Forum

Wiadomości

Środa z LSK: ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 2:3
11 grudnia 2019, godz. 19:12  |  komentarzy: 16
skomentuj
 
 
 
1908Seweryn1984  |  2019-12-13 20:51:09  |  195.26.22.*
Niestety tak jak w Rzeszowie porażka na własne życzenie, powoli staje się to znakiem rozpoznawczym w tym sezonie że drużyna ŁKS przegrywa sety w których prowadzi pod koniec nawet kilkoma punktami :(
 
 
 
 
 
 
Kramer  |  2019-12-12 16:54:21  |  37.248.211.*
Slidevictory zgadzam się co do rozegrania Mori, ze jest słabe i tyle. O ile skrzydła nieco sie dostosowały do tych piłek o tyle środek dostaje piłki żałosne. Nie bardzo rozumiem, o co chodzi Ci z ze zmarnowana piłka do Pacak? Chyba przegapiłeś jak ona potrafi atakować, wysoko łapać i wbijać gwoździe jak już dostanie piłkę na zasięgu, oraz punktować w meczu, gdy nie musi się ratować ze słabych piłek. Z Alagierska jest to samo, dziewczyny biją na zgietych rękach. Co do sprawy obejścia, to tego tez nie rozumiem, dlaczego nie jest to grane, mysle jednak, ze to kwestia tego, ze Mori ma grac proste zagrania, bo nawet to nie wychodzi dobrze, a co dopiero inne. Nie wiem, takie moje gdybanie.
 
 
 
 
 
 
oliverek  |  2019-12-12 12:33:27  |  89.64.55.*
natalia, ola, marlena, klaudia :D grajcie grajcie bo styczen szybko nadejdzie a forma musi byc:zwlaszcza u natalii :D
takie mecze nadaja sens tej lidze szkoda ze ich tak malo;/
 
 
 
 
 
 
slidevictory  |  2019-12-12 12:16:07  |  212.14.29.*
Mecz ŁKS-u do bani. Rozegranie Mori to jeden wielki syf. te jej kiwki i rozegranie na środek na ugięta rękę, do dziewczyny 1,90. Solarewicz mecz w Rzeszowie przerypał koncertowo. Zamiast zrobić zmiany a ma w kwadracie doświadczone zawodniczki to nie piłuje tymi samymi. Alagierska tez się męczy bo dostaje złe wystawy. trochę nadrabiają blokiem ale z Chemikiem meczu blokiem się nie wygra. Żadnej kombinacyjnej gry, markowania ani jednego obejścia, gdzie chemik załatwił środek z obejścia na cacy. Tylko lewo prawo i od świeta środek. Mori do Pacak nawet nie wystawia chociaż były okazje bo wie, że to piłka zmarnowana. Chemik wygrał doświadczeniem troche przysnął i ŁKS skorzystał 1 pkt. I może zastanawiać dlaczego gra tylko 6 dziewczyn z ŁKS-u, czy treningi sa na odpowiednim poziomie i dlaczego 2 rozgrywająca stoi. Była akcja z Lusi ale druga rozgrywająca miała pojęcie co robić a Edelman to chyba pozycja nie dla niej, a Solarewicza przerasta postawione zadanie. Jak czytam jego wywiady to mam wrażenie, że to inny facet mówi a inny trenuje.
 
 
 
 
 
 
SiatkaZS  |  2019-12-12 10:33:30  |  94.254.168.*
Asia to jest światowa czołówka my piszemy o naszym podwórku... tylko zeby tak grać to musisz przejść jakiś proces tego nie da się zmienić w 2 tygodnie. Opanuje jedno do perfekcji później dołoży drugie i nie bedzie tematu
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2019-12-12 09:57:40  |  88.156.36.*
Na temat rozgrywania piłki przez Marlenę na stojaka, warto posłuchać 7 strefy tydzień czy dwa temu. Tam porusza go również Nawrocki. Później ukazał się artykuł na ten temat na SF. Ogólnie rzecz ujmując Marlena gra w ten sposób na życzenie trenera, podobno dzięki temu może rozgrywać szybciej i dokładniej. Na razie daje to wymierne efekty Chemikowi i będzie to kontynuowane. Być może w przyszłości będą pracować nad równie szybkim rozegraniem z wyskoku.
Mi osobiście takie rozgrywanie piłki przez Marlenę również nie leży, zgadzam się z moim przedmówcą, który cytuje Niemczyka, że taki sposób rozegrania jest zdecydowanie bardziej przewidywalny. Nawet ja z łatwością przewiduję kierunek w którym rozegra Marlena. Zresztą było to już widoczne w tym meczu gdzie środkowe również nie miały żadnych problemów z odczytaniem kierunku, pewną niewiadomą pozostaje zatem rozegranie na drugą linę i szybkość rozegrania która daje pewien bonus atakującym. Jednak jak się porówna rozegranie Marleny z Asią Wołosz która gra równie szybko to jednak widać różnicę.
 
 
 
 
 
 
KibicPałacu  |  2019-12-12 09:22:01  |  5.174.152.*
Mori w tym meczu była lepsza, ale nie umniejszajmy Marlenie tego jaki dobry sezon rozgrywa. Pierwszy słabszy mecz tej Pani jaki widziałem, porównując do Mori pierwszy taki dobry mecz jaki widziałem w jej wykonaniu,.
 
 
 
 
 
 
SiatkaZS  |  2019-12-12 09:17:51  |  5.173.64.*
A ja się nie zgadzam z Jaroszem statystyki mówią inaczej gra sie tak żeby było skutecznie i dawało to punkty a póki co to Marlena gra swoje rozegranie wszystkie mecze wygrane i to z kim...przypadek nie sadze. A to ze czasami zdarzy się jakiś błąd to normalne. Zobacz ile w naszej lidze rozgrywających popełnia błędów wystawiając z wyskoku. Myśle ze nie ma lepszej rozgrywajacej w LSK
 
 
 
 
 
 
limno  |  2019-12-12 08:17:53  |  213.76.172.*
Zgadza się świetnie to spotkanie się oglądało.Libera obu drużyn w obronie klasa.Dogrania P.Maj do siatki z sytuacyjnych piłek bajka.Tak niewiele zabrakło Łodziankom,rozegranie moim zdaniem ŁKS miał lepsze.I tutaj zgodze się z Jaroszem na temat rozgrywania piłek przez Marlene bez wyskoku .Trener Niemczyk powiedzial kiedyś że rozgrywanie w pozycji stojącej jest mało dynamiczne i bardzo proste do odczytania dla przeciwnika .A po za tym jak najwięcej takich meczy.
 
 
 
 
 
 
Macka_AZS  |  2019-12-11 23:33:54  |  77.46.100.*
Dobry mecz na poziomie LSK!
Ola Wójcik - bardzo dobry występ, oby tak dalej! Dzisiaj trochę słabiej Kowalewska, od niej ja już zaczynam wymagać trochę więcej ;)
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2019-12-11 23:31:53  |  88.156.36.*
No świetny meczycho można było pooglądać. Wielkie brawa dla obu zespołów !
Szczerze powiem że już sądziłem, że Chemik polegnie tym razem, ale jakoś się wybronili. Gratulacje z mojej strony. Tym nie mniej gra ŁKS-u idzie naprawdę mocno do przodu. Jestem pod dużym wrażeniem, tego co ŁKS pokazał. Świetny mecz Oli Wójcik i aż szkoda że te ostatnie piłki nie poszły właśnie do niej.
Z mojej strony wielkie brawa również dla Korabiec. Wykręcić prawie 63% perfekcyjnego przyjęcia kiedy wielokrotnie pomagała w tym elemencie swoim koleżankom to na mnie również robi wrażenie.

Ale brawa dla całego ŁKS-u, mam nadzieję że i w LM nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Forma idzie w górę .
 
 
 
 
 
 
Krisu  |  2019-12-11 23:22:05  |  31.183.200.*
...długość ławki zdecydowała...ale ŁKS pokazuje wspaniały charakter...bravo
 
 
 
 
 
 
KibicOL2  |  2019-12-11 23:12:41  |  31.0.34.*
To przykre, bo ŁKS w meczu z rzeszowem prowadząc 2:0 i 10:4 w 3 secie przegrywa mecz 2:3, w tym meczu po pierwszym bardzo słabym secie, ma możliwość wyjścia na 1:1, finalnie przegrywa 0:2, doprowadza do 2:2 choc miały juz w kieszeni 2:1, 4 set wygrywa doprowadzając 2:2 i 5 set błędy wyboru rozgrywajacej, ktora powinna widzieć, ze Kowalinska nie kończy ostatnich kilku piłek a ona daje jej w najważniejszych momentach. Szkoda, bo tym sposobem straciły 6 pkt w tabeli a mogły zrobic naprawde duże przełamanie z najmocniejszymi ekipami w lidze
 
 
 
 
 
 
Grozer97  |  2019-12-11 23:07:24  |  83.31.238.*
Legionovia 3pkt straty do 3 miejsca i 1 mecz zaległy, ależ historia się dzieje.
 
 
 
 
 
 
WeFellInLove3  |  2019-12-11 23:07:23  |  188.146.46.*
Drugi raz z rzędu przegrywamy wygrany mecz :(
 
 
 
 
 
 
KibicPałacu  |  2019-12-11 23:05:40  |  5.174.152.*
Brawo dla obu ekip, świetny mecz!
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.