Forum

Wiadomości

TAURON Puchar Polski Kobiet: Grot Budowlani Łódź w finale
20 lutego, godz. 17:02  |  komentarzy: 10
skomentuj
 
 
 
zuzia_OK  |  2021-02-21 15:27:24  |  176.105.139.*
Czyżby Veronica spaliła nam się psychicznie?...
 
 
 
 
 
 
luzak  |  2021-02-21 12:22:29  |  31.0.123.*
do milan i zuzia
Ciężko będzie Łajbie ugrać cokolwiek w tym sezonie!!!
do smko
Nic dwa razy się nie zdarza!
 
 
 
 
 
 
smko  |  2021-02-20 19:55:07  |  195.191.163.*
PUCHAR JEST NASZ TYLKO CHEMIK
 
 
 
 
 
 
zuzia_OK  |  2021-02-20 19:43:42  |  176.105.139.*
Zaborowska i tak jest lepsza od obu rozgrywających Develo Rzeszów.
 
 
 
 
 
 
milan  |  2021-02-20 19:21:24  |  83.21.149.*
Jakość wystawy Zaborowskiej jest jaki jest. Tempo, wystawa za plecy, gra że środkowymi. W ogóle też nie gra przerzutami. Nie ma sensu zrzucania winy na tą dziewczynę, ale będzie ciężko Radomce, jeżeli Skorupa nie wróci.
 
 
 
 
 
 
Ultra  |  2021-02-20 19:19:11  |  88.156.215.*
No widzisz. Tak to by wygrały 3 czy 5 punktami, a tak były emocje. Będzie rewanż za super puchar z tym, że teraz budowlane zasłużyły na udział w finale.
 
 
 
 
 
 
Michał_plk  |  2021-02-20 19:03:27  |  89.64.97.*
No i były emocje 2 set przez Włocha przegrany, a tak mecz potoczył by się inaczej
 
 
 
 
 
 
Michał_plk  |  2021-02-20 19:00:07  |  89.64.97.*
Zaborowska to dziecko Skroka, musi 5 sezonów pograć, aby mogła grać na takim poziomie.
 
 
 
 
 
 
Ultra  |  2021-02-20 18:40:26  |  88.156.215.*
@michal_plk Może chodziło o to, żeby jeszcze były emocje w tym secie. Radomka lubi dać swoim kibicom dreszcz emocji w końcówkach.
 
 
 
 
 
 
Michał_plk  |  2021-02-20 18:34:10  |  89.64.97.*
Nie rozumiem tego Włocha zmienia Jonson na Białą i traci 3 punkty i gra Radomki się posypała, a Łukasik to powinna grać w 1 lidze.
 
 
 
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.