Forum

Wiadomości

Środa z TAURON Ligą: DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 1:3
14 października, godz. 17:10  |  komentarzy: 19
skomentuj
 
 
 
Tornado  |  2020-10-17 03:11:35  |  81.219.244.*
Jest to forum publiczne dla zainteresowanych kobiecą siatkówką w Polsce, więc może czas udowodnić po co ono tak naprawdę jest ... Chyba po to aby dawać konstruktywne komentarze, a nie robić tu sobie wyłącznie farsę.
 
 
 
 
 
 
smko  |  2020-10-16 21:56:18  |  88.156.143.*
WAL SIE NA RYJ *****
 
 
 
 
 
 
Siggi777  |  2020-10-16 19:41:21  |  37.248.156.*
smko
To raczej Ciebie pokaRZe Najwyższy .....za Twoje nieuctwo i kaleczenie j. polskiego!!!!!
 
 
 
 
 
 
smko  |  2020-10-16 19:30:36  |  88.156.143.*
chemik pokarze gie jest
 
 
 
 
 
 
Siggi777  |  2020-10-16 17:51:29  |  37.248.156.*
Noooo... Panie Moderator.....jeszcze z Panem nie skończyłem!
Jest weekend, trochę wolnego czasu.... i zdecydowanie czuję, że nadchodzi ....WENA!!!!
 
 
 
 
 
 
Siggi777  |  2020-10-16 17:39:08  |  37.248.156.*
humanobody
Alli Frantti miała jak najbardziej kapitalny sezon w Deve!
Natomiast ja osobiście...zupełnie nie widzę, żadnej Amerykanki, nieprzerwanie ....na dystansie 2, 3-ch sezonów w naszej lidze! Tym bardziej w jednym klubie1
Amerykanki reprezentują zupełnie inną, od naszej słowiańskiej, mentalność!
Zaryzykowałbym twierdzenie, że pod względem czysto sportowym, Alli miała wszystko czego potrzebowała w Rzeszowie...
Lecz nie odnalazła się w naszej Polskiej rzeczywistości!
 
 
 
 
 
 
Siggi777  |  2020-10-16 17:18:03  |  37.248.156.*
jerzyk
Przeczytałem rzetelnie cały Twój ostatni, przydługawy komentarz!
Owszem...parę Twoich uwag...jest bardzo celnych- nikt nie wątpi (chyba), że jesteś znawcą siatkówki!
Ale skoro upierasz się przy tym, że Legionowię i Deve można ustawiać w jednym rzędzie....?????
Taż ta Legionowia dostaje łomot od zawsze od Deve!!!!
Mniejsza z tym!
Swiecisz sie 100 % na czerwono-choć sam nie postawiłem Ci minusa- a należałby Ci się z dwóch powodów:
-nie doceniłeś kapitalnej gry Oli Lazić,
-nie rejestrujesz faktu, że potęgę Deve ....tworzy przede wszystkim ,siatkarski geniusz- S Antiga!!
Ten drugi punkt to moja subiektywna opinia! Możemy podyskutować!
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
 
smko  |  2020-10-16 16:30:10  |  88.156.143.*
TYLKO CHEMIK POLICE
 
 
 
 
 
 
smko  |  2020-10-16 16:28:19  |  88.156.143.*
Chemik czeka my czekamy .TYLOK CHEMIK
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2020-10-16 11:54:02  |  88.156.36.*
@Siggi777
Wiem, że jesteś gorącym kibicem Developresu, ale chyba te emocje wpływają trochę na twoje czytanie ze zrozumieniem.
''W tym układzie....rzeczywiście nie mogłeś dostrzec, żadnej różnicy pomiędzy obydwoma drużynami!'' - no przecież ja nigdzie nic takiego nie napisałem, ani też z kontekstu mojej wypowiedzi niczego takiego w logiczny sposób nie można wywnioskować. Jeżeli nie potrafisz tego dostrzec, to przeczytaj sobie jeszcze moją wcześniejszą wypowiedź, pod wywiadem z Souzą.
Natomiast po obejrzeniu kilku meczów obu drużyn, a także wcześniejszych meczy w fazie przygotowawczym śmiem twierdzić nadal, że dużych różnic w sposobie prowadzenia gry przez Developres i Legionovię nie ma. Legionovia gra nawet szybszą piłką i bardziej kombinacyjnie od Developresu, przy dobrym przyjęciu łatwiej gubi blok drużyny przeciwnej, a system blok obrona jest na zbliżonym poziomie do Developresu. Cała jakość w obecnej chwili Developresu bierze się z nieco lepszych zawodniczek Van Ryk, Lazić i Blagojevic czynią tę różnicę. Kiedy do Legionovi dojdzie Różański, te różnice naprawdę staną się minimalne. Nie twierdzę, że nawet minimalne różnice w siatkówce mogą decydować o zwycięstwie, tym nie mniej przy dobrej dyspozycji Legionovi i grających wszystkich zawodniczkach. Developres będzie musiał się wspiąć na szczyty aby wygrać, każda jego słabsza dyspozycja może zostać wykorzystana przeciwko niemu.
Tak na marginesie - w ostatnim czasie Developres gra najlepiej w naszej lidze, więc jest faworytem każdego spotkania. Tym nie mniej drużynie, której obecnie jest najbliżej do niego jest Radomka i bardzo żałuję, że wirus pokrzyżował możliwość spotkania się tych drużyn. Z pewnością byłoby fajne spotkanie. Coraz lepiej poczyna sobie też ŁKS, Chemik po stracie Salas musi narazie myśleć jak w obecnych warunkach poradzić sobie z tym problemem. Tak więc na obecną chwilę wydaje się, że Developres ma autostradę na szczyt. Tym nie mniej nie musi tak być w play=off, choć nie wiadomo czy do play-off to w ogóle dojdzie.
 
 
 
 
 
 
Tornado  |  2020-10-16 10:03:15  |  5.173.42.*
Każdy zespół grający w lidze, PP i LM powinien mieć, oprócz podstawowej 6, dobre zaplecze. Wlaśnie w takiej sytuacji widać jak to wygląda w Legionovii bez Różański. Trochę szkoda, bo zaczęły naprawdę dobrze to spotkanie i była szansa zaprezentować się nieco lepiej na przestrzeni kolejnych setów.
 
 
 
 
 
 
humanbody  |  2020-10-16 07:30:35  |  45.82.144.*
Szkoda, że Frantti odeszła, ona to była dopiero petarda. Oglądałem jej mecze w pucharze CEV i robiła wrażenie. Hmm niestety za dobra się stała i poszła w świat
 
 
 
 
 
 
Siggi777  |  2020-10-15 17:15:13  |  37.248.155.*
jerzyk
WYRAŻNIE WIDAĆ , że oglądając mecz zapomniałeś założyć okulary!
Bodajże myliły Ci się strony boiska, tym samym i drużyny!!!
W tym układzie....rzeczywiście nie mogłeś dostrzec, żadnej różnicy pomiędzy obydwoma drużynami!
Pozdrowionka dla północnej Polski!
 
 
 
 
 
 
jerzyk  |  2020-10-15 15:40:18  |  88.156.36.*
Gratuluję Developresowi podwójnej wygranej z Legionovią. !
Sądzę że bardzo duży wpływ na ten stan rzeczy miała niedyspozycja Różański po stronie Legionovi. Tak, to niestety się ułożyło, tym nie mniej jakiejś ogromnej różnicy pomiędzy tymi zespołami ja nie widzę i jeżeli Legionovia będzie miała do dyspozycji wszystkie swoje zawodniczki, będzie groźna nawet dla Developresu.
Żałuję też bardzo, że Rasińska jednak nie skorzystała ze sposobności żeby być pierwszą atakującą Developresu i nie ugruntowała swojej pierwszej pozycji. Wyraźnie widać że jest tą drugą i będzie musiała przesiedzieć sezon na ławie. - naprawdę szkoda, ale chyba na tę chwilę Ola nie potrafi.
 
 
 
 
 
 
leos  |  2020-10-15 08:28:14  |  91.196.10.*
Lazic i Van Ryk to 2 petardy z Rzeszowa a reszta jest b.solidna i w sumie tworzy to niezły zespół ale jakis cudów nie ma ale Rzeszów ma lidera w żenskiej oby jeszcze Resovia trochę dociągneła.
 
 
 
 
 
 
polfanim  |  2020-10-14 21:05:08  |  37.248.154.*
Alexandra Lazić - to jest petarda! Z meczu na mecz jest coraz lepsza. To jest kandydatka na MVP sezonu
 
 
 
 
 
 
JRK  |  2020-10-14 20:30:45  |  37.47.20.*
Tego co Legionowo grało dziś , to na beniaminka będzie mało !!!! 24 błędy własne !! Rzeszów też kupę ich narobił . I był , dziś do ogrania !!!! Dla mnie , żadnym usprawiedliwieniem nie jest brak Oliwii i Alicji . Zespół komponuje się tak aby były w nim zawodniczki o zbliżonych umiejętnościach . To nie jest przechowalnia dla potencjalnych talentów . I nie ma świętych krów . Masz słabszy dzień schodzisz . Tych bloków było sporo a powinno być dwa razy więcej . Rozegranie Rzeszowa było czytelne a środkowe poza strefą ataku . Atak skuteczność , gdzieś się zapodział !!! Dotąd trenera uważałem za fachowca a po dzisiejszym dniu mam wątpliwości !!!!!!!
 
 
 
 
 
 
Siggi777  |  2020-10-14 19:10:26  |  37.248.155.*
Ola Lazić show!!!!
 
 
 
 
 
 
Siggi777  |  2020-10-14 18:14:46  |  37.248.155.*
Ależ meczycho póki co!!!!
Poza tym miła niespodzianka ze strony Pols(zm)atu....że w ogóle jest transmisja !!!
Może zrobicie z tego stałą tendencję....niewolniki Solorza!?!?!?
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.