Forum

Wiadomości

Półfinał PlusLigi: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1
7 kwietnia, godz. 19:04  |  komentarzy: 304
skomentuj
 
 
 
resseba  |  2021-04-09 16:57:08  |  37.248.154.*
Na Polsacie Sport piszą że Muserski prowadzi zaawansowane rozmowy z Resovia! Ponoć transfer o krok
 
 
 
 
 
 
kibichr  |  2021-04-09 15:34:28  |  91.146.252.*
Ciekawe jak skomentuje kolejny transfer do zarządu klubu i czy jako wieloletni kibic doda sobie stosowne literki.
 
 
 
 
 
 
reaIista_pzps_oficjalny_fanklub  |  2021-04-09 14:18:05  |  188.146.98.*
Pewnie tego nie pamięta. Waldemar ma pamięć złotej rybki mniej wiecej
 
 
 
 
 
 
Fugazi  |  2021-04-09 11:52:44  |  82.132.212.*
Gospodarz domu Pan Waldek z ul.Alternatywy 4 przemowil . Wciaz czekamy na 5go seta verwy
 
 
 
 
 
 
PatroL[ZAKSA]  |  2021-04-09 11:51:07  |  178.37.8.*
Realista jak zwykle z hipokryzją. O ryzykowaniu zdrowiem zawodnika mówi kibic klubu, który za wszelką cenę chciał grać nie do końca wyzdrowiałym siatkarzem.
 
 
 
 
 
 
DonPasjonato  |  2021-04-09 10:34:56  |  89.200.228.*
Niech sobie Zati odpocznie, i wraca do zdrowia pod koniec kwietnia, Skra i tak jest przereklamowana i ma bilans 1 :6 , wiec na pewno kozły zleją biedną skusię 3 :0, tak będzie, za prawdę powiadam wam. Dla takiej zaksy brak jednego zawodnika nie jest problemem ( po co ten płacz i żale xd), postawi się krzesło w 5 strefie, i tak kozły wygrają :) wcierajcie mu kozią tzn. końską maść :)
 
 
 
 
 
 
kibichr  |  2021-04-09 10:26:19  |  91.146.252.*
Chodzą słuchy ,że najzdrowszym człowiekiem na parkiecie w rewanżowym meczu Skry z Kazaniem był Sander. Realisto przez Ciebie jak rozumiem przemawia troska o zdrowie zawodnika -może bym się i nabrał na to ale mam jakoś dziwne przekonanie ,że większa od tej troski jest jednak nadzieja,że nie zagra i Skrze będzie łatwiej.
 
 
 
 
 
 
bambi273  |  2021-04-09 09:39:17  |  95.50.218.*
Ale ty jestes g.l.u.p.i. Akurat nie ma takiego drugiego klubu jak ZAKSA zeby dbala o zdrowie swoich zawodnikow. Przykladow chyba nie musze wymieniac.
 
 
 
 
 
 
realista_skra_verva  |  2021-04-09 08:42:26  |  89.64.92.*
Dochodzą informacje, że Koźlarze intensywnie masują plecy Zatorskiego i chcą go koniecznie postawić na nogi na niedzielę. Wszystko w porządku tylko, żeby to się nie odbiło na zdrowiu zawodnika. Bo jak zagra na blokadzie to tak będzie. Sprawą powinien zainteresować się lekarz reprezentacji bo Zaksa wyciśnie Zatorskiego jak cytrynę a potem po 1 maja go zostawi i niech się martwi nowy pracodawca oraz lekarz reprezentacji.
 
 
 
 
 
 
reaIista_pzps_oficjalny_fanklub  |  2021-04-09 05:28:12  |  188.146.98.*
5 rano i brak komcia o gołej szóstce? Panie Waldku zaspał Pan?
 
 
 
 
 
 
Bhoy67  |  2021-04-08 23:29:22  |  89.78.172.*
W sumie to prędzej uwierzę w awans Skry do finału niż w błąd w poniższym typie:
finał Skra-JW na 100% dla JW, Zaksa-JW na 100% dla Zaksy xD
 
 
 
 
 
 
Falkenhan  |  2021-04-08 18:14:08  |  91.228.94.*
Było wiadomo że kiedyś Zaksa przegra z Skrą ale nieróbm y z tego tragedii i tak się dziwię że tak późno wygrali a mają taki mocny zespół I mocną ławke zobaczymy w Niedzielę kto wygra będzie zasłógiwał na finał
 
 
 
 
 
 
Skrazaksa  |  2021-04-08 16:42:21  |  2.109.86.*
Widzimy sie w niedziele
 
 
 
 
 
 
Zaksaskra  |  2021-04-08 15:57:00  |  185.220.100.*
Mieszkam w tej poniemieckiej dziurze, ale się wstydzę i wolę kibicować skrusi, która jest galaktyczna i nie osiagalna sportowo i marketingowo, dla większości klubów, w porę to zrozumiałem, i się nawróciłem, jestem Jak Gowin, ide tem gdzie są większe perspektywy! kibicowalem zaksie ale sie nie cieszyłem! już dłużej nie mogę udawać że kocham Skrunię! i dam z liścia każdemu koziemu kibicowi!
 
 
 
 
 
 
Noworoczny_Pasjonat  |  2021-04-08 15:50:26  |  89.200.228.*
Zaksaskra jest spod kędzierzyna ale wstydzi się tego i woli kibicować skruni, bo wie ze Skrusia pyknie kozła i pozbawi złudzeń! jesteście siebie warci zaksoskra i sr.azakso
 
 
 
 
 
 
Skrazaksa  |  2021-04-08 15:49:39  |  2.109.86.*
XDD wszyscy mnie minusuja
 
 
 
 
 
 
Skrazaksa  |  2021-04-08 15:43:38  |  2.109.86.*
Ja mam tylko jedno konto
 
 
 
 
 
 
Skrazaksa  |  2021-04-08 15:43:13  |  2.109.86.*
Zaksaskra XDD masz napisane w opisie ze jestes spod Kedzierzyna Kozla, masz Avatar zaksy i pisales same zle rzeczy o skrze XDDD
 
 
 
 
 
 
Capoholik  |  2021-04-08 15:27:40  |  46.134.108.*
Co za schizol, Skrazaksa vel pasjoszmata vel zaksaskra , sami ze soba piszą pajace, co za d.ebi.le XDD
 
 
 
 
 
 
Zaksaskra  |  2021-04-08 15:21:38  |  209.127.17.*
co ty bredzisz pasjopajacu, To ja jestem kibicem Skrusi, a ty tej eba.nej zaksy! pomyliły ci sie niki, za dużo masz kont matole i nie ogarniasz!
 
 
 
 
1 2 3 ... 13 14 15

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.