Forum

Wiadomości

Sobota z TAURON Ligą: DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie 0:3
17 października, godz. 17:10  |  komentarzy: 18
skomentuj
 
 
 
jerzyk  |  2020-10-18 19:21:59  |  88.156.36.*
Mi tam się nadal wydaje że Legionovia jest w stanie w tym sezonie trochę namieszać i powalczyć o jakiś medal.
Nie ma jednak w tym zespole dwóch wyrównanych szóstek i to trzeba zaakceptować. Zresztą ten fakt, nie dotyczy tylko Legionovi, prawie każdy zespół w TL jest wrażliwy na brak niektórych zawodniczek. Jeszcze do końca sezonu nieraz się o tym przekonamy.
Co do gry Matejko - to się trochę nie dziwię trenerowi. Dziewczyna ma niby parametry, ale jak pod koniec okresu przygotowawczego Souza była w niedyspozycji i grała Matejko, to grała fatalnie. Nie tylko gorzej od Souzy - FATALNIE. Nie potrafiła skończyć nawet najprostszych piłek i to rozegranych na pojedynczym bloku. Może jest w jakiejś niedyspozycji - nie wiem, ale jeżeli ona tak gra, to nie rozumiem dlaczego została w zespołe.
 
 
 
 
 
 
JRK  |  2020-10-18 16:30:09  |  37.47.27.*
Po trzech meczach wydawało się , że Legionowo sporo zdziała w tym sezonie . Dwa ostatnie mecze pokazały że niekoniecznie . Wystarczyło , że nie ma 2 zawodniczek i po zespole ! Lemańczyk słusznie zauważyła , że jest ich 14 w drużynie . Tak jak powiedziałem w poprzednim komentarzu - zespół to nie przechowalnia potencjalnych talentów . Jeżeli chce się coś ugrać to trzeba mieć , poza szóstką , zawodniczki które w razie kryzysu , kontuzji - wejdą na boisko i nie będą gorsze od koleżanek . Jeżeli trener nie zmienia , lub rzadko zmienia to albo jemu coś dolega albo nie ma na kogo zmienić . Przykład Matejko ! Wchodzi na podwyższenie bloku . Pomijając że nic z tego nie wynika to ona jest atakującą i jak Francuzce nie idzie , to powinna ją zastąpić . Tak jest , też , w innych przypadkach . Joker pokazał wczoraj co znaczy ambicja , wola walki a trener przyjezdnych pokazał jak trzeba poukładać zespół , żeby dobrze funkcjonował na boisku w każdej formacji i elemencie gry !!!!!
 
 
 
 
 
 
Kosz  |  2020-10-18 11:34:26  |  185.21.84.*
No chyba to nie pierwszy mecz przegrany przez trenera . Zabawie sie w wrozbite i zaryzykuje stwierdzenie, ze nie ostatni.
 
 
 
 
 
 
Joker2004  |  2020-10-18 10:24:03  |  83.21.246.*
Jak to niektórzy przed sezonem określili pierwszoligowy Joker ze swoją grą wystarczył na tak dysponowany w dniu dzisiejszym zespół z Legionowa.
 
 
 
 
 
 
tez_kibic_  |  2020-10-18 10:19:57  |  78.11.206.*
'janusz bks' podaż mi moje posty gdzie pisałem, że te dwie Panie nie nadają się do kadry? Spróbuj znaleźć choć jeden. Powodzenia!
 
 
 
 
 
 
Przygraniczny  |  2020-10-17 22:30:18  |  91.192.58.*
Ze statystyk wynika, że trener Legionovii zrobił tylko dwie zmiany i to dopiero w trzecim secie. Widocznie uważał, że wszystko jest w porządku, zespół gra jak trzeba i nic nie wymaga zmiany. Dziwi mnie, że w kwadracie ciągle stoi Matejko. Musiała się czymś narazić trenerowi. Dzisiejszy wynik Legionovia zawdzięcza trenerowi, który nawet nie próbował niczego zmienić w grze swojego zespołu. Trener Jokera winien jest trenerowi Legionovii dużą flaszkę.
 
 
 
 
 
 
Tornado  |  2020-10-17 22:03:39  |  81.219.244.*
Joker potrafi wykorzystać słabości rywalek, co juz pokazał dwukrotnie, a to oznacza że może być groźnym zespołem w trakcie (oby) długiego sezonu ligowego. Chyba takiego beniaminka potrzebowała ta liga.
 
 
 
 
 
 
brayton  |  2020-10-17 20:48:23  |  5.173.219.*
Patrząc na składy drużyn wynik jest dla nas kolejną przykrą niespodzianką w tym sezonie, strach się bać o następne spotkania spotkania.
Mam nadzieję, że szybo ogarnie się Bidias bo jej gra w Kaliszu nie powalała.
Dziewczyny, poza Krzywą i Lijewską, jakieś takie rozkojarzone, trochę obok meczu.
Może potrzebują Red Bulla :-)
 
 
 
 
 
 
janusz bks  |  2020-10-17 20:14:03  |  195.136.138.*
Fajny meczyk .Z jednej strony dziewczyny ze Świecia które w pierwszej lidze podnosiły swoje umiejętności grając w swych drużynach z drugiej zagraniczny zaciąg plus zawodniczki które grały w lsk lub klaskały w kadracie .Ostatnio też kibic twierdził że Różański i Grabka to średniej klasy zawodniczki i nie nadają się do kadry. Jak widać bez nich Legionovia leży.
 
 
 
 
 
 
brayton  |  2020-10-17 20:05:19  |  5.173.219.*
Gratulacje dla Jokera,
te dziewczyny mogą jeszcze sporo namieszać, brawo.
 
 
 
 
 
 
KibicPałacu  |  2020-10-17 19:37:03  |  77.115.200.*
Jokerowi nadal brakuje lewego skrzydła, ale na dzisiejszą Legionovie starczyło. Świetny meczy Aśki Sikorskiej i Jury. Wenerska jak zwykle solidnie na rozgraniu. Do tego dziś świetna postawa obu libero Nowak i Nowackiej.
Po stronie Novii Diana Dąbrowska na plus, ale reszta koleżanek strasznie chimeryczna.
 
 
 
 
 
 
ksdani  |  2020-10-17 19:24:15  |  89.64.8.*
3 set: 17:13 .. 19:25 ! czyli 2:12 i trener nie potrafil w kolejnym secie nic dobrego dla zespolu zrobic.. Ciapek wynocha!
 
 
 
 
 
 
milan  |  2020-10-17 19:19:32  |  31.0.87.*
Ta Matejko taka słaba - zasięg 330 niby przyjmująca, zespół gra totalny piach... A tu nawet na kilka akcji się nie pojawiła.
 
 
 
 
 
 
Spiff  |  2020-10-17 19:13:35  |  89.206.14.*
Bardzo fajny meczyk, podoba mi się gra Jokera - super blok, wybrony, atak/zagrywki. Potrafią się podnieść z trudnej sytuacji.
 
 
 
 
 
 
Spiff  |  2020-10-17 18:40:52  |  89.206.14.*
Dziewczyny z Jokera walczą nie tylko na parkiecie, ale i spoza - cóż za doping! Brawo :-)
 
 
 
 
 
 
piokol  |  2020-10-17 18:38:19  |  213.136.245.*
Jak tu jeden znawca napisał faktycznie między Legionovią a Developresem jest mała różnica. :) ten ktoś ma duże poczucie humoru.
 
 
 
 
 
 
Król Julian  |  2020-10-17 18:17:08  |  31.60.110.*
Anglia na 100%bez. Reszta chyba też. Tylko bundes ma . Siatkówka chyba wszędzie bez kibicow jest
 
 
 
 
 
 
Grumpy_Squirrel  |  2020-10-17 17:33:47  |  194.110.116.*
Premier League z kibicami, Bundesliga z kibicami, Serie A z kibicami a tylko u nas huncwoty zrobili obostrzenia które G zrobią, tak się z wirusem nie wygra, do us ra nej śmierci będziemy robić lockdowny co 4 miesiące?! Trzeba w końcu zacząć normalnie żyć, niedługo nam każą zejść do podziemi jak w Seksmisji
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.