Forum

Wiadomości

BKS Visła Bydgoszcz gotowa do walki w ćwierćfinale TAURON Pucharu Polski 2021
15 lutego, godz. 16:02  |  komentarzy: 9
skomentuj
 
 
 
NoWAY512  |  2021-02-16 16:55:40  |  83.20.247.*
Wirtuoz g***em jesteś nie wirtuozem. Chyba, że wirtuozem kibli.
 
 
 
 
 
 
NoWAY512  |  2021-02-16 16:46:39  |  83.20.247.*
Ślepsk tak samo
 
 
 
 
 
 
NoWAY512  |  2021-02-16 16:45:23  |  83.20.247.*
Jastrzębski Węgiel to odpowiednik piłkarskiego Legia Warszawa
 
 
 
 
 
 
marczydło  |  2021-02-16 16:35:53  |  31.0.47.*
Ogonowski dalej prowadzi Bydgoszcz? Szkoda, że Bełchatów nie trafił na Bydgoszcz, byśmy mieli pojedynek uczniów Kowala ;)
 
 
 
 
 
 
Wirtuoz  |  2021-02-16 14:22:04  |  178.17.174.*
JuweNalia, po sie wdajesz z kre.tynem w dyskusje, jemu o to chodzi, kolejny troll, pasjoszmatowy. A JW chciało mecz przełożyć ale szanowne Suwałki się nie zgodziły. Wiec dostali bęcki i z pod kulonym ogonem wrócili zajadać się śledziami, tałoj Tajoj. Dzisiejsze mecze bez historii, ale jutro będzie ciekawie, Kozioł bedzie golony a Skrusia pozbawi złudzeń Mariusza i jego nową komandę!
 
 
 
 
 
 
NoWAY512  |  2021-02-16 13:05:36  |  83.20.247.*
Ślepsk tak samo chory jest jak prezez JW!
 
 
 
 
 
 
NoWAY512  |  2021-02-16 13:05:10  |  83.20.247.*
JW ze Ślepskiem powinien mecz odwołać albo na inny termin przełożyć. Ale cóż, głupota jego prezesa nie zna granic.
 
 
 
 
 
 
JuWenalia  |  2021-02-16 11:12:03  |  87.101.70.*
Zagrali z Suwałkami bez trenera i bez ławki bo ślepsk nie zgodził się przełożyć meczu i czy im się to opłacało? Po co JW miał jechać do kazania bez trenera i zawodników albo z zawodnikami po kwarantannie? Żeby pomóc skierce?
 
 
 
 
 
 
NoWAY512  |  2021-02-16 08:11:58  |  83.20.247.*
BKS Visła Bydgoszcz niech czeka na cynk JW do walkoweru. Po tym numerze jaki wywynęli CEV jak się wycofali z wyjazdu do Kazania, bo parę osób z zespołu JW koronkę złapali, a dużo wcześniej rozegrali mecz ze Ślepskiem Suwałki, to po tym Jastrzębiu wiele głupich rzeczy się można spodziewać!
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.