujemy się do kolejnego meczu z JW, sezon jeszcze trwa. Głowa do góry, kibice są z Was dumni i zadowoleni nie tylko z dzisiejszej gry jaką zaprezentowaliście, ale i z całego sezonu. Brawo!
P.S. Będzie zapewne premia za dobre wyniki.
 
 
 
 
 
 
kibichr  |  2020-02-26 22:53:39  |  91.146.252.*
No i co to oznacza?.
 
 
 
 
 
 
azs(L) rado  |  2020-02-26 22:42:36  |  83.6.130.*
Lider obroniony. Do końca jeszcze 4 mecze jeśli nie stracimy w nich punktu. To my wygramy rundę zasadniczą.
 
 
 
 
 
 
oldboy  |  2020-02-26 22:36:41  |  80.255.13.*
w Resovii dokupili chyba krzesełek bo tyle wolnych miejsc!
 
 
 
 
 
 
azs(L) rado  |  2020-02-26 22:08:51  |  83.6.130.*
Dobra jeszcze jeden i z kompletem punktów wracamy do stolicy! Warszawa miasto lidera!
 
 
 
 
 
 
Falkenhan  |  2020-02-26 22:08:23  |  2.201.149.*
Aha kupują paliwo naOrlenie
 
 
 
 
 
 
Falkenhan  |  2020-02-26 22:07:57  |  2.201.149.*
Duma siedzą
 
 
 
 
 
 
tadek  |  2020-02-26 21:55:48  |  2.204.113.*
A gdzie kibice VERWY tego medialnego klubu !!!!
 
 
 
 
 
 
WaRc  |  2020-02-26 21:43:53  |  91.195.159.*
Waldek, a co jak się okaże że Resovia się na verwie odbuduje ? Masz jakis scenariusz w stylu udrys miał migrenę a kwola bolał mały palec ?
 
 
 
 
 
 
kibichr  |  2020-02-26 21:41:16  |  91.146.252.*
W Polsce pisze się choćby-czyżby w Warszawie obowiązywał inny słownik.
 
 
 
 
 
 
azs(L) rado  |  2020-02-26 21:36:50  |  83.6.130.*
Dobra panowie pobudka nie możemy stracić chodź by punktu w Rzeszowie.
 
 
 
 
 
 
WaRc  |  2020-02-26 21:34:29  |  91.195.159.*
Po raz drugi Szulc mistrz !
 
 
 
 
 
 
kibichr  |  2020-02-26 21:31:35  |  91.146.252.*
W Zaksie kiedyś z konieczności na środku zagrał Witczak. Damian podąża jego śladem.Nic -w przyszłym sezonie Resovia musi zakontraktować z ośmiu środkowych.
 
 
 
 
 
 
WaRc  |  2020-02-26 21:24:15  |  91.195.159.*
Szulc mistrz !
 
 
 
 
 
 
rhuser  |  2020-02-26 21:16:01  |  31.42.14.*
Udrys dzisiaj jak Baroti :-)
 
 
 
 
1 2

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.