Forum

Wiadomości

Półfinał PlusLigi: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:0
11 kwietnia, godz. 13:04  |  komentarzy: 412
skomentuj
 
 
 
NoWAY512  |  2021-04-13 13:15:26  |  83.20.247.*
Doskonale.
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_oficjalny_fanklub  |  2021-04-13 12:58:57  |  2.57.8.*
Jestem zawiedziony. 5 rano minęła a tu żadnego komentarza o tym jak sędziowie skrzywdzili Skrę, ani o gołej szóstce? Chociaż o rozpadzie Zaksy może?
 
 
 
 
 
 
Miroooo  |  2021-04-12 20:38:06  |  91.233.74.*
Akurat powtóreczkę sobie zobaczyłem bo pierwszy set w niedziele mnie ominął. No i wracając do podwójnego odbicia można było to gwizdnąć ale można też nie. Piłka miała nawet niezłą rotację której nie powinno być. Jednak to tylko i wyłącznie interpretacja sędziego o ile za mocna ona była. Ten akurat uznał błąd inny być może by nie gwizdnął. Jednak wracając do sedna to był pierwszy set a nie piłka meczowa. Jedna piłka tu nic nie znaczy to są zawodowcy, którzy są przygotowani na takie historie i powinni umieć się odnaleźć w takiej sytuacji i walczyć w następnych setach.
 
 
 
 
 
 
antyskra  |  2021-04-12 19:43:33  |  91.240.130.*
Kolejny idiota '' Zamiast się cieszyć, że mieliśmy w Polsce takie zespoły jak kiedyś Skra . Ja tak cieszę z istnienia skry jak z zadry w du/pie
 
 
 
 
 
 
sogood  |  2021-04-12 19:40:19  |  89.64.40.*
Bardzo, bardzo cieszę się z sukcesów ZAKSY !!! - Mogę ?
 
 
 
 
 
 
ZbanowanyD  |  2021-04-12 19:40:05  |  46.204.19.*
W sumie to dużo jest mojej winy bo dałem się wciągnąć w niepotrzebną dyskusję
 
 
 
 
 
 
Bhoy67  |  2021-04-12 19:39:47  |  89.78.172.*
Tak Miroo, ja wiem, widziałem, że bez Twojego udziału. Pasjonat założył pseudokulturalne 2 nowe konta i dziwię się, że komuś się z nim chce przez dłuższy czas dyskutować xd
 
 
 
 
 
 
sogood  |  2021-04-12 19:18:19  |  89.64.40.*
Cieszę się ze Zwycięstwa mimo braku Zatiego!
 
 
 
 
 
 
Miroooo  |  2021-04-12 19:16:18  |  91.233.74.*
Bhoy po co te nerwy. Dokładnie tak jak piszesz zgadzam się z Tobą. Ja tu nie chcę gó.w.no burzy robić. ona się już zrobiła 200 postów wcześniej.
 
 
 
 
 
 
Bhoy67  |  2021-04-12 18:55:25  |  89.78.172.*
Kto będzie golił kozła? Kto o tym pisze, jacy oni? Dwóch idi.otów. Na tym koniec. Faktycznie buta i arogancja spora z obu stron, konflikt zabawny od rana tutaj narasta. Zamiast się cieszyć, że mieliśmy w Polsce takie zespoły jak kiedyś Skra czy dzisiejsza Zaksa to niektórym strasznie się nudzi i będą się przepychać kto jest potężniejszy, ojej.
 
 
 
 
 
 
Miroooo  |  2021-04-12 18:34:41  |  91.233.74.*
Nie przetłumaczycie tego im. szkoda nerwów. Oni dalej będą golić i dozynac kozła. Buta, pyszałkowatość i małostkowość domena małych kibiców bo kiedyś coś tam się zdobyło. Tylko że wtedy Skra musiała zdobyć to wszytko bo miała do tego budżet i wszytko poniżej tego było by porażka.
 
 
 
 
 
 
ZbanowanyD  |  2021-04-12 18:20:19  |  88.199.172.*
No czyli doszło do tego, że Skra mająca cała śmietankę w lidze i najlepszych obcokrajowców była najwybitniejsza w historii bo wybitną być musiała i musieli bić ligę bo każdy medal poniżej złotego byłby tragedią na miarę mistrzostwa Resovii dla Waldka (Resoviacy nie bierzcie tego do siebie). Z Zaksą zgoła jest inaczej, u nas gra może dwóch wielkich jak Toniutti i Paweł, reszta ciągle się buduje lub zbudowała w Zaksie. Ile tutaj było beki, że Zaksa ze Śliwką czy Kaczmarkiem nie wspominając o Semeniuk nic nie ugra i zacznie się golenie. Ile to radości było po odejściu Deroo, dzisiaj Zaksa bez niego gra o potrójną koronę. Dlaczego ta Zaksa jest lepsza od tamtej Skry. My nie kupujemy nazwisk my je tworzymy i przy podobnym poziomie ligowym schowaliśmy całą PL dlatego jesteśmy lepsi od wielkiej Skry z lat świetności
 
 
 
 
 
 
realista_pzps_oficjalny_fanklub  |  2021-04-12 18:06:06  |  188.146.67.*
Dziś każdy zespół jest słaby? To co powiedzieć o tych czasach niby najlepsiejszej skrusi gdzie klasowych obcokrajowców można bylo zliczyć na palcach jednej ręki? Teraz nawet Radom może sobie pozwolić na Josifova np. za czasów skry to w Radomiu grał Marco liefke czy Dallas soonias xD
 
 
 
 
 
 
Miroooo  |  2021-04-12 16:59:56  |  91.233.74.*
Kurde już mi się popcorn skończył, lepsze emocje niż na Netflixie.
 
 
 
 
 
 
JurekUSA  |  2021-04-12 16:30:09  |  96.242.39.*
A mòj zespół awansował z 13stego miejsca na 5te Bravo!!! Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej.
 
 
 
 
 
 
demo91  |  2021-04-12 16:02:06  |  88.156.131.*
Emocje dodatkowe czy srebrny Lis wyeliminuje Skre z Ligi Mistrzów :D taki to byłby sezon Skry, bardzo udany
 
 
 
 
 
 
UpiornyWładca  |  2021-04-12 15:52:58  |  5.173.249.*
Dopiero teraz mnie oświeciło. Cały czas mieliśmy przed oczami majstersztyk MMG i jego mentora JN.
Petkowić kryjąc Kacpiego w przyjęciu, trenował. I tak w obliczu posiadania gołej '6', Serb zostanie przestawiony na przyjęcie, natomiast Filipiak będzie grał po przekątnej.
Klasa.
 
 
 
 
 
 
UpiornyWładca  |  2021-04-12 15:46:16  |  5.173.249.*
To będzie prawdziwy pojedynek geniuszy trenerskich.
MMG będzie miał okazję do rewanżu na srebrnym lisie za to, że tamten zrobił go w balona, wrzucając go na Zaksę w półfinale.
 
 
 
 
 
 
Zaksaskra  |  2021-04-12 15:40:16  |  185.220.101.*
Czy teraz kozie-łajzy jesteście zadowoleni, ze z dużej litery zaksa, ma.toły, z wybujałym Ego, macie pasjoszmata was docenił i dał z dużej wy tez to doceńcie choc nas skrzywdziliście 7 : 1, Dobrze ze nadchodzi kozi rozbiór oj jak dobrze, zero szacunku do zaksy !
 
 
 
 
 
 
demo91  |  2021-04-12 15:04:46  |  88.156.131.*
Wgl Realista bardzo fajne mamy spotkania o brąz idealne dla Ciebie...Skra z Verva...najlepszy i najważniejszy prezes Konrad Piechocki dla Ciebie kontra siwy Lis :D widzisz jaki prezent dostałeś w tym roku hi hi
 
 
 
 
1 2 3 ... 19 20 21

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.