Forum

Wiadomości

Michaela Mlejnkova: zachęcamy kibiców do przychodzenia na nasze mecze
8 października 2019, godz. 15:10  |  komentarzy: 21
skomentuj
 
 
 
tez_kibic_  |  2020-05-07 10:32:42  |  78.11.195.*
No to już w ogóle nie da się oglądać meczów Resovi. Z jednej strony przez kiboli na trybunach, co tylko umieją gwizdać na przyjezdnych (prawie dokładnie tak jak w tym potępianym Iranie), a z drugiej tatuś Drzyzga będzie pia z zachwytu nad doskonałym rozegraniem Fabianka, a każdy z towarzyszących mu komentatorów będzie bał się odezwać i powiedzieć jakie to naprawdę było rozegranie, żeby nie narazić się na focha. Na wielkiego FOCHA!!!
 
 
 
 
 
 
zuzia_OK  |  2019-10-11 21:51:27  |  176.105.139.*
Jerzyk - jakie tam kresy. Mazury są cudne. Szczególnie Kal i Kruklanki.Pozdrawiam
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2019-10-10 11:14:33  |  88.156.36.*
''Transfery Magdy Stysiak i Ani Bączyńskiej to były Top Fighter Professional.''
zuziu - jak się ma mentalność Kalego, to oczywiście można tak uważać. A jeżeli nie kojarzysz co to jest mentalność Kalego, to przypomnę - Kalemu ukraść krowę, to bardzo niedobrze. Kali ukraść krowę, to bardzo dobrze.
A tak na marginesie - pochodzę z Olsztyna, wprawdzie można to również z pozycji Łodzi uznać za kresy, ale częściej się spotykałem z określeniem ''krzyżak z Olsztyna'', choć to właśnie w Olsztynie Mikołaj Kopernik bronił olsztyńskiego zamku przed krzyżakami, ale to już takie tam szczegóły.
 
 
 
 
 
 
zuzia_OK  |  2019-10-09 23:47:30  |  176.105.139.*
Transfery Magdy Stysiak i Ani Bączyńskiej to były Top Fighter Professional. Nie wiem co się przygranicznym nie podobało?
 
 
 
 
 
 
tez_kibic_  |  2019-10-09 21:59:25  |  78.11.175.*
Oj dzieci, dzieci, mówię to o 'lupy' i 'pikolu' poproście kogoś z dorosłych, może spróbuje nauczyć Was czytać ze zrozumieniem. Kto wie, może mu się to nieprawdopodobnie trudne zadanie uda zrealizować, kto to wie?
Miałem nic już 'jerzyk' nie pisać ale tak mnie rozbawiły ich wpisy, że nie mogłem się powstrzymać. Przepraszam i pozdrawiam. :-)
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2019-10-09 21:18:05  |  89.231.243.*
Jerzyk - trafiony zatopiony!!
 
 
 
 
 
 
lupy  |  2019-10-09 19:49:34  |  83.31.31.*
brawo ,jerzyk,-widać ze trafiłeś w punkt też kibica
 
 
 
 
 
 
tez_kibic_  |  2019-10-09 19:28:16  |  78.11.175.*
Jasne 'jerzyk' zostawmy to w końcu trafiło tow Twój ukochany klub więc po co to ciągnąć aby smród dalej się rozchodził?
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2019-10-09 19:23:12  |  88.156.36.*
@też-kibic
Rozumiem twoje uprzedzenia do tego klubu, tym nie mniej chyba sam trener Skrok nie żywi do klubu Developres aż takiej urazy. Obecnie prowadzi równie ciekawie się zapowiadający klub z Radomia i z Developresem żyje raczej w dobrej komitywie o czym świadczy wiele sparingów jakie odbywa jego klub z Developresem, a także wspólnie przeprowadzane treningi. Tak więc bez przesady.
Ponadto czy znajdzie się jakiś klub w LSK który nie ma nic za uszami ? - chyba takich po prostu nie ma.
Chemik - sprawa z Meret chyba jeszcze się ciągnie po sądach, w ubiegłym roku sprawa ze Stysiak, dziwaczne zachowanie się klubu wobec hali w Szczecinie i wiele innych.
ŁKS - choćby ostatnia sprawa z trenerem Maskiem, który mając ważny kontrakt z klubem i wygrywając Mistrza Polski musi się z tym klubem rozstać.
Budowlani - sprawa zaległych wypłat zawodniczkom, podkupienie w trakcie ligi Bączyńskiej i Stysiak z Radomki i Chemika no i odejście z tego klubu trenera Pasińskiego a zostawienie Kryształowicza też chluby temu klubowi nie przynosi.
Można tak dalej - ale po co ? Nie lepiej zostawić wszystkie sprawy za sobą i zacząć nowy rozdział i nowy sezon w LSK. Ja jestem jak najbardziej za tym. Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
 
tez_kibic_  |  2019-10-09 19:22:42  |  78.11.175.*
'lupy' jeżeli porównujesz np. zwolnienie trenera Skroka za to że oddał synowi nerkę z transferem Stysiak to gratuluję poczucia moralności.
 
 
 
 
 
 
lupy  |  2019-10-09 17:44:19  |  83.31.31.*
też kibic jako przykład profesjonalizmu podaj przkład Magdaleny Stysiak - tak dla porównania
 
 
 
 
 
 
ksdani  |  2019-10-09 15:03:20  |  89.64.0.*
Jerzyk: male sprostowanie...
to biura prasowe rozsylaja materialy a nie dzialy marketingu ... normalna sprawa i tyle ..
.. na dowod
11:32 z BP Radomki- ARGENTYŃSKA ŚRODKOWA NIE ZAGRA W RADOMIU
;)
 
 
 
 
 
 
tez_kibic_  |  2019-10-09 14:44:02  |  78.11.175.*
'piokol' jeżeli nie wiesz to Ci współczuję.
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2019-10-09 14:39:22  |  31.0.23.*
Też kibic - co ma piernik do wiatraka.
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2019-10-09 14:38:30  |  31.0.23.*
I zostało wytłumaczone Łopatologicznie. Może do niektórych dotrze co przekazał jerzyk.
 
 
 
 
 
 
tez_kibic_  |  2019-10-09 12:54:11  |  78.11.175.*
'jerzyk' szczególnie to było widać w sprawie Dominiki Sobolskiej w meczu z Dąbrową Górniczą, czy brakiem zgody na przełożenie meczu, a także wyrzuceniem z klubu Trenera Skroka za to że oddał synowi nerkę. Tak na marginesie nie jestem łódzkim kibicem.
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2019-10-09 11:59:23  |  88.156.36.*
Kochani Łódzcy kibice siatkówki. Czy tak trudno jest trochę pomyśleć ?
Takie kluby jak Developres i Chemik Police mają osoby odpowiedzialne za marketing w klubie i to one zapewne podrzucają gotowe tematy adminom w LSK i dlatego promocja tych klubów jest tak bardzo widoczna na tych stronach, zresztą jest ona również obecna i na innych stronach zajmujących się siatkówką.
To że Łódź jest obecnie niekwestionowaną stolicą polskiej siatkówki kobiecej nie daje jej jeszcze takiego przełożenia na promocje. Potrzeba jest osób, które zajmą się promocją Łodzi i klubów z Łodzi profesjonalnie, a tego niestety nie można się nadal doczekać. Dlatego jest jak jest, i będzie tak dalej dopóki władze klubowe nie wezmą sobie tego do serca.
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2019-10-09 10:05:00  |  31.0.23.*
"Dzięki za wsparcie innych forumowiczów", żałosne i mdłe.
 
 
 
 
 
 
zuzia_OK  |  2019-10-08 22:58:59  |  176.105.139.*
piokol - nie wcinaj się. U ciebie na wsi jest Szóstka Mielec. A LSK faktycznie promuje ten śmieszny, jednosekcyjny klubik. Nie tylko ja to zauważyłam. Dzięki za wsparcie innych forumowiczów.
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2019-10-08 17:19:19  |  89.231.243.*
Sam jesteś dziwny. Czy ktoś broni przeprowadzać wywiady z zawodniczkami innych klubów!?
 
 
 
 
1 2

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.